ГейТуда• 31 марта в 19:35
Онлайн школы по логопедии и подготовка к школе, посоветуйте пожалуйста (на укр)
Поделитесь опытом!
ГейТуда
• 31 марта в 19:51
Ответ дляБез QR коду
Як можна з логопедом та готуватися до школи онлайн ?
окремо
наприклад логопедичні заняття (постановка звуків)
а ще окремо заняття з читання (одночасно підготовка до школи)
ГейТуда
• 31 марта в 19:52
Ответ дляБез QR коду
маю на увазі заняття онлайн формату,не очні, перед планшетом 30-40 хв.,замість ігор
тобто ігри у форматі уроку, навчання у форматі гри
ГейТуда
• 31 марта в 20:34
Ответ дляБез QR коду
Спробували з донькою один урок підготовки, то ні не вийшло )
яка це була школа, підкажіть будь ласка
Без QR коду• 31 марта в 20:38
Ответ дляГейТуда
яка це була школа, підкажіть будь ласка
Пошукайте Гончаренко центр в телеграм. У них багато курсів і всі безкоштовні. На рахунок підготовки до школи не знаю чи є в них зараз набір. А логопеда самі шукаємо, але тільки очно.
ГейТуда
• 31 марта в 20:56
Ответ дляБез QR коду
у якому ви місті живете зараз
ГейТуда
• 31 марта в 20:58
Ответ дляБез QR коду
Київ
чула що тут гарні спеціалісти
займаються з дітками від 4-х років