Идеальная оптимистка• Изменено 01 апреля 2025
Чи можна заключити договір з сімейним дистанційно?
Я ВПО, оперуюсь у тому місті в Україні, де зараз знаходжусь. Після операції, на період реабілітації вдома продовжувати лікарняний має сімейний лікар. Але моя каже що дистанційно продовжувати не може,і треба перезаключати декларацію десь тут по місту. Де і як когось шукать незрозуміло, бо зараз я в стаціонарі. Якщо перезаключу тут, чи зможу повернутись потім до своєї дистанційно? Може хтось зтикавсь з такою ситуацією, або просто в курсі, порадьте щось, будь ласка.
Дякую.
вкрации• 01 апреля 2025
Так. Спитайте лікаря якого б сімейника порадив.
Записуйтесь до нього.
Приїдете в своє місто повернетесь до свого сімейника
Записуйтесь до нього.
вкрации• 01 апреля 2025
Просто подзвоніть в прийомну найближчої поліклініки, спитайте хто бере пацієнтів, і записуйтесь на прийом
Щира українка• 01 апреля 2025
Я дистанційно заключала, але я лікаря знала і в мене був особистий номер.
Идеальная оптимистка
• 01 апреля 2025
Ответ дляЩира українка
Дистанційно заключали з новим лікарем чи перезаключали зі старим? І що мається на увазі ’особистий номер’, особистий номер кого чи чого?
Украиночка• 01 апреля 2025
Вперше чую. Навіть перезаключати ходили особисто (оновлення якесь було)
Идеальная оптимистка
• 01 апреля 2025
Ответ длявкрации
Записуйтесь до нього.
Моя сімейна перевантажена вже давно і не бере зараз нікого. То ж і я не хотіла відкріплятись від неї
Щира українка• 01 апреля 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
З новим. Мені подруга дала особистий номер її лікаря. Я це робила не через телефон поліклініки, але лікар там працює. Я їй написала у вайбер, спитала чи можливо онлайн заключити з нею, сказала, що так. Потім смс для підтвердження потрібно надіслати лікарю. Я їй написала що було в смс (треба на зв’язку бути). І потім в хелсі почало відображатись ім’я цього лікаря.
ВсеПроВсехЗнаю• 01 апреля 2025
Чисто технічно - це абсолютно можливо. Я один раз заключала декларацію по телефону через адміністратора клініки, навіть без присутності лікаря. Назвала код із смс і готово.
Сьогодні донька буде з сімейним підписувати (інша клініка). Теж сказали можна по телефону.
Якщо є контакт зі своїм ’старим’ лікарем, то ваша присутність в принципі не потрібна. Домовтесь з нею. Але можуть бути нюанси. Якщо в неї повний комплект пацієнтів, вона може і відмовити потім.
Я так розумію, телефон її ви маєте, то запитайте в неї.
Идеальная оптимистка
• 01 апреля 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Запитала, каже наче можна буде перезаключити дистанційно. Це добре. Але це вона зараз каже, а завтра хтозна як буде.
А в іншому місті, то якось треба після операції йти в поліклініку і в черзі сидіти, може хто візьме? Оце якусь дурню нареформували...
Хи хи, ну ну• 01 апреля 2025
зараз клініка, де в мене була декларація, зачинилась, я дистанційно укладаю декларацію з іншою.
ВсеПроВсехЗнаю• 01 апреля 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Заходите в хелсі, робите пошук ’сімейний лікар’, ставите позначку ’лікар підписує декларацію’. Записуєтесь і приходите. Ніхто вас з черги просто так не візьме, лікарів вільних мало. Якщо приватна клініка, можуть і по телефону підписати
дамаАмстердама• 01 апреля 2025
у приватній клініці перезаключали з новим лікарем декларацію по телефону, записалася на прийом, мені зателефонували і все готово)