Пацелуйнитуда• 31 марта 2025

Дублікат Додатку до диплому (нового зразку) - як отримати?

Всім привіт!
Раптом хтось володіє інформацією-чи можливо отримати Дублікат Додатку до диплому про вищу освіту, щоб він був нового зразка- з відображенням кредитів европейськоі системи?
Закінчила університет у 2006 році.
Але звичайно у пре там просто дисципліна..години та оцінки стоять. Кредитів за європейською системою немає.
Файна пані• 31 марта 2025
Бумагу запрос в вуз подать
автор Пацелуйнитуда • 31 марта 2025
Ответ дляФайна пані
Бумагу запрос в вуз подать
Вони мені рік назад видали дублікат. Але нажаль він без кредитів…я тоді не знала про них. А зараз виявилось, що з ними було б значно краще для оцінки мого диплому.
Мошей ницца• 31 марта 2025
А в 2006 году кредиты по европейскому образцу применялись?
Если нет,то они вам и не нарисуют
Вишнёвая Леди• 31 марта 2025
Якщо у вас в додатку немає кредитів, то за правилами виготовлення документів, в дублікаті відображається тільки та інформація, яка зазначена в опередньому документі. Але якщо підійти в навчальний відділ, то можна підняти старі плани, і виписати години, перевести їх у кредити. Я робила для громадянина Америки, який згадав, що він отримав диплом у 88 році, і за архівними планами вписали кількість годин
До речі, у 2000 році вже точно видавали дипломи із зазаначенням годин, тому ваш додаток виданий з порушеннями, якщо будуть відмовляти - можете надавити на це
Вишнёвая Леди• 31 марта 2025
Не дочитала, що години є, тому кредити вам не впишуть, тільки якщо ну дуже попросити. У американця годин не було.
автор Пацелуйнитуда • 31 марта 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Тобто там або або пишуть? Чи як?
Вишнёвая Леди• 31 марта 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Тобто там або або пишуть? Чи як?
Ні, в документах 2006 року вказуються тільки години, бо на той час кредитна система не була прийнята. Тому у вашому бажанні отримати години і кредити можуть відмовити. І якщо буте потрібно визнання додатку, то він буде недійсний
автор Пацелуйнитуда • 31 марта 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
А з якого року та система з кредитами в Україні ?
Дякую що підказуєте! Бо не хочеться зробити помилку
автор Пацелуйнитуда • 31 марта 2025
Ответ дляМошей ницца
Если нет,то они вам и не нарисуют
Справа в тому, що я не в курсі з якого року в Україні їх ввели
автор Пацелуйнитуда • 31 марта 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Я не знаю чи довіряти цій інформації
автор Пацелуйнитуда • 31 марта 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Знайшла інформацію на офіційному сайті

Значить треба просити свій універ
Вишнёвая Леди• 31 марта 2025
З досвіду - як приймала рішення наукова рада університету. З 2005 був перехідний період. Столичні більш швидше адаптувалися, а от інші - пригальмовували. Працювала в універі у 2008 - тільки розпочинали.
Язикувата Хвеська• 01 апреля 2025
Можна спробувати замовити у вузі Академічну довідку і попросити вказати кредити
автор Пацелуйнитуда • 04 апреля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Дуже дякую Вам за підказку!