Дело было давно• 01 апреля в 18:20
Чи відрізняється менталітет жінки з Одеси наприклад та Львова?
Аноним_1857• 01 апреля в 19:26
Ответ длямладокошкина
Да-да верю))
Вірити чи ні, Ваша справа. Поки не заговорила москальською, ніхто не звернув на мене уваги. Так, що ваші хвалені одесити ...
Ответ длямладокошкина
Колхозниками называли не западную, свою область, в Одесской области лютый суржик.
Слышат украинскую речь и называют ’колхозниками’ ’селюкаии’ и многие другими уничижительным словами. Не так важно откуда человек, а то, что он не по-русски говорит. И так было и в Крыму до 2014.
Как_б_не_так• 01 апреля в 19:27
Ответ дляЯк_наготую...
Угу, и еще с упоением искать в себе польские корни. Чтоб быть более иностранной и европеистой. И с ударением не полЯк дедушка был а пОляк
Снобизма много
Вы так противно рассказали, я аж представила и прочувствовала это всё))) Хотя не общалась с львовянками
Стебель березы• 01 апреля в 19:27
Чекайте, ще трохи і не будете терпіти тих ’западенців’.
Ох, тоді заживете.
Дайте вподобайок• 01 апреля в 19:28
Ответ дляАноним_1857
Я хотіла води мінеральної купити в Одесській області. Не продали, зробили вигляд, що не розуміють((( Можете тикати, що хочете. Я була в шоці.
с трудом верится! а вот то что где-то в трускавце такое может быть, типа русский не поймут сейчас, и не продадут, поверю на раз-два
младокошкина• 01 апреля в 19:29
Ответ дляАноним_1857
Я не собиралась вам нас нахваливать. Конечно я вам не верю, слово вода не переводится, а вот ваши хваленые львовяне делали вид,что не понимают и было это до войны и люди старшего поколения,явно учили русский в школе.
Стебель березы• 01 апреля в 19:29
Ответ дляGvenna
Не нагнітайте. Можлива окупація всієї України сабжу не стосується.
Не можлива і говорити нічого
Аноним_1857• 01 апреля в 19:29
Ответ длямладокошкина
Шановна, так і мені не молоденька писка відвернула. А дама під 50.
Як_наготую...• 01 апреля в 19:30
Ответ дляGvenna
На Львівщині не люблять поляків. Їздять робити бо там вищі зп
Але не люблять. Багато горя принесли поляки, утискали українців.
Місцеві мені казали, що найкраще тут жилось за німців. Тобто за Австро Угорщини, до першої світової. За свідченнями їхніх предків.
Мабуть є ті хто не любить. Але є багато хто одночасно за українське і УПА і при тому за любов до поляків і пошуку в собі полоцького бо це якась сходинка ще вище, якесь благородство. Я коли з цим стала стикатися то не могла розуміти як це в одній людині вміщається. І це доречі молодь, може за нових підручників ОУН боролася з совком і на Волині всіх перерізали теж нквдешники.
младокошкина• 01 апреля в 19:30
Ответ дляНаодинцi
Потому что реально украинский был от сельских жителей на базаре и от приезжих из других городов. Ну и вы знаете, кто подогревал это мнение.
Ответ дляСтебель березы
Ох, тоді заживете.
Ви зі Львова?)
Там у вас є таксист один місцевий, який любить розказувати як він відкупився від армії
А я сама ВПО Шептицький район, з місцевими спілкуюсь, думаєте я не знаю що ваші так само як і наші, відкупаються аж гай шумить? Або шукають інвалідів в родині, щоб терміново опіку зробити. Або по хатах никаються.
Ответ дляЯк_наготую...
Зрозуміла вас.
младокошкина• 01 апреля в 19:32
Ответ дляАноним_1857
В каком населенном пункте это было, Одесская область говорит меньше всего по-русски.
Стебель березы• 01 апреля в 19:32
Ответ дляGvenna
Ви зі Львова?)
Це не має ніякого відношення до теми. Маю власне авто тому думки таксистів не збираю
младокошкина• 01 апреля в 19:32
Ответ дляGvenna
Ви зі Львова?)
Думаю,она имела в виду,что скоро нас кацапы заберут.
Дайте вподобайок• 01 апреля в 19:33
Ответ длямладокошкина
нет, что поляки их заберут)
Стебель березы• 01 апреля в 19:36
Ответ дляGvenna
Ну да.
Вона стала в оборону. Бо їх тут меншість. Відбивається.
Здалося мені відбиватися 100 років
Как_б_не_так• 01 апреля в 19:36
Ответ дляСтебель березы
Байдуже які ті одеситки.
Я в них не була і не буду вже.
Слава Богу, вы то им и даром не нужны
Стебель березы• 01 апреля в 19:37
Ответ дляКак_б_не_так
Слава Богу, вы то им и даром не нужны
Так я тільки рада цьому, якщо чесно
Брюльтик• 01 апреля в 19:37
Ответ дляАноним_1857
Я в Одессе была миллион раз) с сестрой общаемся на украинском, и в магазинах тоже. Нормально все нам продавали. Так что не выдумывайте. Им все равно откуда и кто вы. Они такой ерундой не страдают и не делят людей
А вот во Львове в феврале 22 моей сестре там говорили, что чего вы из Киева убежали сюда, вы же ждали путина, вот и радуйтесь. И еще квартиры по 40 тысяч сдавали, но, то уже отдельная история.
Як_наготую...• 01 апреля в 19:37
Ответ длямладокошкина
Дуже толерантно і водночас боягузливо просто чекати що до них біда не дійде. Можна свою пиху тішити і вважати себе якимись особливими коли фронт дуже і дуже далеко.
Стебель березы• 01 апреля в 19:38
Ответ дляGvenna
Ви і хату власну маєте, не те що якась безлошадна Гвенна з Вовчанська)
Маю і дві квартири .
Як ухурделю• 01 апреля в 19:38
Львівянки більш інтелігентні, я б сказала, більш врівноважені.
Більше налаштовані на стабільні стосунки, більше зберігають традиційні цінності.
Одеситки більш яскраві, темпераментні, незалежні.
Менше зважають на сторонню думку, більше відкриті до чогось нового.
Невгамовна• 01 апреля в 19:38
Ответ дляВесотехник
Ну так він вивозив валюту звідтам...тобто підривав їх економінуки!!!
А ви гріючи їсти на кацапскому газі вивозили валюту в кацапію і фінансували їх бюджет, за яку вони потім ракети будували!!!
Ви там грієте їсти виключно на дровах з ялинок Карпатського лісу? Майте совість , там вже гори ’ лисі’ .
Брюльтик• 01 апреля в 19:38
Ответ дляЧервона рута
Та Ви що? Чесно? А українська і польська то що за явище? А... діалект, так?
На Закарпатье вообще куча сел, где говорят на венгерском. У них по телеку нет украинских каналов, школ украинских нет. И никто их не обзывает
младокошкина• 01 апреля в 19:39
Ответ дляСтебель березы
Так я тільки рада цьому, якщо чесно
А чего так?