Хата на мати• 02 апреля 2025

Заказала такие туфли. Муж высмеял, сказал:

чем больше лет, тем ярче перья.
Я на него обиделась.
Он прав? Отменить заказ?
Мне 42.
Инстагра_мерша• 02 апреля 2025
Класні!
Я дуже люблю взуття, могла в молодості всю зарплату віддати за пару туфель.
Мені 50, я б запростотїх одягнула хоча в одязі подобається мінімалізм
Сиренькая• 02 апреля 2025
Якщо ти не працюєш актором квесту - то дуже дивно виглядають ці капці...
Яичница с беконом• 02 апреля 2025
Ответ дляХата на мати
хай Бог милує
я не знала про таке
Я і в свої 50 такі б носила. Де купили? Повномірні?
Яичница с беконом• 02 апреля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Класні!
Я така сама. І це не означає що я щось дике носю.
Хочу в БАНю• 02 апреля 2025
Ответ дляПочемучка
Крутые туфли. И очень удобные, потому что camper изумительная обувь
Люди різні . Я 4 рази намагалася подружитися із взуттям Кампер - і кожного разу провал. Вчора повернула босоніжки , ( дубові і вузькі у пальцях , правий тісніший за лівий ). Перед цим кілька пар черевиків ( незручні , тверді і набивали ще при примірці так стопу позаду, що носила би з кривавими мозолями). То малі, то великі( в одному розмірі). З Заландо, Ліманго , не підробка .
Джонсонюк• 02 апреля 2025
Это мужу? Они ж мужские
Мне без сахара• 02 апреля 2025
Туфли напоминают клоунские
Ксерокопия ночи• 02 апреля 2025
Купила такі. Ходжу щаслива! Нехай хтось спробує щось сказати
Плету корзинки• 03 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
фото
Суперские! Мне 47, я б носила. Красные тоже классные, но красный цвет не люблю
Швидка Настя• 03 апреля 2025
Ответ длязахідний_діалект
А варто прислухатись до людини, яка пише - цырк?
я тебе чекала-училка
Гигиенишвили• 03 апреля 2025
Мені 46 і я б носила такі. Взагалі люблю camper, має декілька пар і ношу з задоволенням
Не за Будка• 28 апреля 2025
Клас! В мене босоніжки кампери твінс.