Незламна• 01 апреля в 18:22

Мой предУжин)

Так сказать, разогрев перед ужином))
А что у вас сегодня?
Встидаюся запитать• 01 апреля в 20:12
У мене сьогодні вихідний тому я пекла пиріжки з м´ясом і з горохом, а ще приготувала Шубу! Нею і повечеряла.
Та никада в жизни• 01 апреля в 20:39
Ответ дляПодмигашка
Ну я щойно ходила на вулицю в зимовій куртці і не жарко, тому не таке й тепло вже
Чому ви вирішили, що в мене так само, як у вас?
У нас тепло, вдень +20 було, на сонці більше. Діти в дворі цілий день в футбол грають, то вже в футболках бігають. І в мене досі вікно відкрите, зовсім не холодно, градусів 13 точно є, хоча вже майже 21 година.
Замрійлива• 01 апреля в 20:48