Намакушка• 02 апреля в 18:42
Моя вечеря
Стараюся притримуватися чистого харчування, наскільки це можливо. Без солодощів тяжко, тому замінила на протеїнові батончики
Намакушка
• 02 апреля в 18:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
куриных пупочков не наблюдаю
Вялене філе куряче, самостійно робила
ЯяяКакаджамбо• 02 апреля в 18:46
Я бы вечером соленое убрала...и вместо каши - салатных листьев много, или капусты нарезала много...лимончиком сбрызнуть. Каши лучше утром или днем. И яйца советуют на ночь, отварные..типа стимулируют гормон какой-то, при похудении хорошо
Намакушка
• 02 апреля в 18:47
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Чому каші прибрати на ніч?
Не вірю в гормон для схуднення від яєць.
Вірю тільки в силу КБЖУ
ЯяяКакаджамбо• 02 апреля в 18:48
Ответ дляНамакушка
Чому каші прибрати на ніч?
Вірю тільки в силу КБЖУ
сложные углеводы перевариваются организмом дольше, поэтому нежелательно есть кашу вечером перед сном.
Намакушка
• 02 апреля в 18:48
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Мені до сну ще 4 години, не вечеряю пізно
КошкинДом• 02 апреля в 18:49
Ответ дляНамакушка
Чому каші прибрати на ніч?
Вірю тільки в силу КБЖУ
Каші на ніч тільки дурні їдять..теж мені пп)) каша, солоні огірки.. це вуглеводи. Ніяких каш увечері не їдять. А варене м´ясо/ рибу і салат..а не вуглеводи пхати і зверху батогчиком. Молодець)))
Сижу_и_плачу• 02 апреля в 18:49
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Щось сумніваюся, що гречка важкий вуглевод. Це ж не картопля
Сарафанное радио• 02 апреля в 18:50
Ответ дляНамакушка
Чому каші прибрати на ніч?
Вірю тільки в силу КБЖУ
Правильна у вас тарілка
Хай буде каша, гречка довгий вуглевод, не будите хотіти їсти. А батончик, порівняйте скільки там сахару і скільки в чорному шоколаді. Я б шоколад їла. А огірки, додала б клітковини ще. Вона у вас є в гречці, трохи, яле б я переваривану додала
Анчо Ус• 02 апреля в 18:51
Ответ дляКошкинДом
Ночь?
7 вечера...?
Намакушка
• 02 апреля в 18:52
Ответ дляКошкинДом
Давно вже доказано, що вуглеводи на вечерю можна їсти. Не набирають вагу через них. А набирають від профіциту і якості харчування
Намакушка
• 02 апреля в 18:53
Ответ дляСарафанное радио
Правильна у вас тарілка
Батончик цей без цукру, на стевії
Жена миллионера• 02 апреля в 18:53
І кава..
П.с. автор, дуже мало протеїнових батончиків є хорошими по складу.
Якщо у вас від такої вечері немає набряків то чудово
ЯяяКакаджамбо• 02 апреля в 18:53
Ну, пробуйте. Но, не едят на ночь каши. Качки едят для набора массы гречку три раза в день, плюс белок. А вы скинуть хотите. Может днем был по каллориям недобор и в сумме все ок. Я худела на низкоуглеводке...никаких каш не было вечером. Кроссфит+ такая диета минус 25 кг за полгода
Сарафанное радио• 02 апреля в 18:54
Ответ дляНамакушка
Батончик цей без цукру, на стевії
По стевії теж є нові дописи, не все так класно
Але білок у вас буде тримати скачок глюкози, тільки б ще клітковини
Намакушка
• 02 апреля в 18:54
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я не скидаю, а на підтримці ваги. І 40г гречки нічого не змінять
Сарафанное радио• 02 апреля в 18:54
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Розкажете як потім через рік втримаєте ту вагу
Жена миллионера• 02 апреля в 18:55
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Люди худнуть на дефіциті, а не на обмеженні вуглеводів.
Автор, не писала, що худне
Столічна штучка• 02 апреля в 18:55
Ответ дляGaleTTa
фото
садистка))) Пошла я вітяну с морозилки скумбрию, надо сварить) Єто реально очень вкусно.
Сарафанное радио• 02 апреля в 18:55
Ответ дляНамакушка
Да нормальний довгий вуглевод з клітковиною.
Принцип тарілки, вуглевод повинен бути.
Анчо Ус• 02 апреля в 18:55
У меня тоже каша, если что, с курицей, не знала, что это запрещенный продукт)))
Жена миллионера• 02 апреля в 18:56
Ответ дляТелефон Рубика
В мене теж важкі дні, дозволяла 4, тепер лише 2.
Ну хоч якісь обмеження))
Анчо Ус• 02 апреля в 18:57
Ответ дляТелефон Рубика
А какая начинка)?