Брюлик в стразах• 31 марта в 14:16
Порекомендуйте дійсно хорошого психолога онлайн не за всі гроші світу
Шпондєр• 31 марта в 14:17
Вам просто одна-декілька консультацій чи ви настроєні на тривалу терапію?
Шпондєр• 31 марта в 14:20
я обирала психолога на сайті rozmova
+ дивлюсь конференції psyfaq , цікаві теми підіймають там, мені заходить
Швендяю містами• 31 марта в 14:28
Вам можуть порекомендувати хіба що професійного психолога, тобто такого, хто має освіту і досвід, і в цілому адекватний.
А дійсно він буде хороший особисто для вас чи ні - це тільки ви зможете оцінити з часом.
Середня вартість зараз - від 1500-1700 грн.
дякую аж підскакую• 31 марта в 14:39
Ответ дляДівка в намисті
Не за всі гроші,це скільки?
Только хотела спросить