Бабка_в_кедах• 01 апреля в 22:55

Хотіли б декрет тільки на 3 місяці?

Ось така пропозиція
В Україні пропонують декрет тривалістю 3 місяці, — заступник міністра з питань дошкільної освіти

Щоб мами виходили на роботу якомога швидше, пропонується створити дитячі садки для малюків від трьох місяців.
Тема просто поговорити

ㅤ
Бутербродница• 02 апреля в 12:17
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну не все кукушки и карьеристки. Ребенка хотя бы до года надо грудью докормить, дальше мамки-няньки справятся.
Дружеские отношения - потому что детям всегда нужна мама, тем более если она от них на работу сбегала. Они еще больше тянутся.
Зараз великий вибір харчування і жінка може вибирати як годувати, не обов´язково сидіти вдома з дитиною 24/7, щоб бути мамою
Замрійлива• 02 апреля в 12:25
Ответ дляНоворічна пальма
ага, автор, да вы оптимист. Пока даже работающий родитель-одиночка по факту не может устроить ребенка в сад годами, даже если его очередь подошла! Потому что большинство закрыты и переполнены. А вы про дефицит детей. Как бы не так... Не скоро такое будет
Ви здивуєтесь значно швидше, ніж хотілося б.
Спішу - перекидаюсь• 02 апреля в 12:28
Ответ дляБутербродница
Материнское молоко никакой выбор питания не заменит.
И да, тут люди с рождения ребенка в очередь на садик становятся, и дай бог, чтоб в 3м годам было свободное место хоть где-то поблизости.
Замрійлива• 02 апреля в 12:28
Ответ дляВорожу на каві
цікаво, на кого ці казочки розраховані? Ладно раніше, але тепер, коли в кожного по десятку а то й більше знайомих в різних європейських країнах чи в тих же США ...
Теж дивно. Всі чоловіки все навпіл, домогосподарок немає, декрет три місяці... А, ще високі податки, точно виші, ніж в Україні)))
Бутербродница• 02 апреля в 12:31
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Воно абсолютно ні на що не впливає
Спішу - перекидаюсь• 02 апреля в 12:34
Ответ дляБутербродница
Воно абсолютно ні на що не впливає
Ну да. Как и порошковое молоко вместо натурального
Никакой разницы.
Сочиняйте дальше, посмеемся дружно.
Замрійлива• 02 апреля в 12:35
Ответ дляНевгамовна шахиня
до речі, декрет до 1 року, з´явився не сильно давно, а до 3 років то взагалі вже при совку пізньому, а то були ясельні групи де малеча була ще в пелюшках, а батьки працювали на п´ятирічки за три роки

то ми балувані, я з першою дитиною пішла на базар торгувати у 6 місяців бо 90-й рік, інакше було не вижити, з другою вийшла рятувати бізнес у 8 місяців, бо партнер майже розвалив та втік, з третьою пішла підробляти у 2 місяці, а серйозно працювати почала у його 1,5 роки, але це все на себе, тягала його із собою у візочку, що поробиш, або вдома залишала на молодшу, якій було 7 років - перший клас! їхала з дому ненадовго - пара годин, телефонувала весь час
І ви серйозно можете порекомендувати свій шлях іншим? Для доньки б такого хотіли?
Замрійлива• 02 апреля в 12:37
Ответ дляНевгамовна шахиня
ну от моя знайома в США народила дитинку й як мила пішла на роботу, коли малій виповнилося 3 місяці, з дитиною сидів чоловік бо він такий - хоум-бізнес, ’хлопчик за викликом’ щось полагодити, ремонтник, то вони так графіки планували

друга знайома у Швеції, в них не так жорстко, вона, здається, вийшла чи у 8 чи у 9 місяців малої на роботу, працює у лікарні подобово, то з дитиною сидів у той час батько

ще родичі сидять, є ясла, няньки, якось викручуються
Це саме ’викручужьься’. А ж нормальні, забезпечені родини. Жінки взагалі не працюють. Теж буває.
Замрійлива• 02 апреля в 12:40
Ответ дляНезнакомлюся
Ага, просто цікаво..раніше мамочки тоже скільки гмо їли, на гормонах сиділи щоб те дитя родити? А зараз що не продукти то хімічна таблиця, яке те здоров´я у мамочки і в дитини, щоб в 3 міс віддати на суміш і чифого виробництва..хто за це все оплачувати буде?
І тривалість життя все росте і росте. Просто загадка. А так - одні ГМО.
Бутербродница• 02 апреля в 12:44
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Никакой разницы.
Сочиняйте дальше, посмеемся дружно.
Ніякої різниці, дитяче харчування максимально адаптоване до потреб дитини
Замрійлива• 02 апреля в 12:45
Ответ дляНевгамовна шахиня
у мене вдома завжди +15-17, якщо більше - провітрюю, не люблю коли жарко, всі ходять у теплих кігурумі, ніхто не любить спеку, влітку страждали коли світла не було, не можна було ввімкнути кондішку, в хаті було +29, думала помру
Ну то в живіть собі, хто заважає. А в мене +25, і всі ходять босі і в футболках. Чим ви зібрались мірятися?
Единорог помог• 02 апреля в 12:46
До 3 месяцев нет, не хотела бы. 1 год вполне достаточно, но не в реалиях нашей страны, где всё воруется, налоги не платятся и социал нормально не финансируется, как и зп.
Я за границей, тут детей рожают осознанно и почти не прерывают свой привычный график жизни.
Вначале строят карьеру, а потом рожают ребёнка.
Даётся 1 год декрета. После исполнения года ребёнок идёт в детский сад.
Год декрета делится между мамой и папой пополам. Они сами решают кто , сколько и когда за первый год будет дома с малышом.
Мамы сцеживаются и оставляют молоко для ребёнка, тут это норма.
Соответственно, партнёры ухаживают равноправно и не теряют стаж работы и свои рабочие обязанности. Мама и папа равны во всём.
Мне это нравится и я это поддерживаю.
Ребёнок с годика в садике, а родители полноценно работают.
При болезни сидят дома по очереди.
Над соплями и кашлем не трясутся, тут это норма. Гуляют почти весь день в любую погоду, меняют памперсы, если нужно, полностью социализируют. Никто не бежит в час дня забирать ребёнка потому что родители полноценно работают.
Замрійлива• 02 апреля в 12:47
Ответ дляКотомафия
Чому ж ’влізла’? Там з першої сторінки почали сміятися, що таких садків ніде нема і бути не може, хоча приводили приклади інших країн. Україна в цьому плані не унікальна. Грошей в бюджеті нема, тому зрозуміло, що соцпідтримка буде згортатися.
Згорнути можна те, що існує.
Замрійлива• 02 апреля в 12:52
Ответ дляКотомафия

Залишилося знайти того, хто буде все це оплачувати...
Не хочу вас засмучувати, але в Європі нема фізкультурників з музпрацівниками, психологами, логопедами. Про бухгалтера гадки не маю, хто там їх веде. Виявляється, садок може і без них функціонувати. Більше того, харчування теж нема. Що батьки принесли - тим і годують дитину. Можете не сумніватися, що приблизно така схема буде запроваджена і в Україні.
А на який воно мені така треба? Ну от чесно. Немає дітей - немає проблем. Така собі Європа та Польща, але садки прекрасні, харчування все на місці і, що важливо, на трц садок і підмінну няню -українку вистачає зарплати, якщо що, то ще і лишається. За що жінці бігти на ту роботу в Україні? Шоб, як тут писали ’бути в струї’? Чи за вісім тисяч? Не смішіть
Неваляшкина• 02 апреля в 12:57
Ответ дляБутербродница
Воно абсолютно ні на що не впливає
кто Вам сказал? еще просчитайте цену на питание в месяц, ведь не все мамы по 100т грн зарабатывают. да и ребенка родить, выняньчить - это извините, не в туалет зашла кокакала и дальше пошла. а что, питашка в магазине, ясли с 3-х месяцев - чужие люди вырястят как нибудь. Вы суть материнства (кроме мат обеспечения) понимаете? Если нет, то хоть почитайте.
Пушап Мі мі• 02 апреля в 13:03
Я не была вообще в декрете. До месяца дома работала, потом стала в офис ездить между кормлениями. Причем ни с одним ребенком не сидела дома больше месяца. Няни были
Белочкой зови• 02 апреля в 13:08
Я на полный день вышла в 3 месяца сына. Кормила грудью до 2,5 лет Муж сидел с ребёнком до 2.5 лет, потом садик и все. Классные были времена))
Бутербродница• 02 апреля в 13:14
Ответ дляНеваляшкина
Читайте, якщо ви теоретик. Я для того і працюю, щоб не думати скільки коштує дитяче харчування. В декретах не було, бо моя кар´єра мені теж важлива, троє дітей виросли успішними, здоровими, проводжу з ними час цікаво і якісно.
Замрійлива• 02 апреля в 13:15
Ответ дляКриниця щастя
И налог на бездетность
Всерівно дешевше вийде)
Бибер-анонимер• 02 апреля в 13:22
Це відверта дурня у нашій країні і призведе лише до зменшення народжуваності! Не треба порівнювати наші садки і Європу, де побиття дітей є неприпустимим! У нас не так, і насилля у дитячих садках належним чином у нас не карається! Я розповім вам як це буде: одна, ну можливо 2 няньки на 10-15 дітей. Цілий день у манежах, у запісяних закаканих памперсах, ніхто не буде підходити і брати на руки по першому писку. Як результат буде те, що з дітьми у дитячих будинках : депривація, самостійне ’закачування’, проблеми з психікою на все життя. Дітей будуть бити і проявляти насилля у більшій чи меншій мірі. Будуть скотчем примотувати пустушки дітям, аби роти позатикати. Старшим будуть цілий день включатися мультики, будуть прив´язувати аби не заважали. Будуть йоршиками для унітазу мити попи дитині. (усе це, що я описую, реальні випадки, які трапились у різний час у дитсадках Києва.) Відеокамер не буде. А немовля не поскаржиться.
Замрійлива• 02 апреля в 13:22
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
И что в этом хорошего? Ни маме, ни ребенку (((
А це вже згодом розумієш. А так на слухаються всяких ’та це ж просто’ ’у всіх так’ і вірять. Чи просто дурно -молодо. А так дивишся потім - стільки проблем. А заради чого?
Попа как у Кардашьян• 02 апреля в 13:24
чергова маячна від придурків
Попа как у Кардашьян• 02 апреля в 13:26
Ответ дляДавно без алко
В мене теж знайома з роботи сходила в пологовий і через тиждень вже була на місці.
то людина яка не планує йти в декретну відпустку бо в неї високооплачувана робота -найме висококваліфіковану няньку.
Замрійлива• 02 апреля в 13:26
Ответ дляАноним НаВсеГда
И знаете что шокирующее в этой статистике, огромный процент абортов повторных (более 4-х у одной женщины). Больше тут добавить и нечего
Чому вас це шокує? Ви ж прекрасно розумієте, що це за соціальний зріз. Пачка презервативів коштує досить дорого. Та і не завжди згадаєш, на не зовсім тверезу голову. Ну і молодь, куди ж без неї, без царя в голові
_Злата Ibra_• 02 апреля в 13:32
Ответ дляТрактор Віка
Согласна, минимально 2 года, чтобы психику ребенка сохранить здоровой
Ну полтора года ещё нормально. Ну минимум год надо быть с ребёнком. Но и 3 года необязательно, если женщина хочет продолжать карьеру ,то ей будет потом сложновато после такого перерыва. А если нет
То можно и три года. Ну хорошо бы побыть с ребёнком минимум 1 год. А лучше полтора, два года
Замрійлива• 02 апреля в 13:33
Ответ дляИнста_Богиня
На Ваш погляд і на мій так. Але і жінки бувають різні. Родичка народила 3-х діточок, але оте все ’мамство’ її майже відразу діставало, і вона збігала на роботу А діти з нянями, на яких вона заробляла. Сказати, що вона погана мама - ні, зараз діти доросліші, дружні стосунки
Ну то ви ж напишіть іще, що у панянки значно вище середньої по Україні зарплата то +але то й так зрозуміло). Багато таких жінок? А хто дітей няні доглядав?
Криниця щастя• 02 апреля в 13:33
Ответ дляЖдушечка
Это вообще не то, о чем написано было.
Как раз то. Если в садике есть свободные места, то возьмут ребенка неработающего родителя, а если нет то делают выбор между родителями в пользу работающих.
_Злата Ibra_• 02 апреля в 13:35
Ответ дляКошкинДом
Если б мне надо было выходить чз 3 мес на работу, я б физически не дошла туда, я не спала ночами до 1.5 лет ребенка, это мрак был.
Не спишь ночами, кормишь грудью, ещё и работать нужно и дома уборки/готовки....
А кто платить за это все будет.
Да, есть такие дети. Я вот была спокойной, а сестра старшая очень беспокойной. Зато потом , после лет двух, я стала противной, ныла всегда, если сестру первую сфоткают, или если сестра куда-то шла с нашим папой, так как я думала, что это только мой папа. Ну и вообще ныть любила и истерить
Криниця щастя• 02 апреля в 13:36
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А человек у которого малооплачиваемая работа, но придётся выходить чтобы кушать. Если сделают что рабочее место сохраняется только 3 месяца, пойдут мамы работать
Ждушечка• 02 апреля в 13:36
Ответ дляКриниця щастя
Это не равно полному отсутствию садов для неработающих