Контрольница• 31 марта 2025
Мами, як ви ходите у туалет з хлопчиками від 3 років?
Якщо гуляєте далеко від дому і удвох. У трц, чи у парку. Якщо мамі треба у туалет,а дитина вже все розуміє і бачить. Як це відбувається? Зараз ще менший і ходимо у інвалідний туалет разом. А потім як, біля дверей залишати страшно, ще малий.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Не давайте поради де вам не просять) розбирайтеся в собі )) потім досвідом поділитеся, якщо спитають)
Так ви тільки що дали пораду про яку вас не просили. Може будете слідувати своїм порадам самі? Це достатньо логічно. І може проблем у житті тоді стане менше.
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
У мене все чудово,а от у вас...)
А у нас вас не стосується, я такі теми не створювала)) як все так чудово то до чого ця це в про елементарні речі в житті))
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Хто ми ?))) я вам про стаканчик не писала))) а якщо хтось і пише, то прочитайте уважно, може зерно корисне в цих словах віднайдете))
Ви,жінки про яких ви тут писали,місцевий соціум який намагається давати поради))))
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Яка у мене непристосованість до життя? Це ви самі собі вигадали?
Всі тут то у стаканчик сруть,то не можуть зайти у туалет кафе посеред міста і сруть у пакет,а я непристосована? Може це ви дикуваті?
Вся ваша тема просто кричить про це ))) всі бачать окрім вас))
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Ось це єдине що мене турбує,уявляєте,більше нічого)
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Знову пішли фантазії) не набридло?)
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Так ми про вашу проблему говоримо)) у мене все добре))) це ви питаєте )))
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
У вас є освіта, я вибачаюсь. Бо одне і те саме і по колу.
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Так ви ж питає про поради))) вам дають відповідь ))) що не так ?))
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Супер)) Рада за вас ))
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Знову пішли фантазії) не набридло?)
Ви про себе і свої фантазії?) не знаю, чи набридло вам?)
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Це провал
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Моя освіта до вашого питання про похід з дитям в туалет не має аж ніякого відношення )) не переходьте на особистості
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Вам порадили срати в стаканчик ??)) чи вам пишуть про те, що завжди є вихід
Відчуваєте різницю?))) ті люди що писали про стаканчик мали на меті донести вам думку , що завжди є вихід, завжди
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Бо її немає,як і полайтності.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Це ’норма’ для людей які дають поради. І це не про вихід,це про рівень нормальності кожного. Ну і туалети є практично всюди,вихід його знайти.
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Автор, нажаль туалети є не всюди, але ви знову себе лише почуєте . Тут пишуть про вихід з будь-якої ситуації , ось думка основна
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Бо її немає,як і полайтності.
Вона є. Але вас і вашої проблеми з туалетом це абсолютно не стосується.
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
А що по вашому вихід?) Якщо ви його не знайдете, то так і залишитеся зі своїм питанням. Вам вирішувати.
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Бо її немає,як і полайтності.
Тема про ваш похід в туалет. А моя освіта не ваше діло. Вже погодьтеся, що ви не пристосована до життя, якщо із такого проблему роздули і кидаєтеся на людей з питаннями не по темі, з переходами на освіту, на особистості …..
Ви хоч би до порад дослухалися і в собі розібралися. Ось про що задумайтеся, а не переходите на особистості
Хоча….. це ваше життя і ваш вибір
Ми то почитаємо , по відповідаємо і підемо , а вам ще цим жити
З такими дрібними питаннями, які вам здаються величезними проблемами , що аж стільки настрочили негативу в сторону інших
Лише вам вибирати як жити це життя )
Хоча….. це ваше життя і ваш вибір
Лише вам вибирати як жити це життя )
Ответ дляОце потужно
Я имела ввиду что с детьми ситуации разные бывают , надо приспосабливаться а не раздувать проблему из ничего
Ответ дляКонтрольница
Не смешите , с наличием туалета проблему решить не можете как в него сходить , я б посмотрела бы как вы в панику бы в пали если бы туалета не было в зоне видимости у ребенку приспичило
Сиджу тихенько• 31 марта 2025
беру з собою в кабінку і прошу відвернутися обличчям до дверей.
і шо там можна побачити якщо не знімати штани з трусами до колін? трохи приспустити і вони закривають весь огляд
але загалом стараюсь перед виходом не напиватись води
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляМиззери
Оце влучно як ніколи. Але автор пише людям «ви знаєте яка ви» , а насправді тут чорним по білому висвітлено яка вона ….! Ну не може людина з найпростішим справитися, думає , що перекидування на особистості допоможе, але ж ні…. Та вона і сама знає…, яка вона
Можливого з часом навчиться ходити в туалет з дитиною поруч, таке буває, може і вона знайде вихід та дослухається
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляМиззери
Ни в какую панику не впала бы,не судите по себе. В Одессе полно кафе и ресторанов с туалетами. А ещё есть складные горшки для таких маленьких детей. Вы из какой деревни?