qwoeorirp• 01 апреля в 17:43

в середині циклу виділення

вже другий цикл підряд в дні коли починається овуляція, починає мазати кровʼянистими виділеннями, перший раз скинула це на те, що це така реакція організму на овуляцію, але коли це відбулося і в наступному циклі то вже забила тривогу, такого ніколи не було
гінеколог після огляду описав ці виділення схожі на початок менструації
на узд все добре, але едтометрій тонкий(1,5-2)
причини не зрозумілі повністю, чому зʼявилися ці виділення, чекаю аналізи, цікаво чи хтось зтикався з такою проблемою?
приймаю таблетки для нормалізації циклу, тому він вже регулярний, місячні приходять вчасно
Кракадэ• 01 апреля в 17:45
Овуляция может так проявляться, это нормально
автор qwoeorirp • 01 апреля в 17:47
Ответ дляКракадэ
так, вірно
але виділення не маленькі, більше схожі на місячні
Криниця щастя• 01 апреля в 17:47
Це може бути овуляція, стрес, кок, гормональні зміни.
Кракадэ• 01 апреля в 17:48
Ответ дляqwoeorirp
так, вірно
Пропейте курсом аскорутин, он не помешает
автор qwoeorirp • 01 апреля в 17:49
Ответ дляКракадэ
поки що пʼю тільки те, що призначає лікар
незнайомі ліки пити не дуже хочеться, незнаю як організм відреагує, тим паче я планую вагітність
Вумна, аж страшно• 01 апреля в 17:52
может слабые сосуды, потому и кровит немного. если анализы в порядке, то в принципе вариант нормы.
Вилами по воде• 01 апреля в 17:52
В моем случае была киста, но ее было видно на узд
автор qwoeorirp • 01 апреля в 17:54
Ответ дляВилами по воде
ну на узд все окей, мене і трансвагінальним дивились і звічайним, то взагалі нічого немає
автор qwoeorirp • 01 апреля в 17:55
Ответ дляВумна, аж страшно
просто вперше з таким зіткнулась, ніби то ніколи з сосудами проблем не було
Научительница• 01 апреля в 18:04
У меня такое давал полип. Сходите к другому доктору
Просериарила молодость• 03 апреля в 08:49
Поліп