begovelik• 01 апреля в 07:51

Скандал у Києві: таксист накинувся на клієнтку за її зауваження щодо російської

Координатор акції на підтримку полонених у Чернігові та Рівному Іванна Грищенко - там сама клієнтка - вранці 26 березня поспішала на акцію нагадування про хвилину мовчання поблизу станції метро "Арсенальна".

Машина приїхала пізніше, ніж показувало у застосунку Bolt, тому вона попросила водія їхати швидше. За словами Грищенко, водій міг сприйняти це як заклик до порушення правил дорожнього руху і відповів їй російською мовою: "Дівчино, за законом України..."
На це Грищенко сказала, що за законом він мав би говорити на роботі українською.

Водій напав на пасажирку
Тоді чоловік зупинив машину і сказав їй вийти, розповіла Грищенко. Він також підкреслив, що говорить "рідною мовою", маючи на увазі російську. На це Грищенко запропонувала йому їхати до Росії.

Тоді, стверджує жінка, він розвернувся до неї й сказав: "Та завали єб*ло, бл*дь... Вийшла з машини, падаль".

Коли вона покидала автівку, то знову заговорила про українську мову, а водій, лаючись, вирішив йти за нею.

"Взяв мене за лице і почав трусити, кричачи на всю вулицю: "Я тебе навчу розмовляти. Сволото. Падаль", - розповіла Грищенко.

Водій зробив би так і вдруге, але все-таки повернувся у машину, додала вона.

https://www.44.ua/news/3924613/skandal-u-kievi-tak...
-sofi-• 01 апреля в 12:16
Ответ дляНаталка -русалка
А україномовних лікарів немає, серйозно це?)
Дешева маніпуляція з вашого боку))))
От росіяни так готові дати в кулю за мову ,не помітили це досі?!
Я сказала о своих знакомых. Которых несколько.
Расскажите о своих
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:16
Ответ дляbegovelik
А австрийцы как? Вообще без австрийского языка
А якщо є свою мова , навіщо тоді чужа?!
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:18
Ответ для-sofi-
Так, русскоговорящих можно домой отправить да?
Может петицию запилим?
Удалено администрацией...
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:19
Ответ дляDid Panas
Спитайте у тих, хто туди їздив. Я в росію не їздила, і не збираюсь.
Дура якась
Із західної України їздять в Європу на заробітки ,ну ніяк не в рашу
Ото брехуха
Will_Be...• 01 апреля в 12:19
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:20
Ответ для-sofi-
Я могу и адреса написать ), кто из львовской обл всю жизнь работал на кацапов. 😄
А скільки таких із східної України ви не знаєте?
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:22
Ответ дляannu-b519
Большинство военных именно русскоязычные, а с западной Украины их меньше всего и даже по оф данным, там самый большой % отказников, согласно судебному реестру.
А на кладовищах поховані хто по вашому?
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:23
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
А ви підтримуєте це , навіщо?)
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:24
Ответ дляСИРЕЛИ
та що з хворими мірятися ?
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 01 апреля в 12:24
Ответ дляСемицветка
На ласковое замечание ’узькощелепные и кацапомордые ’ вы хотели сказать?
Ну ці фрази пішли саме від узькощелепних
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:24
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Ми ж не росіяни,щоб за мову вбивати,а росіяни та російськомовні вбивають за нашу мову якраз.
lisulya• 01 апреля в 12:24
Ответ дляНаталка -русалка
Бо обслуговування в Україні має бути виключно українською мовою
Хай пише жалобу в службу таксі, а не водія від дороги відволікає
ЗдохниПуйло• 01 апреля в 12:25
Ответ дляJust a crow
Ну что поделать, когда есть люди считающие себя пупами земли и любители спровоцировать конфликт, чтобы абы було. Покушала она эмоций водителя, сыта и довольна.
Ви б так державну мову захищали, як вузькощелепне бидло
СИРЕЛИ• 01 апреля в 12:25
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
что в причине написать ?
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:26
Ответ дляDid Panas
фото
Саме так!
І голодомор тому пряме підтвердження!
Ирина-bbd0• 01 апреля в 12:26
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Нет.не замечу.
Знаю что кацапия любыми способами не выпускает Украину из пащи. Военным путем и культурной экспансией.через истерики ущемленных
Will_Be...• 01 апреля в 12:27
Ответ дляНаталка -русалка
А ви підтримуєте це , навіщо?)
Потому, что такие, как Вы - достали! Мы говорим на русском, но от этого плохими людьми не становимся, а чем агрессивнее вы будете пытаться нам что-то навязать, тем более противоположного эффекта добьетесь.
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:27
Ответ дляWill_Be...
Назовите, хоть один! А я назову - тот же К2 - Верес, украинский использует только в официозе, и то, не столько украинский, больше суржик, с сослуживцами разговаривает на русском, командир штурмовой роты батальйона К2 - Псих, даже, особо не пытается говорить на украинском, что бы дать интервью, Мент, от туда же - даже позывной имеет русскоязычный, Тайсон (бандюк из КР, командир батальйона БПЛА ’люфтваффе’) использует украинский, только для ведения официальной страницы и документации, с подразделением говорит на русском.
Для чого британець вчив російську?)
ЗдохниПуйло• 01 апреля в 12:28
Ответ дляDid Panas
фото
З того часу лиш портрет хуйла вони змінили, все те саме
Will_Be...• 01 апреля в 12:28
Ответ дляНаталка -русалка
За мову? Точно за неё? Почему, тогда, чаще русскоязычных?
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:28
Ответ для-sofi-
Расскажите о своих
Є лікарі на фронті україномовні,на російську не переходять звісно ж
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:28
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Will_Be...• 01 апреля в 12:29
Ответ дляСИРЕЛИ
что в причине написать ?
Реакция, обычно быстрая, на ’Оскорбления, переход на личности’.
Ирина-bbd0• 01 апреля в 12:29
Ответ дляWill_Be...
Поэтому агрессивно до кровавых соплей в,Украине нужно кацапскую мову отстаивать?
С беговеликами .коломбинами и прочими Буча-фейк?
Та проздравления!
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:30
Ответ дляWill_Be...
Я бачу якими ви є ’хорошими’ людьми
Для вас же нормально підтримувати вбивство через Українську мову
Will_Be...• 01 апреля в 12:30
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.не замечу.
Да? А можно хоть немножко ссылок по теме ’русскоязычные сделали замечание украиноязычному, а потом стали его бить?’ Ну, или что-то в таком роде? Русскоязычные, в большинстве своем, спокойно живут, работают и никого не трогают, пока такие долбанутые, как эта активистка, или ТЦКшник из прошлой темы не нарисуются.
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:31
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Наталка -русалка• 01 апреля в 12:32
Ответ дляWill_Be...
Є такі випадки і мільйон
ТайТаке• 01 апреля в 12:32
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Will_Be...• 01 апреля в 12:32
Ответ дляНаталка -русалка
Для чого британець вчив російську?)
Для того, что бы не быть как Вы)