begovelik• 01 апреля в 07:51
Скандал у Києві: таксист накинувся на клієнтку за її зауваження щодо російської
Координатор акції на підтримку полонених у Чернігові та Рівному Іванна Грищенко - там сама клієнтка - вранці 26 березня поспішала на акцію нагадування про хвилину мовчання поблизу станції метро "Арсенальна".
Машина приїхала пізніше, ніж показувало у застосунку Bolt, тому вона попросила водія їхати швидше. За словами Грищенко, водій міг сприйняти це як заклик до порушення правил дорожнього руху і відповів їй російською мовою: "Дівчино, за законом України..."
На це Грищенко сказала, що за законом він мав би говорити на роботі українською.
Водій напав на пасажирку
Тоді чоловік зупинив машину і сказав їй вийти, розповіла Грищенко. Він також підкреслив, що говорить "рідною мовою", маючи на увазі російську. На це Грищенко запропонувала йому їхати до Росії.
Тоді, стверджує жінка, він розвернувся до неї й сказав: "Та завали єб*ло, бл*дь... Вийшла з машини, падаль".
Коли вона покидала автівку, то знову заговорила про українську мову, а водій, лаючись, вирішив йти за нею.
"Взяв мене за лице і почав трусити, кричачи на всю вулицю: "Я тебе навчу розмовляти. Сволото. Падаль", - розповіла Грищенко.
Водій зробив би так і вдруге, але все-таки повернувся у машину, додала вона.
Водій напав на пасажирку
Семицветка• 01 апреля в 12:33
Ответ дляЗдохниПуйло
Ну ці фрази пішли саме від узькощелепних
Вы имеете в виду Ирину с цифрами?
Popeye the Sailor• 01 апреля в 12:33
Все идет по сценарию, прописанному давным давно. Насколько засраны мозги, чтобы не понимать очевидного.
Will_Be...• 01 апреля в 12:34
Ответ дляИрина-bbd0
Поэтому агрессивно до кровавых соплей в,Украине нужно кацапскую мову отстаивать?
С беговеликами .коломбинами и прочими Буча-фейк?
Та проздравления!
А, то есть, нападать агрессивно на русскоязычных можно - это же другое, да? Так, чем такие особи от руснявых тогда отличаются?
Will_Be...• 01 апреля в 12:35
Ответ дляНаталка -русалка
Я бачу якими ви є ’хорошими’ людьми
Для вас же нормально підтримувати вбивство через Українську мову
Можно конкретнее - поддержка чьих убийств и каким боком тут мова?
Will_Be...• 01 апреля в 12:36
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Итак, кто и за что?
Will_Be...• 01 апреля в 12:36
Ответ дляНаталка -русалка
Є такі випадки і мільйон
Как с чисто украиноязычными подразделениями - они есть, но о них никто не слышал?
Семицветка• 01 апреля в 12:37
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
маринабаранова• 01 апреля в 12:39
Только дура отбитая - будет провоцировать водителя, который её везёт!
К сожалению - у нас такого будет всё больше и больше...
Ответ дляMila228
В даному випадку дівчина права, вона просила дотримання закону. Водій міг вибачитися і не продовжувати конфлікт. Зараз в суспільстві багатьох тригерить російська мова.
меня тцк тригерят, я тоже просила их придерживаться закона, а они все равно пакуют и пакуют мужиков..
Popeye the Sailor• 01 апреля в 12:41
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Это не очень умный бот. Не реагируйте на нее да и все. Скоро к ней подтянется Mrs.Ochmonek еще. Эта будет поагрессивнее, работают часто в паре. Не тратьте нервы.
Ответ дляnatusja_sl
Ну а як щодо того, що спецпосланник Трампа каже що віддати території рашці де рузькоязичні?
Ідентифікатор нації це ж мова, тому цим і маніпулюють, а люди якби були трохи мудріші то б самі не розмовляли на язике....
Але ж багато це потомки рашистів, тому їм так добре в Україні, і рузьке все тягнемо сюди....
тем временем потомки украинцев сидят в рахе и молчат, потому что они давно не украинцы. Смотрите на поступки людей, а не на языки.
В сша английский, наверное бриты должны себе что-то вернуть.
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:46
Ответ дляWill_Be...
Для того, что бы не быть как Вы)
Дуже змістовна відповідь)
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:47
Ответ дляWill_Be...
Тим ,що не починають війни на інших територіях.
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:47
Ответ дляbegovelik
А вы из мово-талибана? Сами почему все время ’по-кацапски’?
Щоб ви розуміли
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:48
Ответ дляWill_Be...
Тим,що ви тішитися цим
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:48
Ответ дляWill_Be...
Більшість військових україномовні ,бо із західної України
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:49
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Popeye the Sailor• 01 апреля в 12:50
Ответ дляnatusja_sl
Реальна ситуація - Лівобережжя Херсонщини переважно україномовне. Допомогло їм це? Чи ви співаєте виключно про те, чого не розумієте і лише транслюєте телевізор?
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:50
Ответ дляТайТаке
Тільки безмозглі вірять в це. Напали через мову , да да
Самі ж тут писали це,що забули вже?)
Писали ,що вона добалакалась , через мову
Will_Be...• 01 апреля в 12:51
Ответ дляНаталка -русалка
Так, назовите. Их же большинство!
Семицветка• 01 апреля в 12:52
Ответ дляPopeye the Sailor
Там уже фарион вспомнили) наверное, это очмонек и есть, только с другого акка)
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:52
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:52
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...