Губка Боб• 01 апреля в 12:26
Как вы относитесь к покупателям, которые
перемеряют все белье, включая те размеры, которые под них привезли на точку.
А потом покупают с рук намного дешевле
Или может вы сами такой покупатель?
А потом покупают с рук намного дешевле
Или может вы сами такой покупатель?
Губка Боб
• 01 апреля в 12:47
Ответ дляАлесс
Бо,блин. А шош в нем такого,чего нет у клео,за 1000?
Это удобное белье
Реально удобное и неубиваемое
В нем есть все,чего нет в бюджетных марках
Что есть в феррари, чего нет в ладе калине
Реально удобное и неубиваемое
ФруктЕщеТот• 01 апреля в 12:47
Ответ дляГубка Боб
да вот эмпрайнте базовый, как оказывается 7
есть у меня такой
покупала новый с бирками, последний мой размер оставался
по другой цене
есть у меня такой
по другой цене
У меня похожий с НМ, только без этих кружавчиков за 400 грн
Губка Боб
• 01 апреля в 12:48
Ответ дляФруктЕщеТот
Рада за вас
Но если вы не носили нормальные марки белья, нечего обсуждать с вами
Губка Боб
• 01 апреля в 12:49
Ну началось
накупили лифчиков в переходе и начали орать, что есть в шантель, чего нет в этих лифчиках
Это ваша боль, об этом не было вопроса, зачем вы ее изливаете
ФруктЕщеТот• 01 апреля в 12:54
Ответ дляГубка Боб
Ну началось
По-моему боль только у вас.
От понтов, на которые вы не зарабатываете и рассказываете всем про переход, который как раз про ваши возможности.
Вы из тех, кто айфон берет в кредит, а потом сидит полгода на картохе.
Губка Боб
• 01 апреля в 12:55
Ответ дляФруктЕщеТот
По-моему боль только у вас.
Я не ем вообще картошку и прочую поросячью еду
У меня нет и не было никогда кредитов
И у меня самсунг
уймитесь
проецируете на меня близкий вам образ жизни
У меня нет и не было никогда кредитов
И у меня самсунг
уймитесь
ФруктЕщеТот• 01 апреля в 12:59
Ответ дляГубка Боб
У меня нет и не было никогда кредитов
И у меня самсунг
уймитесь
У меня нет и не было никогда кредитов
И у меня самсунг
уймитесь
Вы такая смешная.
С вашими примерками, понтами, истериками и рукомордами
.
Носки на подтяжках• 01 апреля в 13:02
Ответ дляАлесс
Ну любить автор ту марку.
Я простіше роблю - замовляю на шоурум магазину декілька бюстиків свого розміру різних моделей і виробників, там переміряю всі і в результаті куплю 2-3. У шоурумі консультант звикла до різних клієнтів.
На мій 80F нормально шиє мало хто і. І виловити дешево нереально. Замовити без примірки - хтозна, як сяде, а якщо не сяде, куди його потім діти?
А так за 700-1500 грн. можна купити дійсно зручний ліф.
Не міряла за 4 тис., ті, що бачила, не подобалися настільки, щоб купити один за ціною трьох, а просто тільки б у руки взяти, не хотілося.
Губка Боб
• 01 апреля в 13:03
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну любить автор ту марку.
fantasie шьет на вас....
panache
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну любить автор ту марку.
На чашку Ф,то да,мало производителей.
Мне проще. У меня минус АА🤣
Автопортрет нурофена• 01 апреля в 13:10
Я теж так роблю, але в мене 75 Е, дуже важко знайти білизну по нормальній ціні.
Носки на подтяжках• 01 апреля в 13:12
Ответ дляГубка Боб
Ну началось
Авторе, у Вас знизу 70-ка об´єм.
Чимало досить непоганих виробників середнього сегменту на Вас банально не шиють.
Дівчата з 85-кою знизу не розуміють Вас, бо на 85-ку навчилися шити вже чимало фабрик.
А Ви не зрозумієте їх, бо зайти у магазин і побачити там бюстик просто потрібного розміру, навіть не кажучи про модель і колір, для Вас фантастика.
Я якраз у суботу возила свою подругу на шопінг легенький, бо знайшла випадково майже її розмір у турецькому маленькому магазині, і зразу 3 штуки. Але це тимчасовий варіант, носитимуться вони до року.
А нормальний шопінг треба буде окремо планувати, замовляти розміри в шоурумі. У подруги 85J.
Носки на подтяжках• 01 апреля в 13:19
Ответ дляГубка Боб
fantasie шьет на вас....
panache
Зараз на мене шиє недорого більше 10 виробників точно. І купити реально з приміркою. Вибір в одному магазині більше 250 варіантів.
От років 20 тому знайти не за ціною авто мені бюстик було проблемою.
Все одно ліфи не носяться надто довго, скільки б вони не коштували. Років 5-7 максимум.
Була ще одна чудова українська фабрика, де я купувала більше 15 років собі ліфи, з´їздила спочатку навіть до них у місто у фірмовий магазин. До 400 грн. за штуку були. Але, схоже, що з 2022 р. її не стало :(
Тільки для Вас там нічого не було, вони шили від 75-ки. І для моєї подруги теж - у них максимум F були чашки.
Носки на подтяжках• 01 апреля в 13:21
Ответ дляАлесс
На чашку Ф,то да,мало производителей.
Мне проще. У меня минус АА🤣
Вже на F-ку багато.
Дивилася собі зранку купальник, то вибір чималий.
Дивилася подружці - лише два варіанти у тому ж магазині...
Носки на подтяжках• 01 апреля в 13:22
Ответ дляАвтопортрет нурофена
На 75E вже є навіть у турків по 500 грн.
Принаймні у Києві.
Автопортрет нурофена• 01 апреля в 13:32
Ответ дляНоски на подтяжках
Принаймні у Києві.
Якби всі були в Києві і на такій розмір, ще дві має сісти. А буває написано Е, а там ледве D
Носки на подтяжках• 01 апреля в 13:37
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Бувають і дивні розміри, і незручні лекала. Ще жінки різні і шиють же на всяких.
Я зайшла в магазин, взяла 9 штук свого розміру, один виробник. Сіло нормально два.
Так і має бути :(
Але зараз хоча б є інтернет -магазини з можливістю обміну і повернення.
Моя мама свого часу шукала, вшивала, перешивала :(
Так і має бути :(
А вот недавно• 01 апреля в 14:22
Ответ дляАлесс
я и Клео не покупаю,последний раз брала по 150 грн Клео,это было больше 15 лет назад,а сейчас даже не знаю какая на них цена.Беру по 100-150 в стоке,массмаркеты.Мне подходит.
Ответ дляА вот недавно
Последний раз я брала до войны,750 грн
Сейчас не знаю. Раньше деньги были,много шмотья покупала. До сих пор запасы есть,с этикетками
А вот недавно• 01 апреля в 14:41
Ответ дляАлесс
Последний раз я брала до войны,750 грн
Да у меня тоже, куча нового лежит еще. Трусы Атлантик еще новые лежат, не помню сколько лет назад покупала.
Снежнакомка• 01 апреля в 21:01
Ответ дляАлесс
На чашку Ф,то да,мало производителей.
Мне проще. У меня минус АА🤣
на таку чашку реально немає різниці, хіба що синтетика дика буде натирати. А великі чашки - то проблема, бо як незручні лекала або слабка підтримка, то лямки давлять плечі, під грудьми надавлює і т.д .
У мене 75G, то знайти моделі можна, але далеко не всі комфортні навіть дорогі, а серед дешевих то взагалі не зустрічала поки що