Закусенец• 03 апреля в 00:07
Тренер сильно накричала на дитину
Донька ходить на бальні танці. Сьогодні на занятті втомилась і зупинилась перепочити. Тренер за це її сильно наругала. Сказала, що наступного разу виставить її за двері. Дитині 6 років. Ледь. Тримала сльози. Вийшла після занять і розплакалась. Рявкнула тренер на неї дуже голосно. Я сама за дверима це чула. Як на це реагувати? Дитину жаль. Не хочу щоб на неї так кричали. Чи змінити тренера? Чи це нормально такий крик?
Якось так і живу• 03 апреля в 00:08
Ви збираєтесь професійно займатися чи просто раз в тиждень ходити, щоб дитина не нудьгувала?
Чумачечая_• 03 апреля в 00:08
Дочка ходить на танці просто як хобі, чи ви хочете, щоб вона стала проф. танцюристкою?
дамаАмстердама• 03 апреля в 00:09
если это простак так вам - то меняйте тренера или бросайте - если серьезно- то там нужно трудиться а не отдыхать - хилым там не выдержать
Love_Love_Love_• 03 апреля в 00:09
Спорт це жисципліна, це вжатись і хєрячити, там багато болі, якщо ви до цього не готові то не займайтесь.
Закусенец
• 03 апреля в 00:10
Ответ дляЯкось так і живу
Професійно
Пушап Мі мі• 03 апреля в 00:13
Рявкнула і що ? Якщо дитина не тягне, то про які професійні танці мова йде ?
Чумачечая_• 03 апреля в 00:14
Ответ дляЗакусенец
Професійно
Тоді доведеться терпіти жорстке ставлення тренера. Спорт, танці - це сфера, де тільки таким чином досягають успіху.
Якось так і живу• 03 апреля в 00:15
Ответ дляЗакусенец
Професійно
Тоді хай збере сльози і не ниє. Плакси не виживають в танцях
Все і одразу• 03 апреля в 00:15
А чому ви одразу не поговорили з тренером?
Дивно сидіти й зараз переварювати це...
Закусенец
• 03 апреля в 00:16
Ответ дляВсе і одразу
Дивно сидіти й зараз переварювати це...
У неї автоматично почалося нове заняття. Не було можливості
Иванка Бур• 03 апреля в 00:16
Поки що достатньо просто поговорити спокійно, без скандалів. Поясніть,що вашу дитину це не мотивує. Спитайте в батьків дорослих дітей чи часто виходить з себе тренер. Кричать всі. Хтось менше хтось більше. Зараз в доньки по класиці така викладач, якій достатньо строго звернутись і всі як шовкові. Це складне питання. Дивіться по дитині. Моя вже доросла вона не париться з цього приводу взагалі більше, але коли перегибали викладачи, то ми звичайно розмовляли. Було таке, що й дуже строго розмовляли, було скандалили (це коли зовсім 3 роки було, з того моменту я так ре роблю) 🤣 але те,що св дитину потрібно захищати-це 100%. Я вже в цьому мільон разів впевнелася. Крім вам вонаинікому не потрібна
Все і одразу• 03 апреля в 00:17
Ответ дляЗакусенец
Ну тоді вже забудьте, це втратило актуальність. Тренер може й не згадати, коли й на кого саме гаркнула.
Иванка Бур• 03 апреля в 00:17
Ответ дляПушап Мі мі
Наврчдчи в 6 років професійні танці. Щ такими дітьми потрібно вміти працювати. Доречі, чим професійній викладач,тим краще він тримає емоції при собі.
Закусенец
• 03 апреля в 00:17
Ответ дляЯкось так і живу
Саме цікаве, що вона заспокоїлась і не згадує. Це я засмутилась сильно. Неприємно коли на дитину кричать. Але я просто не можу зрозуміти це в спорті так і повинно бути?
Иванка Бур• 03 апреля в 00:20
Ответ дляЯкось так і живу
Ага ) розкажіть ) знайома дівчинка в Україні перші бере завжди місця. Було таке, що серед 200 конкурентів. Після кожного виступу сльози лиє і психує, бо погано виступила на її думку )
Якось так і живу• 03 апреля в 00:21
Ответ дляЗакусенец
Це норма для професійного спорту. Якщо спортсмена не дисциплінувати, то він нічого не добʼється.
Якось так і живу• 03 апреля в 00:22
Ответ дляИванка Бур
Звичайна емоційна реакція, яка накопичується під час репетицій і підготовки до змагань.
Залізний кіготь• 03 апреля в 00:25
Ответ дляЗакусенец
Професійно
професійно і ’зупинилась перепочити’ несумісні.
на тренуванні в групі повинна бути дисципліна.
якщо дитина фізично не тягне тренування, мабуть, треба пошукати щось менш інтенсивне.
Хомо_сапиенс• 03 апреля в 00:25
Треба було ще на етапі кричання влетіти туди і заставити вибачитись
Хомо_сапиенс• 03 апреля в 00:26
Ответ дляЩедрик ведрик
поговоріть з тренером
Про шо , можна говорити з істеричною
Попа как у Кардашьян• 03 апреля в 00:29
Ответ дляЗакусенец
Бедные дети у таких мам, которые делают из них профи в спорте для своего его
Закусенец
• 03 апреля в 00:30
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Згодна. Тому в першу чергу треба враховувати бажання дитини.
Последний вагон• 03 апреля в 00:31
ваша тренер
Повинна мати підхід до дитини без крику
На хлопа свого нехай кричить
Повинна мати підхід до дитини без крику
На хлопа свого нехай кричить