Я на хвилинку• 27 марта в 04:23

Хто з нас правий

Одружені 10 років. Житло в кредит, чоловік працює, я вдома з дітьми. Молодшій дитині 3. Хочу дуже на роботу, але чоловік категорично проти. Йому комфортно, щоб я була вдома. За цей час жодного разу не були в відпустці, ніяких розваг, нікуди не ходимо зовсім, дитина завжди зі мною, допомоги нема. Чоловік вважає, що я обнагліла, що хочу кудись піти. З друзями - ніколи, бо йому не треба.
автор Я на хвилинку • 27 марта в 04:24
Виходить, що в мене нема прав, сидіти і слухати його, інакше конфлікт і я остання людина
Жертва интернета• 27 марта в 04:31
Так конечно ему комфортно!
Делайте так, чтобы и Вам, тоже было комфортно.
Залізний кіготь• 27 марта в 04:33
Именно поэтому вам нужна работа, чтобы никто не смел рассказывать и указывать когда сидеть дома, а когда не сидеть, нужна независимость. Муж однозначно неправ, что создал такую тюремную атмосферу
автор Я на хвилинку • 27 марта в 04:35
Ответ дляЗалізний кіготь
Так, це як домашній арешт без прав….
Залізний кіготь• 27 марта в 04:36
Ответ дляЯ на хвилинку
Так, це як домашній арешт без прав….
Нужен ли Вам вообще такой человек, автор? Партнеры должны оба стараться ради комфорта и счастья друг друга, а тут ситуация, когда Вами просто пользуются и в добавок психологически давят, ограничивают..
ПотеряласЯ Я...• 27 марта в 04:47
Погодите.. 10 лет пройшло и тут вдруг наступил момент все менять?
Пупуговка• 27 марта в 04:50
В вашій ситуації порада виходити на роботу.
автор Я на хвилинку • 27 марта в 04:58
Ответ дляПупуговка
Так він ж мене не пустить, мені треба хоч перші місяці підтримка, як дитина піде в садок, а він категорично проти…
Вчителька з мікрорайону• 27 марта в 05:01
Ответ дляЯ на хвилинку
Как это - не пустит? Запрёт дверь?
автор Я на хвилинку • 27 марта в 05:03
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Как это - не пустит? Запрёт дверь?
Відвела дитину в садок день, вона захворіла, все. Його це не хвилює
Love_Love_Love_• 27 марта в 05:17
Не права ви
Милота• 27 марта в 05:29
Ответ дляЯ на хвилинку
Шукайте людину, яка буде вас страхувати : няня, сусідка за гроші , бабуся . Очевидно що на чоловіка ви не можете розраховувати. Тим більше вам треба зменшувати вашу залежність від нього
Вчителька з мікрорайону• 27 марта в 05:35
Ответ дляЯ на хвилинку
Как в таком случае поступают одинокие мамы, которые воспитывают детей без помощников?
Неваляшкина• 27 марта в 05:47
Ответ дляЯ на хвилинку
Візьмете лікарняний. Так працюють всі жінки з малими дітками.
Пукимончиг• 27 марта в 05:59
Отдавайте ребенка в сад. Когда начнет плюс-минус ходить нормально, ищите работу. Все мамы берут больничные, когда болеют дети.
Гостра на язик• 27 марта в 06:04
Терпите, ребёнка в сад, адаптируется, а вы на работу.

Или муж ммм... изменится или ещё каким-то образом ситуация разрешится.

Но как вы 10 лет прожили в такой ситуации? Раньше вопросов не было?
Йосип_молодий• 27 марта в 06:07
Ще парочку родіть
А то після 1 дитини не видно було яке чмо чоловік
Тётя Хрюша• 27 марта в 06:28
Ничто не вечно. Навряд ли он Вас будет содержать после развода (желаю, чтобы этого не случилось) поэтому на работу учиться зарабатывать.
Пишу, не читаю• 27 марта в 06:35
Авторе, на роботу і негайно. Я таке дівчатам рідко раджу, але не в вашому випадку.
Да, я блондинка!• 27 марта в 07:02
Я предполагаю, что значительная часть денег уходит на кредит и это основная причина не желания вашего мужа отпусков и прочих мероприятий. Какая вам нужна поддержка мужа при болезни ребенка, взяли больничный и все? Или хотите чтобы муж брал, так у вас кредит, он не может работой рисковать. И вообще у вас детская позиция, все должен муж вам организовать.
МЕСТО_Встречи• 27 марта в 07:43
сухо по фактам - когда ребенок начнет посещать сад - будет много болеть ( 95 % детей)
есть кому сидеть с ним?
Шлях до зірок• 27 марта в 07:59
Ответ дляЯ на хвилинку
Давайте его номер телефона будем ставить на место козла вашего.
Само_достаточная• 27 марта в 08:32
Краще працювати ніж бути залежною. Я майже не працювала до своїх 40 років і мусила на вже шукати роботу. Між дітьми різниця 6 років, тому старша сиділа з молодшою, коли та хворіла і відводила, та забирала її зі школи. Без неї не знаю що б робила, так як моєї зарплати ледве хватало на зйом і їжу, тому навіть сусідку не могла попросити за гроші посидіти. Краще не закопуватись в памперсах, щоб потім не виявилось що це єдине що ви в житті маєте.
Мамкиня доця• 27 марта в 08:41
Ответ дляЯ на хвилинку
Для початку знайдіть онлайн роботу, віддалену, вона зараз є. Заробите грошики особисті, а там потроху втічете на волю