begovelik• 01 апреля в 07:51

Скандал у Києві: таксист накинувся на клієнтку за її зауваження щодо російської

Координатор акції на підтримку полонених у Чернігові та Рівному Іванна Грищенко - там сама клієнтка - вранці 26 березня поспішала на акцію нагадування про хвилину мовчання поблизу станції метро "Арсенальна".

Машина приїхала пізніше, ніж показувало у застосунку Bolt, тому вона попросила водія їхати швидше. За словами Грищенко, водій міг сприйняти це як заклик до порушення правил дорожнього руху і відповів їй російською мовою: "Дівчино, за законом України..."
На це Грищенко сказала, що за законом він мав би говорити на роботі українською.

Водій напав на пасажирку
Тоді чоловік зупинив машину і сказав їй вийти, розповіла Грищенко. Він також підкреслив, що говорить "рідною мовою", маючи на увазі російську. На це Грищенко запропонувала йому їхати до Росії.

Тоді, стверджує жінка, він розвернувся до неї й сказав: "Та завали єб*ло, бл*дь... Вийшла з машини, падаль".

Коли вона покидала автівку, то знову заговорила про українську мову, а водій, лаючись, вирішив йти за нею.

"Взяв мене за лице і почав трусити, кричачи на всю вулицю: "Я тебе навчу розмовляти. Сволото. Падаль", - розповіла Грищенко.

Водій зробив би так і вдруге, але все-таки повернувся у машину, додала вона.

https://www.44.ua/news/3924613/skandal-u-kievi-tak...
ЗдохниПуйло• 02 апреля в 22:04
Ответ дляLesy4ka987
Це повага до співрозмовника. Якби україномовні не пресували інших, то я б не переходила. А як як багато фанатиків пресуючих, то переходжу, щоб мене не сприйняли за ту яка в очі посміхається, а поза очі іідправляє на рашу. Показую тим самим що поважаю людей не залежно від їх мови
Чомусь вас не поважають, не переходять на українську, не задумувались чому? Мабуть не викликаєте поваги, коли так лижете...переходити на кацапську, щоб хтось щось не подумав, триндець, це треба себе так не поважати, вам самій не гидко від себе?
ЗдохниПуйло• 02 апреля в 22:12
Ответ дляRabbit2012
Ця пані- типичный провокатор. Я столько сейчас сталкиваюсь с людьми, которые стараются перейти на украинский, но даже, если и проскакивают русские слова, людей клюют, выносят мозг. Вот, к примеру продавцы магазинов, сейчас много очень ВПО, мы не знаем их судеб, как их помотала жизнь , ну проскочило русское слово , всем нормальным понятно, что человек старается, нет, стоит чувырло в очереди и с..ач мовный тут же на весь магазин с видеосьемкой, вызовом администрации, постами в фейсбуке. Ты пойди в офис з, послушай, на каком там принципиально говорят все они, загляни на перекур в полицию, прокуратуру. Все поголовно не ’на рідній’.Просто это настолько тупыми людьми надо быть, чтобы прививать любовь к языку, необходимость говорить на нем, любить его через вот такие вот показательные шоу с выносом в публичное пространство мелочи, которую дипломатично можно было решить на месте . Не быковать на мове, а лагідно пояснити пану водію, що поспішає, чи може він трошечкі ризикнути і пришвидшити рух, була б дуже вдячна. Встановивши контакт, просто запитати причини, чому зручніше спілкуватись російською, можливо в людини є свої на те причини. Зацікавити людину і донести свій месседж, якщо вже так кортить, ось і усе А тупа агресія мовних інспекторів оцих викликає просто вже лють в людей.
Тобто, сідаючи в машину, де рашкомовний ти маєш знайти підхід до нього, маєш прогнутися і розпитати, чому людина не знає державною, чому сударь запізнився, чи не був би він таким люб´язним пришвидшитись, бо людина через нього спізнюється, триндець, ви реально рахуєте, що перед вузькими потрібно ось так прошинатись? А може дівчина спішила на похорони свого коханого, якого вбили ось такі кацапорилі, може їй не хочеться чути мову окупанта? Ми не знаємо доль впо? А ви знаєте всі долі українців? Ви знаєте скільки лнрівців і днрівців воює на боці рашки? Які кладовища в кожному місті, а ви і досі розказуєте нам як себе вести з руськомовним бидлом? Не ті слова вона підібирала?
Just a crow• 03 апреля в 00:13
Ответ дляЗдохниПуйло
У вас так і записана національність? Чи ви зараз тої національності хто вам заплатив, щось дав, як ви писали, то хто там вам дав і кому ви продалися?
Досить провокувати, бо підете в бан.
Lesy4ka987• 03 апреля в 07:15
Ответ дляЗдохниПуйло
Переходити на російську, бо я поважаю право вибору!
Переходять також, багато. Чим читаєте?

З вами діалог закінчено.
Ви все перекручуєте і вивертаєте.
ЗдохниПуйло• 03 апреля в 08:55
Ответ дляLesy4ka987
Переходять також, багато. Чим читаєте?

З вами діалог закінчено.
Ви все перекручуєте і вивертаєте.
Та з ким тут говорити? Право вибору)) лизати російськомовним ваше право,це ваша доля!
ЗдохниПуйло• 03 апреля в 08:56
Ответ дляJust a crow
Досить провокувати, бо підете в бан.
Я задаю питання опоненту, що вам не подобається?
Just a crow• 03 апреля в 09:14
Ответ дляЗдохниПуйло
Я українка, котра народилась та прожила все життя в Україні, дідусі, бабусі, батько з матір´ю, теж народились в Україні та прожили життя, щось ще цікавить?)
Гроші за спілкування ’языком’ ворога, я не отримую, більш того, мені подобається їх провокувати, їхнім ’богатым’ рашиським языком, як вони його називають, та сіяти між ними суперечки, це приносить задоволення.
Сподіваюся ми вирішили питання.
ЗдохниПуйло• 03 апреля в 11:36
Ответ дляJust a crow
Сподіваюся ми вирішили питання.
Файно