Бриджит_Фрикандо• 03 апреля 2025
Есть тут те кому при Кучме жилось хорошо?доллар по 1.8 грн помните?
Эх были времена
Лялькодзьоб• 03 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ми жили нормалтно пока кацапське чмо не почало нас бомбити, а не завдяку зеку
Это по вашему. А я видела совсем другую картину.
Лялькодзьоб• 03 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А я жила чудово до того часу, як хтось згвалтований* мовою не вирішив, що хоче бути кацапом на нашій землі, і вирішив, що краще нехай його будинок розбомблять чим він вивчить державну і почав на колінах просити війни у вови, з плакатіками бігав і просив війська ввести, а потім поїхало в Європу, Америку з укр.паспортами на виплати і звідти любить парашу.
А, так вы провокатор. Так бы сразу и сказали
Лялькодзьоб• 03 апреля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви не відповіли
Вы у меня ничего не спрашивали. Но я отвечу - я предпочла бы, чтобы все украинцы были живы, имели дома и войны не было бы. Если бы ценой этого был прогиб под рашку - значит так. Всруся но не покорюся в данном случае не работает. Украинцы скоро закончатся, а раша , увы, нет. Итог будет тот же.
Kidstaff Bot• 03 апреля 2025
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff