Залізний занавіс• 03 апреля в 10:30
Це жлоб для Вас?
Як Вам… кавалер...
Вчора зустрілась з хлопцем. Пішли в кафе, замовив чай 300 мл на двох ( чайничок ).
Сам юрист, 38 років, розлучений, має двоє дітей.
В мене також донька від попереднього шлюбу, тому не виключаю чоловіка з дітьми.
Але те що я почула. Привело мене в шок.
Каже, що в нього було побачення. На якому дівчина йому сказала, що вона б хотіла покращити своє матеріальне становище.
Ну думаю, добре… Не всі з ходу готові вкладатись в жінку.
А потім фразочка, хватить, я вже на содержався в своєму житті. Це я так розумію в огород колишньої. Тобто матері його двох дітей.
Увечері написав, але я нічого не стала відповідати. Звісно, що я сподобалась йому. Приїхала на гарній авто, маю роботу. Запитував про квартиру, маю свою.
Але навіщо мені такий…. Щоб ділити пополам рахунок ?!
Такі дивні ці чоловіки.
Але те що я почула. Привело мене в шок.
Такі дивні ці чоловіки.
Журавлина38• 03 апреля в 10:44
Ответ дляМоя улюблена страшко
А если бы были голодной? Катастрофа? Вы не могли бы себе что то купить?
Как минимум ради приличия можно было предложить.
Залізний занавіс
• 03 апреля в 10:44
Ответ дляЛастовиння
Дивно, що ви така самодостатня дівчина думаєте і досі про нього)). Я про таких забуває з 2-ї хвилини
Не треба свою енергію витрачати
Мені просто цікаво думка.
Що це заборонено? Аналізувати ?
Тут самодостатність ні до чого
Що це заборонено? Аналізувати ?
Тут самодостатність ні до чого
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля в 10:44
Ответ дляНіка Найз
Отличная пара
а чт ов авторе жлобского?
Залізний занавіс
• 03 апреля в 10:44
Ответ дляМоя улюблена страшко
Купила б конечно) І возможно і заплатила б сама
Ластовиння• 03 апреля в 10:44
Ответ дляЗалізний занавіс
Я еще раз повторюсь.
Я не была голодна.
Но люди обычно, спрашивают, если приглашают в кафе. ’А не будешь ли ты еще чего-то’.
Я бы ответила - нет.
Но сам факт, что даже не спросил
Я не была голодна.
Я бы ответила - нет.
Но сам факт, что даже не спросил
Приходить офіціант і питає що будете. Ні хіба?
Залізний занавіс
• 03 апреля в 10:45
Ответ дляЛастовиння
Замовив чай який ви не хотіли і ви тупо мовчали і пили?))
Чому чай був смачний. Не про це мова.
Ответ дляbegovelik
в данном случае это больше относится к вам. к чему вы мне это написали?
Возможно, чтобы Вы обратили внимание на то какие вопросы задаете незнакомым людям. То, что человек спрашивает мнение других про свою ситуацию здесь, делится чем то, не дает Вам право ставить подобного рода вопросы.
Если Вы считаете себя экспертом, будьте любезны, быть уважительным к уязвимости другого
Ластовиння• 03 апреля в 10:46
Ответ дляЗалізний занавіс
Мені просто цікаво думка.
Що це заборонено? Аналізувати ?
Тут самодостатність ні до чого
Що це заборонено? Аналізувати ?
Тут самодостатність ні до чого
Що аналізувати? Людину яка вам не підходить на 102%? Щоб що?
Залізний занавіс
• 03 апреля в 10:46
Ответ дляЖуравлина38
Та, тут на матню кожна друга молиться )))
Журавлина38• 03 апреля в 10:46
Он скорее всего обиженный мужчина после развода, который будет называть всех женщин меркантильными.
Моя улюблена страшко• 03 апреля в 10:47
Ответ дляbegovelik
А вы ему что? Писечку не первой свежести?
Любительца путлера выдала базу
Не у всех же, как у вас
Ластовиння• 03 апреля в 10:47
Ответ дляЗалізний занавіс
Чому чай був смачний. Не про це мова.
Нє, ну мені просто дико))
Залізний занавіс
• 03 апреля в 10:48
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Вау, так Вы эксперт.
Браво)))))
Ответ дляEL13
Я сама разберусь со своими правами. И пишу то, что считаю нужным. Еще вопросы будут?
Встидаюся запитать• 03 апреля в 10:48
Ответ дляЗалізний занавіс
В мене не потрібно вклададись.
Але і терпіти жлоба біля себе не стану.
Він знав, що в мене було день народження в понеділок.
Можна було б хоть квітку подарувати або цукерки.
А не купити один чай на двох. Навіть десерта не взяти.
Добре, що мене на роботі пригостили перед зустрічею. І я не була голодна. Але це був вечір
Але і терпіти жлоба біля себе не стану.
Жлобяра. На второе свидание не стоит идти и отвечать на смс тоже
Кофе в лобби• 03 апреля в 10:49
Ответ дляЗалізний занавіс
Мені просто цікаво думка.
Що це заборонено? Аналізувати ?
Тут самодостатність ні до чого
Що це заборонено? Аналізувати ?
Тут самодостатність ні до чого
Авторе ви доросла жінка, маєте досвід стосунків, враховуючи, що також є мамою. Та і кавлєр не першої свіжості.
І ви самі зрозуміли, що побачення було невдалим.
І не в чаї справа. А у розмові і питаннях.
Моя улюблена страшко• 03 апреля в 10:49
Ответ дляEL13
О чем вы? Уважение и рашисты?
Залізний занавіс
• 03 апреля в 10:49
Ответ дляbegovelik
Наша ВЫ неповторимая ))))
вАлнуюся сильнА• 03 апреля в 10:50
Автор все верно вы сделали, мужчины нужны только для того чтобы содержать жену и детей, если этого он дать не может или не хочет, он НЕ НУЖЕН, если вы сама в состоянии обеспечить себя и ребенка, вам не нужен такой мужчина! если не деньги, то что они мугут дать? что?
Залізний занавіс
• 03 апреля в 10:50
Ответ дляКофе в лобби
Так і я не про чай.
Тут просто вцепились деякі в це.
Проработник• 03 апреля в 10:51
1.Дівчина,яка була до вас,дурне дурепало.Таке на 1-5-10 побаченні прямо не озвучують.Звичайно,це його заділо.Якби мені таке ляпнули,я б теж закіпіла. Я ж не гаманець. розумні таке не ляпають
2. Те,що було у нього з колишньою взагалі не має вас стосуватися. З кожною жінкою по-новому.
3.Дивіться як буде у вас. Підіть на 1-3-5 побачень. НА 1 побаченні ніхто омарами годувати вас не буде. чоловік повинен закохатися в жінку,для того щоб вкладатися в неї. Зразу це неможливо. тому варто 2-4 рази ще сходити.
4. мій кавалер,з якого висмоктала колишня все,на 1-5 побаченні був ну дуже скромний щодо кафе і ресторанів. Але закохався і зараз платить за все,як зайчик. Закоханий чоловік як пластилін. Звісно,якщо мова піде про пополамні рахунки-це кінець.
Залізний занавіс
• 03 апреля в 10:52
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я тоже не понимаю.
Зачем мне мужчина с которым я буду делить чек.
И который будет думать. дарить мне подарок или нет.
Все же бабы меркантильные
Журавлина38• 03 апреля в 10:52
Странно видеть как женщины приравнивают кусок торта к содержанию ее и детей)
Слоник-тоник• 03 апреля в 10:53
Ответ дляПрилипало
Любой мужчина упоминающий бывшую, тем более, на первом свидании, уже красный флаг
а женщина цаца как автор с достижеными достиженими это зеленый свет да? )))))