Советничаю тут• 02 апреля в 12:43
Не жили багато, не фиг и начинать.
Шопингмонстр• 02 апреля в 14:01
жили богато и счастливо и стабильно и без смертей и войны… до 2014.
как оно всем нам, демократия свобода банду геть.
ДолькиКабана• 02 апреля в 14:08
Ответ дляХома з пастою
по закону в нормальных странах доход до 20000 евро не облагается ничем и регистрировать ничего не надо
по різному, але від 12 тис. євро на рік навіть в не дуже багатих країнах.
ДолькиКабана• 02 апреля в 14:10
Ответ дляPrervana
Для б/у ФОП, предпринимательская деятельность - и не нужна. Просто подать НДФЛ в конце года и с этих б/у продаж заплатить налог. Ну это если пытаться жить по законам страны, которые кстати не вчера придумали, а еще в 90е годы.
так податок ого-го: ПДФО+ВЗ 23%, а ще ж можуть і ЄСВ зобов´язати. За прольот з ін.сайту ще чверть його ціни відвалити...
І да, ФОПам 3 гр. також за пару років піднімуть ЄП до 17%, щоб життя не здавалося казкою.
А ТОВки на спрощенці взагалі не можна буде тримати (привіт, бух.облік)
ДолькиКабана• 02 апреля в 14:12
Ответ дляШопингмонстр
Ви помилилися, не 4, а 9
Шопингмонстр• 02 апреля в 14:15
Ответ дляДолькиКабана
Ви помилилися, не 4, а 9
в 9.. все пошло вообще по …., пропасть.
но началось в 14
Почекуха• 02 апреля в 14:16
Ответ дляДолькиКабана
Бухучет для ТОВок на едином налоге никто и не отменял .
ДолькиКабана• 02 апреля в 14:17
Ответ дляПочекуха
ну Ви не порівнюйте облік для звіту в податкову, і повноцінний бух.облік з калькуляцією витрат і перевірками від податкової на обґрунтованість цих витрат ’з пристрастієм’.
Ліпіть морди скільки завгодно, але спрощенці бух.облік ведуть дуууже лайт версію, а так бухом на аутсорсі вже не обійдешся, треба буде мати людину в штаті.
КАПСЛОЧНИЦА• 02 апреля в 14:20
Ответ дляПочекуха
Предлагаете богачей раскулачивать ?
Надо чтобы они не могли откупиться
Почекуха• 02 апреля в 14:21
Ответ дляДолькиКабана
А что , ТОВки на едином налоге ведут бухучет ’на коленке’ ? Вот это да ...
ДолькиКабана• 02 апреля в 14:37
Ответ дляПочекуха
ну взагалі-то да, бух.облік мінімальний, лише щоби закрити питання з податковою номінально (я фінансист, працювала з різними бухами (солідні аутсорс фірми) в ІТ сфері), ті звіти не мечаться взагалі в реальністю, суто ддя податкової
Почекуха• 02 апреля в 14:48
Ответ дляДолькиКабана
Ну , вообще-то нет . ТОВки на едином налоге ведут бухучет на общих основаниях .
Organic• 02 апреля в 15:20
Ответ дляШопингмонстр
ото від 2014 і ригає вся країна кров’ю і смертями за ваше ’жили богато и счастливо и стабильно и без смертей и войны’ . Так і не вистачає мізків зрозуміти, що те ’красиве життя’ - в рахунок майбутніх поколінь, а за продажність і безпринципність плата буде подвійна, якщо не потрійна?
ДолькиКабана• 02 апреля в 15:35
Ответ дляПочекуха
нащо? Якщо звітують мінімально.
Почекуха• 02 апреля в 15:36
Ответ дляДолькиКабана
нащо? Якщо звітують мінімально.
Затем , что есть Закон Украины ’О бухгалтерском учете’ .
Шопингмонстр• 02 апреля в 15:51
Ответ дляOrganic
вот так и манипулировали сознанием начиная с 13, что бы довести народ и страну до бед и того ужаса, что сейчас.
но уже все. народ проснулся и те кто не предвзят, в особенности, из своих корыстных мотивов, во всем разобрался.
причины, мотивы, последствия. надеюсь, все получат по своим заслугам.
Ответ дляДолькиКабана
Ну так можно пролет продать дороже, чем купили. А не дешевле. И как раз на оплату налога хватит)
ДолькиКабана• 02 апреля в 19:21
Ответ дляPrervana
А який сенс людині платити на 25%, ніж на сайті замовити з клмісією баєра і вагою? Це не контруктивна розмова, можна і в 3 рази дорожче продати і заробити, але тоді це не пристрой прольоту, а бізнес.
ДолькиКабана• 02 апреля в 19:23
Ответ дляПочекуха
Яка стаття та пункт зобов´язують спрощенця вести повноцінну калькуляцію собівартості, облік доходів та витрат, рахувати амортизацію так, як на загальній стстемі оподаткування?