Регионщица• Изменено 31 марта в 16:18
Стосунки між мясоїдною і чоловіком, що харчується по аюрведі можливі?
Як думаєте? Може був досвід стосунків , поділіться
Цікаво окрім харчування що ще відрізнялося? Вірні чи не дуже?
Большой секретик• 31 марта в 16:19
Нет, невозможны как и отношения с разными политическими взглядами. Ничего хорошего из таких отношений не получится
Чижик Пижик• 31 марта в 16:20
Не в курсе, что такое аюрведи, но знаю пару мясоедки (забавно звучит) и вегана.
Регионщица
• 31 марта в 16:20
Ответ дляМиллениалка
Ви знайомі з цим чоловіком, чи це тільки в теорії?
Знайома . Але довго приглядалася, поки зрозуміла до якої системи харчування він себе відносить. сказав, що не вживає цибулю, часник і щось розказував про аюрведу
3@йk@• 31 марта в 16:20
я б наверное не смогла
но это в теории
мне надо приготовить вкусно
а что он приготовит?
травы нащипает
но это в теории
мне надо приготовить вкусно
а что он приготовит?
травы нащипает
Тримаю свічку• 31 марта в 16:21
Ответ дляРегионщица
Это ненадолго. У моей сестры муж питался, месяцев 7, до первого шашлыка
ЦібаФу• 31 марта в 16:21
Вообще-то мясо не запрещено по аюрведе. Типу ватта даже показано. Короче, пообщайтесь и определитесь по ходу.
100pudov• 31 марта в 16:22
Ні, навіть і не починайте. Хіба що ви теж, десь там в глибині душі, згодні перейти на веганство, не проти носити спідниці та довге волосся (тобто по аюверлі дихати маткою та наповнювати чоловіка жіночою енергією). А так категорично ні.
Регионщица
• 31 марта в 16:22
Ответ дляКросівки оригінал
А нашо вам чоловік з такими явними зай…бами?
От мені то не треба, лиш йому я цікава, іноді ловлю себе на думці, що це більше ніж флірт з його боку
Чижик Пижик• 31 марта в 16:22
Ответ дляТримаю свічку
Поэтому надо сходиться с ним после майских.
ТочноБудет• 31 марта в 16:23
Я б з таким чоловіком з аюрведою головного мозку взагалі не мала справи. Бо потім почнеться: через секс втрачається енергія, аура мʼяса в холодильнику псує його прану і взагалі проблеми з потенцією.
Наизнанку• 31 марта в 16:24
Ответ дляРегионщица
а лук и чеснок чем ему провинились?))
Регионщица
• 31 марта в 16:24
Ответ дляТримаю свічку
Та там давно. Бувший спортсмен чемпіон з боротьби, коли запитала як довго, от тут не сподобалося, що не сказав чітко 10 років чи три .
Чижик Пижик• 31 марта в 16:24
Ответ дляРегионщица
А про лук и чеснок это оттуда? Знаю одного, что тоже ел, говорил, что потом чувствует усталось.
Стефанія• 31 марта в 16:25
Ответ дляРегионщица
может от вас просто котлетками пахнет
Наизнанку• 31 марта в 16:25
Ответ дляТочноБудет
кстати так и будет скорее всего) это еще если не обращать внимание на проблемы с головушкой
Говорю відверто• 31 марта в 16:26
Ответ дляРегионщица
Так а років скільки? Гугл скаже який чемпіон
Регионщица
• 31 марта в 16:27
Ответ для100pudov
А наповнювати чоловіка жіночою енергією в короткій спідниці в них не можна? Дихати маткою я вмію. Над халася от тепер маю отвєтку
. З ним мені дуже комфортно, але це не може бути помилкове відчуття, бо він відрізняється від мого стереотипу чолрвіка
Love_Love_Love_• 31 марта в 16:27
Ответ дляРегионщица
Чемпіон чого і з якої боротьби?
Регионщица
• 31 марта в 16:28
Ответ дляНаизнанку
а лук и чеснок чем ему провинились?))
Ой, там була ціла лекція про богів , комусь голову відрубали і потекла тоді кров то оі соплі і проріс з чогось часник, а з чогось цибуля...вообщем я ще з одним співрозмовником просто випала в осадок
Регионщица
• 31 марта в 16:29
Ответ дляСтефанія
может от вас просто котлетками пахнет
Рекомендуєте ще поприсматрівацця?
Рубаю олівлє• 31 марта в 16:29
Ответ дляКросівки оригінал
Так, зай...би мають бути спільні, інакше в цьому світі шансів вижити немає
Регионщица
• 31 марта в 16:30
Ответ дляТанцепесенная
У нього просто грошей немає на м’ясо
Та нього Вольво сучасної моделі, думаю не в грошах справа