Жена сантехника• 02 апреля 2025
Порадьте стоматологію в Черкасах
Наперед дуже дякую!
Помаранчова душа• 02 апреля 2025
Стоматология Горбенко на Грушевского,8. Валерий Дмитриевич умеет спасти неспасаемое.
Жена сантехника
• 02 апреля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Дякую!
Снежнакомка• 02 апреля 2025
Ортодокс. Мій улюблений лікар-Матюшенко Сергій Аркадійович. Золоті руки і голова. Шкода, що через величезний наплив людей до нього, він вже не займається лікуванням зубів, а лише протезуванням, імплантацією. Але в лікарні цим займається інший лікар-Ващенко. Теж пречудовий лікар(це якщо пломби ставити)
Щира рекомендація
І 32+ ,але там ціни…
Щира рекомендація
І 32+ ,але там ціни…
Анонимус Я• 02 апреля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Щира рекомендація
І 32+ ,але там ціни…
Щира рекомендація
І 32+ ,але там ціни…
а сколько у этих докторов пломбы? разве к супер- спецам не ставят цены такие, чтоб отпугнуть хоть кого- то?
Снежнакомка• 02 апреля 2025
Ответ дляАнонимус Я
Та різні ціни. Я Вам хочу сказати, що я ось ставила пломбу в 32+( ще чекала місяць, бо запис на місяць вперед),то там хоч і ціна дай Боже, а не пропихнешся.
Анонимус Я• 02 апреля 2025
Ответ дляСнежнакомка
ну так мне в стоматполиклинике сказали 6 лет назад, что мой случай - только 32+. зуб вышел 6000 безо всяких гарантий, но стоит. при этом врачи же там тоже разные и руки тоже.
п.с. даже к обычному столматологу частной клинику запись на 5 дней вперед
п.п.с. удаление двух зубов мудрости недавно в областной поликлинике 5000. тоже не даром, я щитаю,для поликлиники
Радикальная• 02 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
а про Сучасну сімейну стоматологію є в когось реальні відгуки?
Дуже дорого
БершкомангоЗар• 02 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Дуже дорого
дорого, радять там канали пролікувати. Наче по якості відгуки в інтеренеті непогані
Снежнакомка• 02 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Шукайте там, де є мікроскоп. Він не в багатьох і є,до речі. Маму нещодавно записувала, цікавилась в декількох стоматологіях, тільки в одній сказали, що працюють з ним. В решті «поки немає, на жаль»
Є в 32+, там лікар колись мені врятував 2 зуби, від якого відмовились всі, пропонували лише імплант. Я потім ще проходила 10 років з тими зубами.
Снежнакомка• 02 апреля 2025
Ответ дляАнонимус Я
Чия робота була, якщо не секрет? Випадково не Шаповалова Анатолія Романовича?
Радикальная• 02 апреля 2025
До речі тут багато про 32+ пишуть. Мені колись там вилікували гранульому. Ніхто не брався, там взявся один лікар, довго, але витягнув
Анонимус Я• 02 апреля 2025
Ответ дляСнежнакомка
не помню. но да, речь шла про микроскоп и фамилия была четко названа, к кому идти.
БершкомангоЗар• 02 апреля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Так, там є, але ж ще важливо, щоб і лікар був хороший. А в 32+ у якого лікаря були, що зуби Вам врятував?
Снежнакомка• 02 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Там два лікаря працювали над моїми зубами-Назаренко Юрій Віталійович( він же і власник клініки наче),він встановлював штифти, а решту роботи робив Шаповалов Анатолій Романович( і він просто ювелір),я була в захваті від результату. Пломби, коронку теж у нього робила. Просто зараз прайс у них, звісно.. та мабуть і скрізь ціни взлетіли
БершкомангоЗар• 02 апреля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Дякую. По цінах, думаю, зараз всюди не дешево, готова переплатити аби добре зробили, бо це мій жах, треба наважитись та піти.
Снежнакомка• 02 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Краще не затягуйте. Я в шоці з якою швидкістю в них ростуть ціни. Я прийшла до них десь півтора місяці тому з пломбою+із зубом під коронку. Пломбу поставили, я поцікавилась за ціни на коронки, коли прийшла до них через два тижні, то ціна на коронку була +1000 гривень від тієї ціни, що казали два тижні тому. Я прям шокована була, поки дороблю цю коронку, нирки продавати треба буде..
БершкомангоЗар• 03 апреля 2025
Ответ дляСнежнакомка
За ціни вже не дивуюся, вчора 3 помідора і листя салату Айсберг вийшло на 200грн. Ціна на коронку, якщо вже пустили її в роботу, наче має бути остаточною.
Снежнакомка• 03 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Та мені ще не пустили в роботу, ото я і переживаю. Бо намалювали ціну в 13 тисяч(це відбитки щелепи+сама коронка),переживаю що поки почнуть робити, то всі 15 стане,якщо не більше. Але вже діватись нікуди.
Та отож, зараз дешевого нічого немає..