Контрольница• 31 марта 2025
Мами, як ви ходите у туалет з хлопчиками від 3 років?
Якщо гуляєте далеко від дому і удвох. У трц, чи у парку. Якщо мамі треба у туалет,а дитина вже все розуміє і бачить. Як це відбувається? Зараз ще менший і ходимо у інвалідний туалет разом. А потім як, біля дверей залишати страшно, ще малий.
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Ни в какую панику не впала бы,не судите по себе. В Одессе полно кафе и ресторанов с туалетами. А ещё есть складные горшки для таких маленьких детей. Вы из какой деревни?
Воно і видно)) все вам правильно сказали
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Что правильно сказали,человек который не в курсе портативного горшка?
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Что ви не в курсі про наявність прокладок великих, тампонів, та памперсів якщо вже зовсім біда
Про наявність менструальної чаші
Про наявність телефону для дитині
про наявність можливості просто пояснювати і просити на хвилинку відвернутися
Про наявність іграшки яка зацікавить, якщо дитина ще маленька і не дослухається
Про наявність менструальної чаші
Про наявність телефону для дитині
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Правильно сказали, що ви з наявним туалетом не розберетеся і з усіма засобами гігієни
Що вже казати, якби туалету дійсно поруч би не опинилося ….
Що поміняти прокладку це така вже проблема для вас …..
Що вже не казати за інші питання
Оце потужно• 31 марта 2025
В туалет ви не розібралися як сходити, але тепер ще й всі винні вам )))
Навіть писали людині щоб гроші вам дали на садочок
Тут що не таки , а проблему завжди знайдете , навіть у зміні прокладці
Вам з цим жити
Або вчитися пристосовуватися
Вам з цим жити
Або вчитися пристосовуватися
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Вам з цим жити
Або вчитися пристосовуватися
Вам з цим жити
Або вчитися пристосовуватися
Удалено администрацией...
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Ні, любонько, дурню пишете ви) тут всі бачать, колись і до вас дійде))
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Оце влучно як ніколи. Але автор пише людям «ви знаєте яка ви» , а насправді тут чорним по білому висвітлено яка вона ….! Ну не може людина з найпростішим справитися, думає , що перекидування на особистості допоможе, але ж ні…. Та вона і сама знає…, яка вона
Можливого з часом навчиться ходити в туалет з дитиною поруч, таке буває, може і вона знайде вихід та дослухається
Якось ходила в туалет до цього часу,от задумалась над питаннями доцільності, бо дитина дорослішає, якщо ви ніколи не задумуєтесь,то це вас так собі характеризує)
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Сто разів напишіть ще,але самі знаєте...)
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Я задумувалась , а ви схоже ні, відповідно і тему тому написали, щоб хоч зі сторони вам пояснили))
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Пояснили,але не ви,не ви)))
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Пояснили,але не ви,не ви)))
Серйозно))) то прочитайте ще раз, бо я багато порад написала, може не побачили за бажанням перейти на особистості )
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляМиззери
Ну я Рада что без денег и мужа вас больше всего беспокоит как поменять прокладку 👍
У мене є гроші,дякую,садочок тут доступний тільки працюючим парам або людям на соціалці. Оплатити оренду і садочок на 1 зп нереально або це буде державний садок де діти сидять увесь день закриті і їдять самі булки. Ну і моя дитина ходить у садок,але 2 дні до обіду,це коштує 700 фунтів. Ще питання будуть?
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Не ходити далеко від дому у місячні,оце порада?)) Який ще найнятий помічник,не смішіть)))
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Ну якщо ви не в змозі самі впоратися з дитям поки міняєте дві хвили прокладку, то наймайте помічника))) чи що ви почути хотіли?)
Яке питання така і відповідь ) що ви ще хотіли почути на таке простеньке питання яке для вас є проблемою цілою)
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Тампони, прокладки, гуляти якщо зовсім біда…ближче до дому, телефон з мультиками або цікаві іграшки на дві хвилини всього лише, допомога іншої жінки …. Ви ж цього не почули …, правда?)
Оце потужно• 31 марта 2025
Є такі люди , прокладку собі поміняти не можуть бо «я же мать», як же справитися і дитя, і прокладка чиста…. Ото вже задача…. Але всі навколо ще й винні будуть )) автор, серйозно, соромно має бути вам за таку недолугість
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Якщо в громадському туалеті не в змозі впоратися то гуляйте поруч з домом , логічно ж )) або вчіться
Тут або так, або так)
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Соромно має бути за те що ви пишите. Я в силах поміняти прокладку і взагалі сходити в туалет але робити це при дитині недоцільно об´єктивно.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Тут або так, або так)
А вдома можна з дитиною в туалет,ви дозволяєте?
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Соромно, що ви питаєте поради і вам її пишуть?)
Автор))) ви самі розумієте що кажете?)
Недоцільно то не міняйте, тоді до чого тут ця тема?
Автор))) ви самі розумієте що кажете?)
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Дитина не дресирована мультиками.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Автор))) ви самі розумієте що кажете?)
Удалено администрацией...
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Дитина не дресирована мультиками.
До чого тут дресирування мультикамм?? Шукайте інший вихід, чи вам ще раз написати варіанти?? Не хочете мультик, дайте іграшку цікаву , попросіть повернутися, поговоріть , поясніть
Ну доросла ж жінка, дитину народила , а туалетом скористатися як питаєте пораду
Автор , шукаєте вихід, варіантів написали вам безліч
Шукайте, пробуйте, хто шукає, той знаходить
Всі жінки проходять це, ще ні в кого це проблемою не було
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Цим пронизана вся ваша тема, вже до всіх дійшло, лише не до вас
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Дайте іграшку цікаву сину і поміняйте прокладку швиденько, чи знову проблема якась?
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Я вже користуюся туалетом і без вас,я питала про доцільність і взагалі моральну сторону на майбутнє. Бо зараз дитині 2,а потім буде 5 і тд. Але тут ходять в туалет на стаканчик,тому питати порад недоцільно.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Не знаю дійшло до вас чи як, схоже ні
Бо вам багато людей і багато разів написали варіанти, але мабуть ви так і не почули…, або тільки-тільки починаєте чути інших
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Ви почули від людей про стаканчик, але не почули про те, що те, що завжди є вихід
І вже не почуєте
А про моральну сторону і самі маєте розуміти, доросла людина
І вже не почуєте