Контрольница• 31 марта 2025
Мами, як ви ходите у туалет з хлопчиками від 3 років?
Якщо гуляєте далеко від дому і удвох. У трц, чи у парку. Якщо мамі треба у туалет,а дитина вже все розуміє і бачить. Як це відбувається? Зараз ще менший і ходимо у інвалідний туалет разом. А потім як, біля дверей залишати страшно, ще малий.
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Я не стесняюсь,ходити в туалет можу при кому завгодно,якщо мені дуже треба. Як зазвичай,додумали собі і дофантазували.
Тогда почему вопрос ваш возник?
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Мами зазвичай з татами або іншими родичами/друзями.
А те которые одни как?
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Тогда почему вопрос ваш возник?
Питання в доречність перебування мама і хлопчика який вже не немовля у туалеті разом.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
А те которые одни как?
Звідки я знаю,кажу ж,ніколи не бачила.
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Звідки я знаю,кажу ж,ніколи не бачила.
Значит как то справляются без детей в кабинке.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляМerida
Наконец этой штуке нашлось применение. Вам она нужна. Тогда оставляете за дверью. Только щелка маленькая для того, чтоб проводок нн перегнуть. И меняйте свои прокладки, пока реьенок за дверью, и пристегнут к вам.
Тут повно людей так ходить,і це не смішно зовсім. Є різниця жити у Києві і у Лондоні.
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Ну так и вы пользуйтесь.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Дітей які чекають під кабінкою маму теж ніколи не бачила.
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Ні, не зазвичай!!! І не розказуйте!!!! На прогулянки мами ходять дуже часто без чоловіків, та і чоловіки є не у всіх, я вже писала , але ви чути не хочете, навіть у потягах мами з дітьми малими ідуть і вони вміють прилаштовуватися до обставин. А ви ні! Тому коли ви писали про дикість нам всім, то подумайте, що це все ж таки про вас і ваше відношення до проблем
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
А если на защёлку дверь закрыть то не слышите? Серьезно?
Чем вам помогает то что вы слышите что он делает пока вы какаете?
Ні, не чую,гарна шумоізоляція. Ви не знаєте що найстрашніше заходити до дитини коли там тиша?)
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
Ви про мам в Україні зараз. Я не в Україні.
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Постойте подольше и увидите.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Постойте подольше и увидите.
Ні,не побачу,тут ніде не залишають дітей самих.
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Це міняє якось процес походу в туалет?
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
А дети и не одни. Мама в этом же помещении за дверкой фанерной
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Ось і придивіться якраз , як же справляються там мами які гуляють з дітьми самі
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
От ніколи не бачила і не побачу тут такого.
БеллаДонна• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Вы через пост гордо пишите, что вы не в Украине. Так вы не одна не в Украине с ребенком. И справляются мамы. Одна вы как у разбитого корыта: и так нельзя, и это плохо, а это вообще только врагу совет.
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Плохо смотрите. Я тоже не в Украине, как и млны других женщин с детьми.
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Гарно дивлюся,я дуже уважна,дякую)
Оце потужно• 31 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
Є різниця мама з дитям в Україні йде до вбиральні і мама з дитям не в Україні йде до вбиральні?? Чи закордоном всі з татами гуляють??? Не розказуйте , бо вас засміють просто
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляБеллаДонна
До чого це ’гордо’? Знову ваші фантазії. В Україні я знаю чого чекати від людей навколо, тут я не знаю і місто достатньо небезпечне і тут нормально розмовляти з чужими дітьми звичайним перехожис,гладити їх по голові,пригощати чимочь
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляОце потужно
У вихідні всі з татами і друзями, у будні всі діти у садочку. Ті хто не у садочку це зазвичай туристи.
Оце потужно• 31 марта 2025
Моя кума трьома дітьми не в Україні і чоловік її працює з ранку до глибокої ночі, прокладки міняти не допомагає, з дітьми теж вдень точно не має можливості бути поруч бо заробляє гроші … автор, троє дітей!!!! Троє!!! І з кожним поки малі якось ходила до вбиральні, хтось підріс, хтось ще маленький…. І ваше виправдання що ви не в Україні це ні про шо просто
Зілля до весілля• 31 марта 2025
Ответ дляМиззери
Моему трехлетке какать приспичило раз в Одессе , резко , где ни кустов , ни туалетов
А у меня только стакан колы из макдака -пережили как-то 🤣
Напомнили. Моему малому как-то в центре Праги так приспичило. 3 года было на тот момент. Хорошо что с собой были салфетки и в рюкзаке завалялся пакет😂
Оце потужно• 31 марта 2025
Користуйтеся підгузком для дорослих і довгою кофтою, якщо тампони не хочете , наймайте няню
Ну що вам ще сказати можна
Дитя в садочок віддавайте в місячні
Ну що ви ще хочете почути телефоном відволікайте
Просіть відвернутися
Що ще….???
Ну що вам ще сказати можна
Дитя в садочок віддавайте в місячні
Просіть відвернутися
Що ще….???
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
У центрі Праги немає кафе з туалетом?
Ответ дляКонтрольница
Бредовее ничего не читала
Она знает что ждать от людей 🤣
Контрольница
• 31 марта 2025
Ответ дляМиззери
Бредовее ничего не читала
Она знает что ждать от людей 🤣
Я знаю что от наших людей ничего хорошего обычно ждать не стоит. И эта тема тому подтверждение))))