Докладальниця• Изменено 01 апреля в 21:33
Гайморит і прокол: допоможіть, в кого є досвід
Дівчата, треба допомога.
Ситуація: правосторонній гайморит. Симптом : забита права ноздря, постійні гнійні соплі з неї, температура вже три дні 37-37.5, а також сильний біль в області верхньої щелепи, щоки та суглобу щелепи біля вуха (саме вухо не болить).
Це вперше в мене гайморит. Виник як ускладнення ГРВІ.
Власне, один лор виписав лікування та направив на денний стаціонар робити кукушку.
Інший лор каже, що з моєю носовою перегородкою (викривлена) кукушка протипоказана й може викликати отит, й наполягає на проколі.
І от я не знаю взагалі, що робити. Проколу дуже боюся. Але і біль цей вже нема сил терпіти. (з´явилися симптоми гаймориту у неділю).
Зараз приймаю антибіотик, промиваю сольовим розчином, пшикаю полідексу.
malta.elena• 01 апреля в 21:34
Прокалывала. 2 раза,даже беременная второй раз. Забыла об этой проблеме
Українська зірочка• 01 апреля в 21:35
Прокол це не болясе, повірте мені у мене їх було більше ніж у вас волосся на голові. Вам знеболять і все ок. Біль яку ви терпите оце жесть, а там нічого не відчуєте.
Русланка з гілки• 01 апреля в 21:37
Прокол делала раз пятьь с одной стороны и потом на другую перешло, ощущение будто по лицу мячом дали, боль не острая, просто страшно и неприятно, но потом попадали в прошлый прокол и уже легче.
Русланка з гілки• 01 апреля в 21:38
Не усугубляйте,а то выделения становятся гуще, тяжелее вымывать.
Мандолина Бу• 01 апреля в 21:39
Делала пару раз
Не приятные ощущения, но состояние облегчили
Сомневаетесь - сходите к третьему доктору
Просто красавица• 01 апреля в 21:40
У меня кривая перегородка, делала кукушку. В отит не переходило. Я б на вашем месте начала с кукушки.
Докладальниця
• 01 апреля в 21:41
Ответ дляМикса6
Вам мнение советчиц важнее мнения врачей? Прокол делать не больно, просто неприятно.
Ні, мені хочеться почути досвід тих, то з таким стикався.
Тому що думки лікарів розійшлися.
Докладальниця
• 01 апреля в 21:42
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я боюся, що потім завжди доведеться робити цей прокол...
Не знаю, міф це чи ні.
Просто багато хто про таке каже.
Не знаю, міф це чи ні.
Просто багато хто про таке каже.
Суцільна зрада• 01 апреля в 21:43
Если один раз сделаете, потом постоянно проколы будут и постоянные гаймориты. Мне так лор говорил. Пробуйте промывать нос.. мно помогало закапывать медом и лежать на спине, да щипало неприятно, но потом такие желтые скрутки выходили, как спирали
Докладальниця
• 01 апреля в 21:43
Ответ дляМандолина Бу
Делала пару раз
Оце теж думаю завтра ще до когось третього сходити.
Мандолина Бу• 01 апреля в 21:43
Ответ дляДокладальниця
Не знаю, міф це чи ні.
Просто багато хто про таке каже.
Не знаю, міф це чи ні.
Просто багато хто про таке каже.
Миф
Я делала в далекой молодости, лет двадцать назад всего два раза
СамавиховуюКота• 01 апреля в 21:43
Ответ дляДокладальниця
Тому що думки лікарів розійшлися.
Моїй малій не пропонували навіть кукушку
А одразу хотіли робити прокол. Я не дозволила.
Гайморит був під питанням, знімок робили ні один лікар не сказав що бачить на знімку, чи є гайморит. А наполягали на проколі .
А далі було веселіше, кожен день вони хотіли щось видалити дитині , як не аденоїди то мигдалики
Моль Моллівна• 01 апреля в 21:44
Я 2 рази пробивала. Якщо є можливість спробувати без проколу, то звісно скористайтеся. Кажуть якщо раз пробити, то тоді вже постійно доведеться. Але моя родичка 1 раз пробила і 10 років живе без проколу. Я другий раз пробивала, бо голова дуже боліла. То лікар сказала давай проб,ємо і подивимось, що там😅
Докладальниця
• 01 апреля в 21:44
Ответ дляСуцільна зрада
От і я про таке чула.
Але при цьому багато говорять, що це міф.
І не знаю, кому вірити.
Просто красавица• 01 апреля в 21:44
Ответ дляДокладальниця
Вам же назначили лечение. Оно вам что не помогает, а становиться хуже.
Моль Моллівна• 01 апреля в 21:44
Ответ дляmalta.elena
Як? В мене кожна простуді завершується гайморитом
Докладальниця
• 01 апреля в 21:44
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну в мене там чітко видно, що пазуха вся забита гноєм. Та і симптоми...
Кошка Мурка• 01 апреля в 21:44
Я хронік. Двічі відмовлялася від проколу. Це лікується антибіотики, складні краплі та протинабрякові препарати. Все. Прокол не панацея. Шукайте лора який вам вилікує...
Ще як варіант можливо є проблеми с зубами, теж може провокувати
Моль Моллівна• 01 апреля в 21:45
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ви не шукали причину?
Докладальниця
• 01 апреля в 21:45
Ответ дляПросто красавица
Мені тільки сьогодні назначили. Друга лікарка (та, що за прокол) сказала спостерігати до завтрашнього вечора. Поки особливо без змін у мене.
Суцільна зрада• 01 апреля в 21:47
Ответ дляДокладальниця
От і я про таке чула.
І не знаю, кому вірити.
Это мне еще в детстве бабушка-воач не дала делать прокол. Помогает по 1 пипетке солевого раствора в каждую ноздрю раз в час вливать и лежать на спине в течении дня, потом вытекает куча всякого… мама так гайморит даже без антибиотиков вылечила. Но раз вы начали пить АБ, то уже пейте, но и я б физраствор и мед подключила, посмотрите не результат, если конечно нет аллергии на мед
Кошка Мурка• 01 апреля в 21:47
Полідекса подіє за 3-5 днів, антибіотики теж. А ще сінус ліфт можна спробувати гарно все витягує
Моль Моллівна• 01 апреля в 21:47
Ответ дляКошка Мурка
Що робите щоб не допустити гайморит?
Кошка Мурка• 01 апреля в 21:47
Ответ дляМоль Моллівна
Що робите щоб не допустити гайморит?
Нічого. Промивання. Якщо відчуваю що закладає і гній , полідекса. Сінусліфт. Ще мені лор призначав мовіназу( проти набряку), але там можуть бути побічні ефекти, в мене не було. Тож обережно. Якщо геть погано йду за антибіотиком до лікаря. Але загострення в мене давненько не було
malta.elena• 01 апреля в 21:47
Ответ дляМоль Моллівна
Врач лор делал. Все хорошо. Это миф,что потом будет необходимо каждый раз делать прокол
Треба ось так• 01 апреля в 21:51
Ответ дляДокладальниця
Тому що думки лікарів розійшлися.
Ви робили КТ чи рентген? У мого сина викривлена перегоротка сильно- робили кукушку і дкже допомогла ця процедура.
Треба ось так• 01 апреля в 21:52
Ответ дляМоль Моллівна
Мені в підліткову віці робили прокол і років 20 пройшло і більше не робила
Угги в горошек• 01 апреля в 21:52
нигде в мире не издеваются над людьми этими проколами, а тем более этими жуткими кукушками - каменный совковый век. Гайморит лечится антибиотиками перорально и больше ничем
Докладальниця
• 01 апреля в 21:54
Ответ дляКошка Мурка
Дякую. Синус ліфт теж назначили, забула написати