Чудо в декрете• 02 апреля 2025
Извините, но это пипец!
Рассрочка на продукты- это уже дно?
Крим мій• 03 апреля 2025
Ответ дляПочтальЁнша
На їжу. Щоб порадувати родичів... Зі своїм не прийдуть? Ви і описали, чому воно пересічному громадянину паскудно - спонукає на трати, яких просто не мало бути
Ви гостей тільки зі своїми харчами на поріг пускаєте? цікавий звичайно варіант!
ПочтальЁнша• 03 апреля 2025
Ответ дляКрим мій
Я гостей приймаю, виходячи зі своїх можливостей. Для мене особисто ’цікавий варіант’ - годувати гостей в розстрочку.
Крим мій• 03 апреля 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Это ничем не хуже, чем купить ту же микроволновку или пылесос в рассрочку.
ПочтальЁнша• 03 апреля 2025
Ответ дляКрим мій
Ну не гірше - купуйте. Коли за приблизно рік борг перед банком порівняється з місячним доходом, не мені ж думати, як його гасити. Бо гостей треба було кормити
Крим мій• 03 апреля 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Не переймайтеся, я часто беру товари в розсрочку і наразі боргів немаю, чого і вам і всім бажаю.
ПочтальЁнша• 03 апреля 2025
Ответ дляКрим мій
Навіщо? Я купую без розстрочок. Теж задоволена.