Дело было давно• 01 апреля в 18:20
Чи відрізняється менталітет жінки з Одеси наприклад та Львова?
младокошкина• 01 апреля в 19:07
Ответ дляНаодинцi
Толерантность? А сколько случаев, когда в Одессе высмеиваили и агресстровали в адрес украиноговорящих? Или ’это другое’???
И там и там есть радикалы. А дискуссия о том, кто лицемернее, кто добрее, кто хитрее вообще ни о чем и просто провокационная.
Сколько? Наверное ж важно,что те украиноговорящие говорили. Понятно,что те,кто против русского языка смелее, потому и кажется,что их больше, но все равно мне кажется их таки больше.
Як_наготую...• 01 апреля в 19:08
Ответ дляСтебель березы
Ви б краще хвилювалися, якого сорту будете коли вас приєднають.
За себе ми самі якось.
Удалено администрацией...
Ответ длямладокошкина
А мне кажется, что те кто очерняют жителей Западной Украины, просто не замечают в себе агрессии. Они искренее считают, что это в порядке вещей назвать украиноговоряшего ’колхозником’ к примеру. Они могут в более шутливой форме высказываться, чем львовяне о русскоговорящих, но это точно такая же агрессия и унижение, ничем они не благороднее.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 апреля в 19:11
Ответ дляМіс Всесвіт
Одеса - толерантність, відкритість, космополітичність, легкість
Львів - хитрість, лицемірство, практичність, консерватизм, показна набожність неймовірним чином поєднана з страшенною забобонністю
Хоча в молодшому поколінні ця різниця вже потроху зменшується
Типо Испания-Германия
Стебель березы• 01 апреля в 19:12
Ответ дляЯк_наготую...
Удалено администрацией...
Якщо вам такий варіант подобається, живіть з ним.
Дайте вподобайок• 01 апреля в 19:12
Ответ дляМіс Всесвіт
Работать надо• 01 апреля в 19:12
Ответ дляНаодинцi
Та це просто звичайне москальське бидло
младокошкина• 01 апреля в 19:13
Ответ дляНаодинцi
Колхозниками называли не западную, свою область, в Одесской области лютый суржик.
Ответ дляВидна міленіалка
Львов и вообще Западная - все напоказ, никогда не говорить о недостатках и себя и своих родных выставлять только в идеальном свете. Там все гордые и возвышаются над другими - типа они самые лучшие, а остальные - пыль
Об Одессе не скажу - нет таких знакомых. А Львов - есть много знакомых, поэтому их менталитет прекрасно знаю
Живу на Львівщині 3 роки, не помітила. Люди як люди. Ну у мене не Львів, правда. Ті гонорові)
Аноним_1857• 01 апреля в 19:16
Ответ дляРаботать надо
Дівчина зі Львова ніколи не вийде заміж за москаля, навіть за українського москаля
Неправда, я маю москаля. Чудово живемо 18 рік.
Тень льва• 01 апреля в 19:17
В Одесі дівчата якісь моторніші. А львів´янки о 10й ранку тільки починають розкочегарюватись
младокошкина• 01 апреля в 19:18
Наверное никто не будет отрицать,что в той части люди религиозней, по крайней мере на публику, и чаще носят вышиванки.
Ответ дляНаодинцi
Та тю) в Харкові було прийнято називати колхозом тих хто з села.
Аноним_1857• 01 апреля в 19:20
Ответ дляЯк_наготую...
Так а до чого тут вісла яка відбулась вже після війни ? Звідки така любов до поляків які до того пригнічували українців, відбирали майно і землю та саджали в тюрми? Так само їм завжди була Україна поперек горла - хотіли тут панувати. Тепер нащадки у Львові славлять Бандеру і в той час мріють знайти в собі польске коріння. Сюрреалізм та й годі
Ви знаєте всіх у Львові?
Ответ дляЯк_наготую...
На Львівщині не люблять поляків. Їздять робити бо там вищі зп
Але не люблять. Багато горя принесли поляки, утискали українців.
Місцеві мені казали, що найкраще тут жилось за німців. Тобто за Австро Угорщини, до першої світової. За свідченнями їхніх предків.
Червона рута• 01 апреля в 19:21
Ответ дляСтебель березы
Тим не менше західна польською мовою не розмовляє, на відміну від русифікованих регіонів.
Удалено администрацией...
Дайте вподобайок• 01 апреля в 19:22
Ответ дляЯк_наготую...
Та все ж вже здається зрозуміло - сидять чекають коли вже панство покличе приєднуватись і можна буде по паспорту поляком бути і дарма що другого сорту
это 100%
Сокодавка ще та• 01 апреля в 19:22
Ответ дляНаодинцi
О, новая реинкарнация мани со свежей регистрацией. Тема про соседа совка не взлетела, так она уже тут трудится. Пока, маня. В блок
Аноним_1857• 01 апреля в 19:22
Ответ длямладокошкина
Я хотіла води мінеральної купити в Одесській області. Не продали, зробили вигляд, що не розуміють((( Можете тикати, що хочете. Я була в шоці.
Работать надо• 01 апреля в 19:23
Ответ дляАноним_1857
Та і серед москалів є люди. Вам пошастило
Стебель березы• 01 апреля в 19:23
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Суржик - це українська мова і російська
Червона рута• 01 апреля в 19:24
Ответ дляСтебель березы
Суржик - це українська мова і російська
Та Ви що? Чесно? А українська і польська то що за явище? А... діалект, так?
Работать надо• 01 апреля в 19:24
Ответ длямладокошкина
Яке має відношення одне до другого? Я до церкви не ходжу, і вишиванки у мене немає
младокошкина• 01 апреля в 19:25
Ответ дляАноним_1857
Да-да верю))
Стебель березы• 01 апреля в 19:25
Ответ дляЧервона рута
Не ганьбіться вже так.
Діалект - це місцевий різновид мови. Суржик - це елементи двох чи кількох мов, штучно об´єднані, без дотримання мовних норм. Найпоширеніша форма суржику - це деформація російських слів на український лад.
младокошкина• 01 апреля в 19:26
Ответ дляРаботать надо
Я не сказала все 100%жителей, а больше,чем в Одессе
Дайте вподобайок• 01 апреля в 19:26
Ответ длямладокошкина
ага, в воскресенье в храм, в понедельник по новой грешить)