Конфиденциальность• 02 апреля 2025
Потребую порад тих, хто ходить в зал
Я хожу десь місяці 4. В основному це групові, але вони інтенсивні та з вагою (штанги, гантелі, степплатформи). І ось останні тижні почали дуже боліти суглоби в колінах. Вранці з ліжка ледве сповзаю, болить, не можу стати на ноги. Зараз на роботі, встала зі стільця як хвора стара жінка, прихрамую, не можу розігнутися.
От що мені робити далі, кидати заняття не хочу.
Румунську тягу, болгарські випади роблю з навантаженням, беру штангу кг 10/гантелі по кг 5 кожна. Біль через це? Але ж без ваги немає сенсу в заняттях, м´язи не накачаються.
Брати відпочинок довший? Вже почала ходити всього двічі на тиждень, куди ж менше.
Коротше, не знаю, що хочу від вас почути. Якусь пораду суттєву
Свекруховна• 02 апреля 2025
Омегу 3 попейте (рыбий жир), кальций. Это от нагрузок. Мне помог даже кальций д3 никомед, а тренер советует для суставов пить омегу, еще не пила, но у меня и не болит ничего.
Свекруховна• 02 апреля 2025
Кстати, зачем такой вес большой? Я почти год на силовых, у меня гантели 2 и бодибар 3 кг. Увеличиваю потихоньку вес.
Пишна молодиця• 02 апреля 2025
Забути про штангу і гантелі, туди ж бігову доріжку. Є купа вправ ’з власною вагою’, є тренажери, які зроблять те саме, без зайвих навантажень на суглоби. Випити колаген/хондропротектори, поки не перестануть скрипіти суглоби.
З родзинкою• 02 апреля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Ось по сходах ледве спускаюся, боляче ступати навіть
техника неправильная у вас
З родзинкою• 02 апреля 2025
Ответ дляСвекруховна
это вообще небольшой))) ха
НашлаПерепискуМужа• 02 апреля 2025
Треба прибрати все що пов´язано з присіданнями і зашагиванием -застрибуванням (типу степлатформи, кросфіту ящиків, тощо).
А взагалі... гупові то кардіо (ну якщо ен розтяжка-пілатес). Я не бачу сенсу в кардіо з навантаженням. Краще кардіо доріжка/вело/орбі/біг/швидка ходьба на пульсі 60-70% + силові в спокійному темпі і з середньою вагою. 3 кардіо + 3 силових на тиждень
НашлаПерепискуМужа• 02 апреля 2025
Ответ дляПишна молодиця
У автора пробелма що вона стрибає з навантаженням, або робить присиди швидко (про техніку там 100% мова не йде, в тому ритмі в яком зазвичай рповодять групові кардіо правильно присісти не встигнеш толком).
Свекруховна• 02 апреля 2025
Ответ дляЗ родзинкою
это вообще небольшой))) ха
У меня интенсивные силовые и с 5 кг гантелями я не вытяну.
Инфотуфелька• 02 апреля 2025
Відмовитися від степплатформи, стрибків, різких випадів. Коліна треба берегти. Присідати тільки правільно. Мксимально прибрати навантаження на коліна. На степаеробіку не ходити, в групових пропускати ті вправи, що загрожують колінам. Пропийте колаген.
НашлаПерепискуМужа• 02 апреля 2025
Ответ дляСвекруховна
А що то за інтенсивні силові тренування де загальні 10 кг це шалена вага?
НашлаПерепискуМужа• 02 апреля 2025
Доречи можна спробувати ТРХ тренування, для колін легше, бо є опора, але по інтенсивності огого.
Свекруховна• 02 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Типа upper body, когда по 30 раз жим к плечам, потом вверх, после этого в стороны и тд, почти без перерыва
А , ну и тут же индивидуальная подготовка имеет значение. Я слабачка.
Конфиденциальность
• 02 апреля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Та намагаюся робити правильно, тренер каже, дивлюся блогерів та і індивід.тренера брала. Коліна м‘які, присід тазом назад. Якщо прибрати навантаження на коліна, то ні ногами ні сідницям толку не буде
Свекруховна• 02 апреля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Будет толк и без нагрузки
Конфиденциальность
• 02 апреля 2025
Ответ дляСвекруховна
Ну, такі в мене були на початку тренувань, тепер це пух, наче без них взагалі працюєш
Инфотуфелька• 02 апреля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Ну якщо у Вас ціль накачати ікра , стегна, попу до великіх розмірів мязів, то не буде. Якщо тримати в формі та тонусі - не потрібні великі навантаження.
Свекруховна• 02 апреля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Так если колени болят? Значит не пух
Конфиденциальность
• 02 апреля 2025
Ответ дляСвекруховна
Ну такі саме вправи і в нас
Пишна молодиця• 02 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну да, з слабкими м´язами, з ніякою технікою, хапаємо штангу і тренер якому глибоко фіолетово, шо там та група робить і чи витримує темп. Очікувано, що суглоби гавкнулись.
Любительница• 02 апреля 2025
можливо піти до травматолога дізнатися про стан суглобів (+зробити мрт)
Ручки-Крючки• 02 апреля 2025
Я занималась с тренером, которая поставила мне технику. После этого на групповых у меня шевелятся волосы на голове, все практически делают упражнения неправильно, кроме этого тренировки очень интенсивные, на степе ногами гупают на огромной скорости, просто невозможно технику соблюдать. Приседания, планка, все. Тренер не смотрит. Даже нормальный тренер не успеет за каждым клиентом.
Убили себе колени, вот и все
Ручки-Крючки• 02 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я то же самое написала
Конфиденциальность
• 02 апреля 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Убили себе колени, вот и все
То що порадите? Без навантаження робити, то це не тяга, а присідання безтолкові будуть. Зробити перерву? Тоді навряд повернуся, якщо закину.
Ручки-Крючки• 02 апреля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Я не тренер и что делать не знаю. Сейчас это инвалидизация. Идти на индивидуальные тренировки к хорошему тренеру.
Конфиденциальность
• 02 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Та не так, щоб стрибаю. Але в ритмі.
Конфиденциальность
• 02 апреля 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Та ну, таке написали прямо. Не лякайте мене
Ручки-Крючки• 02 апреля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Меня поражают наши люди. О чем вы вообще думаете? Колени это капец важно. Вы уже ходить не можете и все про жо накачаную думаете
НашлаПерепискуМужа• 02 апреля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Тренажерка і забути про групові (ну хіба що так для розваги іноді)
Конфиденциальность
• 02 апреля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Але ж там теж вага. Чи мінімальну обирати з кількістю повторів?