Дуб береза• 31 марта в 13:22

хто зміг побороти проблему посічених кінчиків?

Як побороли? Вже прям відчай. Саме волосся не погане, але кінці то жесть. Минулого разу багато прибрали по довжині. Далі вже нема куди. Капець якийсь
автор Дуб береза • 31 марта в 14:24
Ответ дляГерцогиня
Так, вона харчова. Купую в салати і волоссю теж дістається ) на довжину до лопаток мені вистачає буквально 2 чайні ложки. Масажую шкіру добре, розподіляю гребінцем по довжині і все.
Дякую!
автор Дуб береза • 31 марта в 14:25
Ответ для3@йk@
Можливо, у вас волосся перенасичене засобами (може, забагато силиконів) і потрібно підібрати інший догляд. Виключіть усі засоби, що містять у складі кератин. Це важливо! Він дуже пересушує волосся. Зробіть наголос на зволожувальних масках. Чергуйте сульфатний шампунь з безсульфатним. На кінчики олійки після миття. Рекомендую La´dor Wonder Hair Oil
Дякую за поради. Подивлюся вдома на склад
автор Дуб береза • 31 марта в 14:29
Ответ дляДівчина Бобула
Купіть і забудете про посічені кінці назавжди. В мене волосся від природи не густе, оця ялинка в мене не тільки на кінцях,а по всій довжині була. Що я тільки не робила. Майстер думала, що я грішу утюжками, але я їх в руках не тримала ніколи. Як і і інші девайси окрім фена( і той рідко),потім стався ковід, і так не від дуже густого волосся, залишились самі сльози. Що я на ту голову тільки не мазала, на які стрижки не ходила. До речі, зараз заплюють, але на мені стрижка гарячими ножицями показала результат. Кінці стали плотним зрізом таким.От правда, я наче і сама розумію, що це маячня, але факт залишається фактом. Методом проб і помилок, дійшла до певних продуктів, один з яких оця лікувальна сироватка. Вона прямо дуже крута. Коштує дорого, але вартує того
вона не діє як термозахист?
Моя улюблена страшко• 31 марта в 14:36
Ответ дляПушап Мі мі
Причём тут они жо кончиков? Не пишите фигню
При изобилии в рационе фастфуда, полуфабрикатов, не нужно удивляться ухудшению состояния волос. Ситуация усложниться при дисбиозе на фоне которого ухудшается усвоение витаминов и минералов в кишечнике. При приеме оральных контрацептивов организм теряет витамин В2, В6, В12, С, фолиевую кислоту, магний, медь, селен.
автор Дуб береза • 31 марта в 14:40
Ответ дляМоя улюблена страшко
в мене такого майже нема в раціоні
Дівчина Бобула• 31 марта в 14:56
Ответ дляДуб береза
вона не діє як термозахист?
Діє як і термозахист, так, забула написати про це. По суті Вам більше і не треба нічого докуповувати
автор Дуб береза • 31 марта в 15:01
Ответ дляДівчина Бобула
Це чудово. Тоді його й візьму! Дякую Вам
Масяня Я• 31 марта в 16:04
Ответ дляДуб береза
в мене вже майже каре. Під хлопчика не планую
А, ну то проблема в укладці. Нажаль, хоч вам і здається, що начебто термозазист щось захищає, насправді, нічого він не захищає.
Масяня Я• 31 марта в 16:05
Ответ дляСмайлик
В мене тонке пористе волосся + фарбуюся в блонд . Підстригаю кінчики 1-2 см раз на 3-4 місяці. Сплю на шовковій наволочці, волосся витираю шовковою хусткою. Раз на тиждень Olaplex #3 на 40 хв, після кожного миття використовую бондинг від Redken ( acidic bonding concentrate незмивний), на самі кінчики наношу флюїд CHI.Вже відростила гарну довжину .
Шовкова хустка, якою витираєте волосся: це якась спеціальна? Як вона вологу впитує?
автор Дуб береза • 31 марта в 16:23
Ответ дляМасяня Я
Та я вже це зрозуміла. Але ж в багатьох гарне волосся і це з феном і утюжками
Масяня Я• 31 марта в 16:28
Ответ дляДуб береза
Ну не повезло вам. Мені, до речі, також. Тонке рідке волосся, жирний тип. Скільки всього перепробувала, допомогло відмова від того всього. Завдяки цьому маю довге волосся, яке збираю чи розпущене після миття і вільного висихання. Плутається також, бо тонке, а коли січеться, то взагалі не продрати. І сплю виключно з косою - щоб мінімально плутались . Ось шовк ще не пробувала
Масяня Я• 31 марта в 16:37
Написала жирний тип: корені жирніють швидко а кінчики як завжди, як у більшості.
Смайлик• 31 марта в 17:05
Ответ дляМасяня Я
Та звичайна. Кладу її поверх махрового рушника. Тобто хустка до волосся зверху рушник . Сподіваюсь нормально пояснила )))
Масяня Я• 31 марта в 17:17
Ответ дляСмайлик
Зрозуміла. Тепер залишилося ще знайти натуральну хустку.
Зоряний Шлях• 31 марта в 18:59
Ответ дляДуб береза
по догляду шампуні різні беру, зараз корейський фіолетовий, бальзам теж хороший. Маска Давінес. Термозахист само собою, крем для волосся. Може не користуватися феном. Не знаю вже. Тільки що подивилася на світлі на волосся, ну це жесть якась. Стрижу кінчики регулярно. Може майстер такий хз
Я шатенка, была. С войной поседела страшно, теперь крашусь. Аиртач у меня, кончики белые. В последний раз, когда красилась, решила не обновлять кончики, хотела отращивать, но оказалось, что выбеленные концы ведут себя похуже натуральных, и началась моя эпопея по спасению. Я пробовала самое разное. Напишу, что вообще есть из того, что постоянно использую. У меня шелковые наволочки и резинки для волос. Дайсон, укладка ежедневно, редко через день. Термазащита чаще всего olaplex 7, когда просто укладка на браш, и chi 44, которым пользуюсь реже, если только кручу волосы, на обычную плойку. Кондиционер для волос тоже olaplex 4 или 5. Маска olaplex 3, может и не маска, но что-то восстанавливающее, правда пользуюсь редко, когда вспомню, что оно еще не закончилось. Кончики не стригла год и они были очень даже ничего, посеченных мало было.
автор Дуб береза • 01 апреля в 09:40
Ответ дляЗоряний Шлях
Дякую, що поділилися😘
автор Дуб береза • 01 апреля в 09:42
Дівчатка, дякую за поради!
Буду шукати свій ідеальний варіант. Не втрачаю надії❤️
Я инженер, меряю от 1• 14 апреля в 23:24
Ответ дляІнно4каа
та ссама проблема,корні відростають, видно що волосся росте,але до плеча і все( що я тільки не пробувала,прямо відчай
Пробовали настойку красного перца?
Я инженер, меряю от 1• 14 апреля в 23:28
Ответ дляДуб береза
маска Давінес
Смените мастера
И вот после маски, наночите этот бальзам, на минут 20.
автор Дуб береза • 15 апреля в 07:02
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Смените мастера
Дякую
автор Дуб береза • 15 апреля в 07:03
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Пробовали настойку красного перца?
Для росту волосся так
Я инженер, меряю от 1• 15 апреля в 07:45
Ответ дляДуб береза
Дякую
А какая у вас расчестка?
Возьмите гребень из дерева себе.
А вот этот бальзам, что я написала, это мне тут девушка посоветовала, волосы офигенные после него, и особенно с эфектом накопления, я уже месяца три его использую.
автор Дуб береза • 15 апреля в 07:53
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А какая у вас расчестка?
Возьмите гребень из дерева себе.
Розчіска Дженекі.
Купила Ланзу за 1500, поки користуюся. Більше поки що не хочу вкладати в волосся. Всеодно якесь ще й засмоктане на кінцях. Все як було раніше. Мабуть ну його нафіг
Інно4каа• 15 апреля в 11:09
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Пробовали настойку красного перца?
ні.а як правильно використовувати?
Інно4каа• 15 апреля в 11:10
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Смените мастера
потім змивати?
Я инженер, меряю от 1• 15 апреля в 12:30
Ответ дляІнно4каа
потім змивати?
Змивати, звісно
Ватними палочками по рядкам голови промазувати на сухе волосся, ходити 30 хвилин, потім змивати. Обережно з очима, бо пекуче ж. І я не замотувала голову, так просто хожу, і от коли змиваєте, то вже потім пече і добре, і це добре, бо є реакція. Не лякайтесь. Я зараз скину де ще банато відгуків
Я инженер, меряю от 1• 15 апреля в 12:32
Ответ дляДуб береза
Розчіска Дженекі.
Автор, у меня такая с Али
Я инженер, меряю от 1• 15 апреля в 12:34
Ответ дляІнно4каа
потім змивати?
https://irecommend.ru/content/pertsa-struchkovogo-...
Я инженер, меряю от 1• 15 апреля в 12:36
Ответ дляДуб береза
Розчіска Дженекі.
А какие у вас волосы были раньше? Это с детства или вот недавно?
Вся в кредитах• 14 мая в 22:54
Ответ дляДуб береза
Ви миєте голову фіолетовим шампунем для блонду на постійній основі?