Мая твая не панимать• 02 апреля 2025
Побутове рабство!!!
Готую, мию, перу, прибираю, кожен Божий день, цю роботу неможливо переробити, в мене вже око сіпається, чоловік, дитина, собака, ааааааааа!!!!!!
Сапай вазони• 02 апреля 2025
Ответ дляНе против
Нічого смішного, я зараз вдома, чоловік після поранення, то я цілодобово готую, повний холодильник і їм там нічого їсти, кожен раз треба щось свіженьке, а мені ж ще роботу треба встигати робити, за набагато менші гроші, ніж зазвичай, то вже мрію коли зможу нормально заробляти
Так у вас после ранения,то совсем другое дело,я бы тоже потакала. А в обычное время,кому есть нечего,тот себе сам готовит.
Не против• 02 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
надоела готовка - так готовьте на неделю
вот это вы советчица... советчица года
Я коли сама з дитиною, варю чи запікаю мʼясо, декілька видів, смажу рибу чи печінкові оладки, купляю овочі і фрукти, розкладаю по індивідуальних лотках і нам на тиждень нормально
Прибираю щодня• 02 апреля 2025
Ответ дляМая твая не панимать
8 років.
Почему на работу не идёте?
Прибираю щодня• 02 апреля 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Працюю продавцем.
Так с мужем вместе готовьте ужин и убирайте
Мая твая не панимать
• 02 апреля 2025
Ответ дляДуболом
Автор, как я вас понимаю. У меня гора глажки неделю лежит.
Ніколи не глажу, тонкі речі попрала і сушу акуратно на вішалках, вони висихають і не жмакані, ще й на це витрачати своє життя, я не згодна категорично
Мамин тріль• 02 апреля 2025
Ответ дляНе против
Блин, а я на 3й день уже все выбрасываю, боюсь есть не свежее.
Ждун с Нибиру• 02 апреля 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Через побут, мало часу на інтернет, це мене засмучує
Стиралка, мультиварка, посудомойка, робот-пылесос?
От пыли - полироль раз в неделю
На кухне и в ванной спрей на 20 минут оставить и протереть, тоже раз в неделю
От пыли - полироль раз в неделю
Альфасамка• 02 апреля 2025
нашо було заводити чоловіка дитину і пса? Я нічо не заводжу, живу ідеально
Відморожена• 02 апреля 2025
У меня раз это все делает вся семья, правда, мне часто приходится сильно орать и материться, чтобы добиться результата.
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сразу видно ваши корни. ненавидят собак в основном сельские люди
Це твердження застаріло)
Зараз пів Києва у скла переїхали. Раніше дітей возили у київські школи, а зараз батьки за власні гроші ремонтують сільські, понабирали додаткові класи
ПадаюВреверансах• 02 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Мне чтобы на неделю наготовить,мне и ребёнку....целый день нужно готовить.. .
Я колись тут в темі про готовку написала, що на 3 дні дітям і чоловіку приготувала борщ, котлети, відбивні, гречку і п´юре, запіканку творожну. Так отримала відро гівна типу ’та чтобы мои лети 3 дня ели пюрешку, ужас’....
А ви кажете на тиждень
Мне без сахара• 02 апреля 2025
Ответ дляЯ только за!
Вам треба котика - вони стрес знімають)
И поросенка, они доедают.
ПадаюВреверансах• 02 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
10 минут на обед это фантастика. Либо Вы сильно преувеличили, либо просто разогрели готовое.
Або у людей обіди 3 листки салату і діти тоже вимушені так харчуватись
ПадаюВреверансах• 02 апреля 2025
Ответ дляSo_so
В таких темах я всегда немного пугаюсь, что как-то не так живу. Только что готовила обед - минут 10 ушло, я их и не заметила. И так почти всё. Вместо собаки у меня 2 кота)
Не можуть люди, у яких є діти, по 10 хв на їжу витрачать. Це не можливо просто, або їм пофіг на дітей
Вельшановна• 03 апреля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
И борщ за 15 минут
Це моє улюблене: закінула, 15 мін і готово!
А про м´ясо з гарніром як вони пишуть: на гріль кінула, 3 мін і готово! Салат з пакета висипала, заправкой заправила: ужин готов!!! Чего ви упахиваетесь - непонятна. Вы наверное спите на каждом шаге
Не против• 03 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
Закиньте в морозилку.
Ну та і шо там може спортитись, котлети чи варена курка?