Вишиванка• 01 апреля 2025
Ви б заклали свою квартиру за борги чоловіка?
Дівчата, сидимо з подругою і вже другий день в неї дилема, з якою дозволила написати сюди за думкою. Бо я не впевнена, що я об’єктивно пораджу - в мене з чоловіком зараз напружено все.
По подрузі: в шлюбі півтора роки, Доні рік, живуть в квартирі з чоловіком і дитиною, яка записана на його батьків, там якась складна історія була з його бізнесом, через що на ньому ніякого майнамнема взагалі. Відповідно правового відношення до тої квартири дружина ніби не має, і ніякого спільного майна теж немає. Є шлюбний контракт; по якому його це його, її це її. Чоловік планує брати в борг велику суму, щоб викупити свою частку в бізнесі, яку раніше забрав партнер за борги. Борг дають під закладку житла. Щоб не залучати в процес своїх батьків як власників квартири він пропонує закласти квартиру подруги, її зробити якби поручителем боргу. Вона відмовляється. Бо в країні війна, ми не знаємо що буде завтра, є маленька дитина, і якщо завтра чоловік захоче піти, або щось стається з ним чи з ними обома, іі квартиру просто відіжмуть колектори, а це єдине майно яке в неї є. І в разі будь якого форс-мажору це все; чим вона зможе розпорядитись, щоб піднімати дитину. Чоловік образився, сказав що вона не довіряє, не хоче допомогти, а він старається для сім’ї. Напруга і перспектива геть зіпсувати відносини. Подруга в роздрав другий день. З одного боку це родина і треба триматись купи, і бути один за одного. З іншого - ризики лишитись з дитиною і ні з чим. Конкретного плану по поверненню боргу і розвитку бізнесу там нема. Як би вчинили ви?
ШобВам_КакНам• 01 апреля 2025
Стрьомний чувак зі стрьомними оборудками. Тікати від нього якогомога далі
Секретница• 01 апреля 2025
Для своего мужа бы сделала однозначно. В случае подруги нет, ни в коем случае
100%• 01 апреля 2025
Надо быть поооолной идиоткой, чтоб на такое согласиться!!!!!!! Категорически нет, категорически. Как бы он ее ни уговаривал, как бы ни манипулировал , что они семья!!!.
Он уже один, а может и не один раз потерял деньги, он и эти кредитные деньги просадит, ничем хорошим это не закончится.
ЛюбимаЯНЬ• 01 апреля 2025
Не зрозуміло.
Дитина записана на його батьків це як?
Квартира чья?
Дитина записана на його батьків це як?
Квартира чья?
Вишиванка
• 01 апреля 2025
Ответ дляTivoli
Он очень стремный и мутный. Он манипулятор и передергивает ситуацию.
Он 100% просрет все, тут даже хрустального шара не нужно.
И он прекрасно знает, что родители его пошлют, а ваш подруга дура
Ніби не дура, бо все розуміє і прийняла рішення що ні, але він тисне ображанням і маніпуляцією, що це родина і вона в нього не вірить і т д. Тому і виникла ця дилема.
100%• 01 апреля 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
А взагалі історія вигадана
Полно такого вокруг, полно альфонсов, которые решают свои вопросы за счёт баб
Ромашкинная• 01 апреля 2025
Ні, звичайно. Хай думвю не жінкою і іі квартирою. І взагалі - він добре думає - що закладати житло, при наявних дітях?
Або батьківську або ніяку. І дружині не підписуватися під кредитом взагалі. Як не відаасть чи щось станеться - ій розплачуватися.
Думати про себе і дитину. А чоловік пообіжається і шукатиме вихід.
Хочу наколоти губи• 01 апреля 2025
муж темы придумывает за чужой счет , молодец , пусть жена сковородку возьмет и огреет его хорошенько .
ШобВам_КакНам• 01 апреля 2025
Ответ для100%
Саме ця - вигадана
оксюморон• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Дилема взагалі не має виникати. Є шлюбний контракт - і по ньому вона йому взагалі нічого не винна
Ромашкинная• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Хай шукає інші шляхи.
ЛюбимаЯНЬ• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Так а що він має ще казати?
Цікаво, що за бізнес, вони взагалі в курсі які зараз відсотки по кредиту?
Це треба органами торгувати щоб оплатити відсотки, і повернути квартирк
Сметчица• 01 апреля 2025
нет. ни в коем случае.Была в такой ситуации ,при этом 20 лет брака.Выступила поручителем,он сбежал.Я продавала и выкручивалась сама.Разводилась уже заочно
ШобВам_КакНам• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
Чоловік планує брати в БОРГ велику суму, щоб викупити свою частку в бізнесі, яку раніше забрав партнер за БОРГ
Авторко, ну ви трохи перестаралися.
І шлюбний ’контракт’ до чого втулили?
Авторко, ну ви трохи перестаралися.
І шлюбний ’контракт’ до чого втулили?
Вишиванка
• 01 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не зрозуміло.
Дитина записана на його батьків це як?
Квартира чья?
Дитина записана на його батьків це як?
Квартира чья?
Квартира, в якій вони живуть по документах на його батьках. Дитина там прописана, дружина в своїй квартирі
Ответ дляВишиванка
чем больше он давит, тем больше у нее должна загораться кнопка ’стоп’
Я бы вообще не поддерживала эти беседы и не выслушивала его.
И задумалась о разводе
Это не семья, когда муж продавливает жену, пытается вымутить ее личное имущество, внушает чувство вины
И задумалась о разводе
Звожу з розуму• 01 апреля 2025
Нет, свою квартиру даже спустя 25 лет брака не отдала бы в залог. И даже оправдываться не стала бы. А тут без году неделя вместе, младенец на руках.. Ага, бегу, волосы назад.
ЛюбимаЯНЬ• 01 апреля 2025
Ответ дляВишиванка
І чоловік пропонує закласти дошлюбну квартиру?
Прєлєсно!
ЕлькиПальки• 01 апреля 2025
Имея ребенка, она не имеет права даже задумываться о том чтобы что-то делать со свои жильем
Муркошечка• 01 апреля 2025
Так а хто живе в її квартирі й кому ті гроші? Що за бізнес такий важливий. Взагалі чого за ті яйця тримається? По факту в нього лише борги
Кавуся• 01 апреля 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Прєлєсно!
І хоч би запропонував бізнес оформити на дружину. Вони ж сім´я! Але ж ні, не пропонує...
Вишиванка
• 01 апреля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
І яка була ваша порада?
Моя порада - думати про себе, бо чоловік сьогодні з нею, завтра ні. Борг на рік, сума велика, плану повернення боргу нема - розведе руками і скаже - ну тобі ж є де жити, ти ж в мене, твою хату віддавай. А в його квартирі вона ніхто. Шлях з дитиною сидіти під церквою. Але це моя думка з урахуванням мого чоловіка і наших відносин. Тому спитала у вас.