begovelik• 01 апреля в 07:51

Скандал у Києві: таксист накинувся на клієнтку за її зауваження щодо російської

Координатор акції на підтримку полонених у Чернігові та Рівному Іванна Грищенко - там сама клієнтка - вранці 26 березня поспішала на акцію нагадування про хвилину мовчання поблизу станції метро "Арсенальна".

Машина приїхала пізніше, ніж показувало у застосунку Bolt, тому вона попросила водія їхати швидше. За словами Грищенко, водій міг сприйняти це як заклик до порушення правил дорожнього руху і відповів їй російською мовою: "Дівчино, за законом України..."
На це Грищенко сказала, що за законом він мав би говорити на роботі українською.

Водій напав на пасажирку
Тоді чоловік зупинив машину і сказав їй вийти, розповіла Грищенко. Він також підкреслив, що говорить "рідною мовою", маючи на увазі російську. На це Грищенко запропонувала йому їхати до Росії.

Тоді, стверджує жінка, він розвернувся до неї й сказав: "Та завали єб*ло, бл*дь... Вийшла з машини, падаль".

Коли вона покидала автівку, то знову заговорила про українську мову, а водій, лаючись, вирішив йти за нею.

"Взяв мене за лице і почав трусити, кричачи на всю вулицю: "Я тебе навчу розмовляти. Сволото. Падаль", - розповіла Грищенко.

Водій зробив би так і вдруге, але все-таки повернувся у машину, додала вона.

https://www.44.ua/news/3924613/skandal-u-kievi-tak...
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:52
Ответ дляWill_Be...
Так, назовите. Их же большинство!
Всіх військових назвати?)
Will_Be...• 01 апреля в 12:52
Ответ дляНаталка -русалка
Тим,що ви тішитися цим
Шикарный ответ - ничего не понятно, но очень интересно. Вы можете нормально отвечать?
ТайТаке• 01 апреля в 12:53
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
sky-labs• 01 апреля в 12:53
Ответ для Файна_зупка
Всего не читала, но водитель у себя в машине бог, чтоб не попасть в аварию, считаю неприемлемым общаться в машине по телефону, просить включить/выключить музыку, делать замечания и прочее. Чтоб водитель не раздражался, он там хозяин. Максимум попросит закрыть окна чтоб не протянуло, и то просила 1 раз в жизни в крайнем случае когда уже сильно прям дуло
Ну не до такой же степени! А то может пешком еще пройтись, при оплаченной поездке, ну чтоб совсем не раздражать ’бога’ ? ;)
ТайТаке• 01 апреля в 12:53
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Will_Be...• 01 апреля в 12:53
Ответ дляНаталка -русалка
Всіх військових назвати?)
Военных - нет. Чисто украиноязычные подразделения. Раз украиноязычных больше, такие есть, Вы об этом говорили.
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:53
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Семицветка• 01 апреля в 12:54
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Это пук, а не ответ
ТайТаке• 01 апреля в 12:54
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
И?
Ирина-bbd0• 01 апреля в 13:03
Ответ дляWill_Be...
Да? А можно хоть немножко ссылок по теме ’русскоязычные сделали замечание украиноязычному, а потом стали его бить?’ Ну, или что-то в таком роде? Русскоязычные, в большинстве своем, спокойно живут, работают и никого не трогают, пока такие долбанутые, как эта активистка, или ТЦКшник из прошлой темы не нарисуются.
Можно в интернетах тысячи материалов на тему культурная кацапская экспансия. Там не только про Украину.а и весь постсовок. Ситуация везде одинакова
И работает гебня везде одинаково
Ирина-bbd0• 01 апреля в 13:04
Ответ дляWill_Be...
Для того, что бы не быть как Вы)
Ничего себе заявления)))))
Наталка -русалка• 01 апреля в 13:04
Ответ дляСемицветка
Это пук, а не ответ
Як у вас
vasilek5050• 01 апреля в 13:05
Тільки дурень відбитий буде говорить російською з пасажиром, знаючи, що він, згідно закону, повинен обслуговувати державною мовою.
Наталка -русалка• 01 апреля в 13:05
Ответ дляТайТаке
И?
Ну нормально для вас підтримувати вбивства україномовних та вбивати за мову , немає більше питань.
Will_Be...• 01 апреля в 13:05
Ответ дляИрина-bbd0
И работает гебня везде одинаково
Ир, ты казалась мне не глупой... Реально, не видишь разницы, между тем, о чем я написала, и тем, о чем сейчас пишешь ты?
Ирина-bbd0• 01 апреля в 13:09
Ответ дляWill_Be...
Нет.не вижу
Это же не первый вопрос по мове.не первая тема.просто тут уже реально перебор
Еще раз.в интернете тысячи материалов по культурной экспансии.даже кацапских.как.где.что.зачем.принципы и методы
kissaniya• 01 апреля в 13:14
О мовний срач. Давно не було
Наталка -русалка• 01 апреля в 13:30
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.не вижу
Мало шахедів над головою раз таким ,як вона не доходить до сих пір
Авокада• 01 апреля в 13:30
Ответ дляMila228
Така агресіїя властива російськомовним. Це навіть тут на форумі помітно, що російськомовні частіше агресивно себе поводять на якесь лагідне зауваження.
а чому ви дозволяєте собі робить зауваження таким же людям як ви?
марьюшка• 01 апреля в 13:37
Ответ дляТайТаке
А почему меня так это не торкает как вас и водилу из темы?
А потому что я ЩЕтаю что все обязаны знать укр.мову .
Точка.
Так это ваши проблемы, а не мои. И с чего вы взяли , что меня это беспокоит. Это общая тема , где просто обсуждается эта тема)) не более))) а вас действительно торкает😂😂😂
Семицветка• 01 апреля в 13:39
Ответ дляkissaniya
О мовний срач. Давно не було
Разве это срач? Так, косыми взглядами позыркали друг на друга) вот раньше были срачи)
ivnata• 01 апреля в 13:43
Ответ дляMila228
Ну, це інший менталітет, інша ’культура’, інше світосприйняття. Вони всюди однакові і всі їм зажди щось винні.
sky-labs• 01 апреля в 13:45
Ответ дляСемицветка
Ни экспресии, ни энергетики... Да и словарный запас обеднел...
Вот так на срачах сказываются недоспанные ночи, хронический стресс и почти поголовный прием успокоительных и антидепрессантов
ivnata• 01 апреля в 13:46
Ответ дляlisulya
А чому ця пані взагалі вирішила, що має право комусь робити зауваження?
Ця пані має в Україні право на обслуговуання українською. Усе. Чекаємо на намотування шмарклів на кулак і вибачення, що він не те мав на увазі.
lisulya• 01 апреля в 13:48
Ответ дляivnata
Уті бозе. А якби він на її ’Їдьте швидше’ відповів на англійський манер ’Ок’, то теж був би скандал ’Ви не маєте права’?
ivnata• 01 апреля в 13:49
Ответ дляlisulya
Він мав просто відповісти українською)
lisulya• 01 апреля в 13:50
Ответ дляivnata
Він мав просто відповісти українською)
А по факту випхав її з власної машини. На що теж мав повне право. Такі вони права))
Семицветка• 01 апреля в 13:52
Ответ дляНаталка -русалка
То легіон росія
Удалено администрацией...
sunshine0610• 01 апреля в 14:02
Мало дал, я считаю. Задрочили уже эти «мовники», как будто от этого война быстрее закончится, или деньги из гос бюджета перестанут воровать.
ТайТаке• 01 апреля в 14:02
Ответ дляНаталка -русалка
Каким местом и где вы это вычитали? Вы мне реально фарионшу напоминаете.
Свое талдычит и всеэ