ПлакалаВАвто• 01 апреля в 18:25
В какой стране вы бы хотели чтобы жили ваши дети
При условии, что война закончится. В Украине или за границей, если за границей, то где именно?
Результат:
вже голосів:
106 (75.71%)
За границей
34 (24.29%)
В Украине
Фрикаделька• 02 апреля в 02:25
Ответ дляСливочная пенка
А білоруси, ті, які проти раши, вимушені тікати від своєї влади в Україну й Польщу, а мовчунам і ждунам кругом добре
Та начорта мені ваша рада. Мені до лампочки висока політика. Я людина і хочу жити як людина? А не так як в нас, що взбреде клоуна в голову так і будемо виконувати
Сливочная пенка• 02 апреля в 07:45
Ответ дляФрикаделька
Сидіть, мовчіть, бійтеся - так живуть у Білорусі, на форумах ви там свого рота не відкриєте, як зараз це робите, там як в раші, своїх старих хворих президентів маразматиків лайном не поллєте, бо прийдуть додому і не будуть питати чоловік ви чи жінка, і швидка потім не приїде, виживете - самі тікати будете в інші країни.
Фрикаделька• 02 апреля в 13:35
Ответ дляСливочная пенка
Так живуть в Україні. А білорусам навіть не має приводу, чим бути незадоволеними. Не розказуйте тупі Барні. У мене там живуть родичі і знайомі, і була я в низ не раз.
Сливочная пенка• 02 апреля в 13:39
Ответ дляФрикаделька
Не знаєте ви, як там живуть насправді, ваші родичі мовчать і голосують за старого маразматика, воля справжніх білорусів їм не притаманна. Гарного дня.
Фрикаделька• 03 апреля в 05:28
Ответ дляСливочная пенка
До чого ваш коментар? Гірше ніж у нас із рівнем життя і демократією ніде не має.до білорусів нам як свині до неба. Не втирайте болотото у вічі