Дело было давно• 01 апреля в 18:20
Чи відрізняється менталітет жінки з Одеси наприклад та Львова?
Кундалина• 01 апреля в 19:40
Ответ дляАноним_1857
Біла гарячка.
Это лечится, не волнуйтесь, вам помогут.
Но тригернуло вас знатно
Червона рута• 01 апреля в 19:41
Ответ дляБрюльтик
На Закарпатье вообще куча сел, где говорят на венгерском. У них по телеку нет украинских каналов, школ украинских нет. И никто их не обзывает
І це нормально. Ненормально, коли суржик їм не такий, а самі бознаякою мішаниною розмовляють, то розмовляйте собі, не шейміть інших.
Ответ дляЯк ухурделю
Львівянки більш інтелігентні, я б сказала, більш врівноважені.
Більше налаштовані на стабільні стосунки, більше зберігають традиційні цінності.
Одеситки більш яскраві, темпераментні, незалежні.
Менше зважають на сторонню думку, більше відкриті до чогось нового.
З одної сторони так, з іншої місцеві жінки часто шуршать на заробітки а їхні мужики дома тихо бухають.
Як_наготую...• 01 апреля в 19:41
Ответ дляДайте вподобайок
нет, что поляки их заберут)
А, зараз вже не початок 20сторіччя так сильно вже не будуть пресувати зарпз не прийнято в тюрму, конфіскацію землі та майна. всі швиденько перейдуть на польську і щоб без акценту бо соромно. Вибачаться пару разів за ОУН на Волині і годі
Видна міленіалка• 01 апреля в 19:42
Ответ дляСтебель березы
Не ганьбіться вже так.
Діалект - це місцевий різновид мови. Суржик - це елементи двох чи кількох мов, штучно об´єднані, без дотримання мовних норм. Найпоширеніша форма суржику - це деформація російських слів на український лад.
А смесь украинского и польского это по-вашему не суржик?!
Дайте вподобайок• 01 апреля в 19:42
Ответ дляЯк_наготую...
но считать за своих их поляки все равно не будут, вот в чем конфуз)
Стебель березы• 01 апреля в 19:42
Ответ дляБрюльтик
І ще румуни, словаки живуть в Закарпатті.
В 1939 році приєднали ці землі до України .
Стебель березы• 01 апреля в 19:43
Ответ дляВидна міленіалка
А мова якою пишите ви, як називається?
Работать надо• 01 апреля в 19:43
Ответ дляБрюльтик
Вони Орбана не кличуть спасати іх
Кундалина• 01 апреля в 19:43
Ответ дляРаботать надо
Ви хоч самі в це вірити, що написали?
Удалено администрацией...
Аноним_1857• 01 апреля в 19:44
Ответ длямладокошкина
В каком населенном пункте это было, Одесская область говорит меньше всего по-русски.
Сергіївка. Декілька років там відпочивали. Як сьогодні пам’ятаю, там за базаром був досить великий продуктовий. Ось так я зганьбилася.
младокошкина• 01 апреля в 19:46
Ответ дляАноним_1857
Там со всей Украины всегда были отдыхающие, и так же продавцы и официанты из области, так что это какой-то удивительный случай,в который сложно поверить.
Аноним_1857• 01 апреля в 19:47
Ответ дляБрюльтик
Я в Одессе была миллион раз) с сестрой общаемся на украинском, и в магазинах тоже. Нормально все нам продавали. Так что не выдумывайте. Им все равно откуда и кто вы. Они такой ерундой не страдают и не делят людей
А вот во Львове в феврале 22 моей сестре там говорили, что чего вы из Киева убежали сюда, вы же ждали путина, вот и радуйтесь. И еще квартиры по 40 тысяч сдавали, но, то уже отдельная история.
Основне я ВЫдумываю, тільки Ви істинну правду кажете. В мене вдома була Рукавичка Синових друзів, приятельок та їхніх батьків. Але шо я буду вам доказувати. Ви ж за цілісінький Львів знаєте.
Ответ длямладокошкина
Я не собиралась вам нас нахваливать. Конечно я вам не верю, слово вода не переводится, а вот ваши хваленые львовяне делали вид,что не понимают и было это до войны и люди старшего поколения,явно учили русский в школе.
Мене харків´яни називали понаєхом зі Львова. Просто за те шо я українським суржиком в родині спілкуюсь. Бувають дурнуваті скрізь.
Як_наготую...• 01 апреля в 19:48
Ответ дляДайте вподобайок
Пошук польського коріння тоді набуде небачених раніше об´ємів. Люди моторні - викрутять.
Стебель березы• 01 апреля в 19:48
Ответ дляВидна міленіалка
Ну, подумали вже?
Ви як називається мова, якою ви спілкуєтесь?
Соромно написати?
Дайте вподобайок• 01 апреля в 19:48
Ответ дляЯк_наготую...
у меня немецкая фамилия, предок немец был, надо что-то тоже думать
Аноним_1857• 01 апреля в 19:48
Ответ дляКундалина
Но тригернуло вас знатно
Вам вже допомогло і мені радите. Дякую, не потрібно.
Брюльтик• 01 апреля в 19:49
Ответ дляРаботать надо
Вони Орбана не кличуть спасати іх
Так откуда мы знаем, кого они там зовут, там такой язык, что вообще ничего не понятно
Як_наготую...• 01 апреля в 19:50
Ответ дляДайте вподобайок
Перед вами тоді три рази ку треба робити
Аноним_1857• 01 апреля в 19:50
Ответ длямладокошкина
Вам сложно, а мені дивно ,то було років 5-7 точно. Пам’ятаю досі.
Як_наготую...• 01 апреля в 19:50
Ответ дляБрюльтик
Та ще не час просто, чого дарма метушитись?
Дайте вподобайок• 01 апреля в 19:50
Ответ дляБрюльтик
истинная правда! два года подряд уже в Одессу на море езжу, есть и украино и русскоговорящие, все всех прекрасно понимают
Брюльтик• 01 апреля в 19:51
Ответ дляGvenna
А хто путіна кличе?
Ану ану
Ну как. Все, кроме зу
Я ж уже писала, что моей сестре во Львове высказывали, что Киев ждал путина.
Зажуженная Жужжа• 01 апреля в 19:51
Ответ дляСтебель березы
В львівськіх такий менталітет, що навіть путін боїться і не хоче нас.
І лошадь лавров, каже ’ ети ужасние западєнци, они нам нeнадо ’
А про Одесу, самі знаєте, що говорить
Не надо,бо по горам и лесам бегать и ловить никто не будет.Это очень сложно.
Дайте вподобайок• 01 апреля в 19:52
Ответ дляЯк_наготую...