Контрольница• 31 марта 2025
Мами, як ви ходите у туалет з хлопчиками від 3 років?
Якщо гуляєте далеко від дому і удвох. У трц, чи у парку. Якщо мамі треба у туалет,а дитина вже все розуміє і бачить. Як це відбувається? Зараз ще менший і ходимо у інвалідний туалет разом. А потім як, біля дверей залишати страшно, ще малий.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Ви почули від людей про стаканчик, але не почули про те, що те, що завжди є вихід
І вже не почуєте
А про моральну сторону і самі маєте розуміти, доросла людина
І вже не почуєте
Удалено администрацией...
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Не знаю дійшло до вас чи як, схоже ні
Бо вам багато людей і багато разів написали варіанти, але мабуть ви так і не почули…, або тільки-тільки починаєте чути інших
Ще раз,вам дійшло що ваш тон хамський і огидний? Якщо ні,то краще більше не давати поради таким тоном.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Цим пронизана вся ваша тема, вже до всіх дійшло, лише не до вас
До кого до всіх,тут в адекваті 3 людини.