Всім привіт У мене коксортроз 3 ступінь. Страшні болі. Потрібна термінова операція з ендопротезування кульшового суглоба. Може хтось знає хорошого ортопеда-травматолога, який робить такі операції. Можливо хтось робив подібну операцію.
Lor111etta• 01 апреля в 16:33
В Чернівцях такі операції на потоці.
Знайома в Дніпрі міняла колінні,можу запитати
Ответ дляLor111etta
В Чернівцях такі операції на потоці.
Та ні. Дякую. Я у Києві шукаю хто робив. Відгуки.
Ответ дляOllka
Чоловіку робили рік тому в інституті ортопедії. Все добре, швидко реабілітувався.
Оформлюєтесь через касу, по оплаті не скажу бо чоловік як військовий був безкоштовно. Ми платили тільки за сустав.
Оперував Торчинський
Дякую. Я про нього чула. В мене буде платна операція. Інший травматолог сказав приблизно 5000$. А який сустав ставили? Цементний чи безцементний. Яка чашка і сам протез?
Ответ дляOllka
Прийде чоловік спитаю.
Знаю що суглоб smith& nephew, з керамікою
Дякую. Буду чекати
Ответ дляParfumka-LUX
Дякую. Буду чекати
Суглоб безцементний, цементний сказали ставлять людям в віці. Чоловіку Зараз 47.
Кераміка.
По вартості було майже 5 тис євро, і з них як військовому зробили тисячу знижки.
Ще дали сертифікат і наліпки для проходження металошукачів в аеропорту.
Кераміка.
Додам - після операції важлива реабілітація.
Відійшов швидко, але до цього займався спортом, мабуть це теж вплинуло.
Важливо було виконувати рекомендації - як згинати і не згинати ногу, як ставити при ходьбі, на сходах - це розповідав реабілітолог в лікарні і потім в реабцентрі.
Тиждень в лікарні, потім відпустили, але ще тиждень там числився, ходив з милицями 2-3 тижні. Потім з паличкою ще пару і потім сам.
Через 3 місяці майже бігав.
Болю не було. Тільки після операції пару днів, але знеболюючі добре допомагали в медсестри одразу давали знеболюючі при болю.
Через 3 місяці майже бігав.
Ответ дляOllka
Через 3 місяці майже бігав.
Дуже Вам вдячна за відповідь. Я теж зараз записалася на фіз.нашрузки в Здоровый Рух. Але я дуже поправилась і мені треба схуднути хоча б на 10кг. Я і так хромаю дуже, майже не хожу. Та ще й вага заважає нормально пересуватися. Це 5000євро вартість суставы? Щось дорого. Мені на той неділі інший травматолог казав вартість протезування 3500-4000₴. А ще проблема Я працюю. І не знаю як бути. Ваш чоловік через місяць вже міг с палицею кудись виїзжати?
Ответ дляParfumka-LUX
На осінь 25 року ми платили 165 тис грн зі знижкою для військового. Платили в грн то не знаю в євро - не пам´ятаю курс вже. Але наче це виходило біля 4 тис євро.
Зайвої ваги у чоловіка немає. Перед операцією лікував зуби і шлунок - про це лікар попередив, щоб не було запалень в організмі.
Через пару днів до нього прийшов реабілітолог, показав як вставати і ходив з ним по палаті з ходунками, так всім показував після такої операції. Приходив щодня до всіх і допомагав ходити, потім по сходах, з милицями, палицями. Через тиждень чоловік додому вже за кермом приїхав.Ходив сам повністю через 2 тижні, але ще потрібно було з паличкою.
Через місяць ходив сам повністю.
Болі пройшли одразу. Після операції через кілька днів говорив що нарешті може спати, лежати, а не мучитись як до операції.
Але він виконував всі рекомендації і ходив на реабілітацію.
Через місяць ходив сам повністю.
Ответ дляOllka
Через місяць ходив сам повністю.
Дуже Вам вдячна. В мене зайва вага. Треба скидати. Зі шлунком також є проблеми. Хотіла у квітні прооперуватися, але напевно буду чекати вересня-жовтня. Влітку не рекомендують оперуватися. І ще питання: де чоловік проходив реабілітацію і яка ступінь коксортрозу в нього була?
Ответ дляParfumka-LUX
4 ст.
Точно адрпесу не знаю. Голосієво, там реабілітація для футболістів, військових вони беруть безкоштовно.
То тут мабуть вам не підійде.
Ответ дляOllka
4 ст.
То тут мабуть вам не підійде.
Дякую. Я зрозуміла. Я просто подумала. що реабілітація там де оперували потрібна. А ви купували додому подушку, яку рекомендують поміж ніг класти після такої операції? І ще мені казали що десь з місяць мені буде потрібна допомога наприклад вдіти носки. Тому що не можна нагинатися бальш ніж на якийсь там градус .
Ответ дляParfumka-LUX
Так перший час не можна щоб кут між тулубом і ногою був менше 90°. Я допомагала. Потім сам пристосувався - ногу назад і вдягав
Подушку не купували вдома самі придумали зі звичайної ортопедичної