Чудо в декрете• 02 апреля 2025

Извините, но это пипец!

Рассрочка на продукты- это уже дно?
Remensa• 02 апреля 2025
Якби всі тримачі карток Власний рахунок читали правила тих самих карток, то знали б, що така послуга існує , при купівлі товару від 1000 гривень. І жили ви всі спокійно, не знаючи. А тут інсайдер вирішив розповісти правду всьому світові.
І чого ви тут розкудахтались? Не Сільпо винне ,що в нас такі ціни.
Леплю из пластилина• 02 апреля 2025
Ответ дляХочу на Балі
Погуглила. Условия этого кредита-открытие счета в банке, который сотрудничает с Сильпо. То-есть, это обычный маркетинговый ход банка, для привлечения клиентов. Автор, узбагойтесь.
И тратить можно не только на продукты, и не только в сети ’Сильпо’.
r25-1• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
А для вас нормально еду в кредит покупать?
ну если Дон периньен то да.
Цибулька зла• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
А вас хтось змушує? Дали можливість і тут чимось не задоволені 🤦‍♀️
Теща дочки• 02 апреля 2025
Да- это дно и мы на нем уже давно. Умиляют ’умники’, кивающие на Европу. Нам до Европы- шо мне до Киева ’рачки’!(((
Голена блондинка• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Нет, что вы - рассрочка на продукты - это для богатых...
дно - це не розуміти користі відтермінування, особливо при рості інфляції
розкажу, може зрозумієте.
купляєте продукти на 10т., наприклад. не хліб/молоко/яйца, а довгограючі - цукор, борошно, консерви, і т.д.
ціна на покупки фіксується на день покупки. ви не відриваєте від бюджету відразу 5т. виплачуєте частинами, тим часом активами користуєтеся для прибутку.

ваших покупок в рострочку не торкнулася інфляція, дуже навряд чи ви купите ці всі продукти через рік по сьогоднішній ціні (та який там рік! ціни ростуть щоденно)
Цибулька зла• 02 апреля 2025
Ответ дляГолена блондинка
розкажу, може зрозумієте.

Це фінансова грамотність, мета посту була іншою 😉
Весняний Марафон• 02 апреля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
За границей везде такое и уже давно. При чем тут дно?
Нема такого, живу в двох країнах ЄС три роки
интайм_не_предлагать• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Для меня нет, но есть родственник покупает идёт возврат на карту и т.д.он как бы и зарабатывает на этом
S.s.s.• 02 апреля 2025
Как в денере на карандашик
Remensa• 02 апреля 2025
Автор,скільки ви заробили ,написавши свій пост?
Треба ось так• 02 апреля 2025
Це розраховано на тих, хто завжди в кредитах. Бабуська навряд чи це буде робити. В мене повно знайомих, які маючи непагану зп, з кредитів не вилазять. Бо живуть на широку ногу. Хосуть пити дорогі вина, ’нікльори’, коньяки. Бо багато купують кулінарії готової, всяеого мотлоху. Бо треба собі з шиком зробити собі дн. І мають на картах по 60-100тис боргу . Це розраховано на таких дурепал, хто ласий на чужі гроші. . Бідна бабуська не буде нічого позичати в держави,бо віддавати треба.та й не тямить вона нічого в цьому. Це саме для більш молодих розраховано. На дурнях треба заробляти.
Весняний Марафон• 02 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Це 23 євро. Всього лиш 😂
неДоЖиру• 02 апреля 2025
Ответ дляr25-1
ну если Дон периньен то да.
Там і віскар є за півтора ляма
Заставляличка• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Удалено администрацией...
Потом еще снизу постучат. Конечно дно
Remensa• 02 апреля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Це 23 євро. Всього лиш 😂
А розбухтілись
Птица Говоруша• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Удалено администрацией...
це кінець епохи бідності
Мозговая пилочка• 02 апреля 2025
сто пудов на водку не дадут
Птица Говоруша• 02 апреля 2025
Ответ дляХочу на Балі
Не понимаю вашого возмущения. Кому надо-воспользуется. Я, например, при очень достойном доходе, всегда беру технику в оплату частями. Не потому, что у меня нет возможности оплатить покупку сразу, просто как дополнительный бонус
до чого тут техніка, коли йдеться про продукти?
Медсестричка• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
новина стара, вже 100 разів обговорили рік тому
автор Чудо в декрете • 02 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Стыць-звиздыць. Могу конечно. Но деньги нужны не для того, чтобы их на еду тратить. На еду надо тратить проценты от прибыли с вложений/инвестиций, которые делаются внимание - основной имеющейся денежной массой.
Рассрочки и кредиты это финансовый инструмент, а не костыль для неимущих
Так если на еду нужно тратить проценты - почему вы не их тратите, а залазите в кредит?
автор Чудо в декрете • 02 апреля 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Скажите а если надо похмелиться будет а денег нет то можно бутылочку водки в кредит взять в сильпо?
Я тоже об этом подумала... потому что не вижу другого смысла в этом всем
Снідаю авокадо• 02 апреля 2025
Ответ длячаревна
За рубежом, норм. У нас позор?
В нас це роблять через те, що знизилась купівельна спроможність населення. Магазини пусті. Хоча вам і це ок. Навіть, коли сухарі будемо гризти, секті це буде ок.
Голена блондинка• 02 апреля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
магазини пусті??? ви звідки вєщаєте?
Швидкоруч• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Мля, вам нормально еду в рассрочку покупать?
А телефон нормально?
Где эта граница нормальности, что нормально покупать, а что нет?
автор Чудо в декрете • 02 апреля 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
а вы не задумывались о том, что кто-то делает, например, фуршеты и покупает для этого продукты? Работа у человека такая. И чек может быть и на 15 тысяч
Так если человек делает фуршеты кому-то- он их делает не за свой счет
Сливочная пенка• 02 апреля 2025
Анекдот вспомнился про ’ да, загоняйте меня в долги!’
Птица Говоруша• 02 апреля 2025
Ответ дляДа Щас же
Бізнес буде купувати напряму по оптовим цінам у виробників, а не в супермаркеті з ще націнкою. Це для простих людей придумали, у кого грошей нема.
але подивіться, як вони завзято це заперечують
автор Чудо в декрете • 02 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
А якщо закупка для бізнеса на десятки тисяч? І я не про гривні.
Для бизнеса есть кредиты. Их придумали уже очень давно
Мішечок щастя• 02 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна
Это немецкие беженцы учат жизни)
О, а ви та , яка сидить в концтаборі і дуже пишається,
що вона на дивані Європу спасає ?