Манка Я• 03 апреля в 16:28

Як вам вірш?

Оцініть будь ласка
Тоска в носках• 03 апреля в 16:32
А Бетховен-то при чем)? Кто понял))?
Мати тріля• 03 апреля в 16:33
Вибачте, але це лютий капець.
Тоска в носках• 03 апреля в 16:34
Ответ дляМати тріля
Вибачте, але це лютий капець.
Мой ник тоже под описание стиха подходит))

Сорри, автор, если шо)
Мати тріля• 03 апреля в 16:34
І поясніть як човен між двох сердець, а рибак позаду них.
Він випав з човна?
Анонім Перший• 03 апреля в 16:34
Важко та нецікаво
Тоска в носках• 03 апреля в 16:34
Ответ дляМати тріля
Він випав з човна?
Ну шо вы пристаете, ну.. то так для антуража..
Мати тріля• 03 апреля в 16:36
Ответ дляАнонім Перший
Важко та нецікаво
Ви до кінця дочитайте. Там катарсіс в останньому куплеті
Цирк на дроті• 03 апреля в 16:37
Ответ дляТоска в носках
А Бетховен-то при чем)? Кто понял))?
Вірш не витриманий навіть у плані розміру, тільки трохи риму дотримано.
Шукати глибину зайве.
Таких зараз друкують багато, у тому числі у шкільних підручниках.
Схожий на вірш на замовлення, людина старалася.
Я до віршів так ставлюся, бо мала досвід складання два роки, у 5-6 класах нам вчителька російської мови і літератури давала д/з скласти вірш на тему або вірш по малюнку. Це про ремесло, а не про творчість.
автор Манка Я • 03 апреля в 16:37
Ответ дляМати тріля
Він випав з човна?
Ну незнаю, дівчині сподобалось
автор Манка Я • 03 апреля в 16:37
Ответ дляЦирк на дроті
Шукати глибину зайве.
Що саме вас бентежить?
Дайте згадаю• 03 апреля в 16:38
Фальшиві ноти та глухий Бетховен - прочитала как фальшивые ногти.
Чуть не было выноса мозга
Анонім Перший• 03 апреля в 16:39
Ответ дляМати тріля
Звісно дочитала,я таке не люблю
вентиляторная• 03 апреля в 16:39
Супер! Мені сподобався. Люблю поезію.
Цирк на дроті• 03 апреля в 16:39
Ответ дляМати тріля
Він випав з човна?
А пісенька попсова про ’к северу лицом, сердцем на восток’ свого часу не дивувала? Там у співачки незвична фізіологія.
Мати тріля• 03 апреля в 16:40
Ответ дляМанка Я
Ну незнаю, дівчині сподобалось
Вона дуже вічлива
автор Манка Я • 03 апреля в 16:40
Ответ дляМати тріля
Вона дуже вічлива
А ви дуже грамотна
Мати тріля• 03 апреля в 16:40
Ответ дляМанка Я
А ви дуже грамотна
І ви вічлива
Цирк на дроті• 03 апреля в 16:43
Ответ дляМанка Я
Що саме вас бентежить?
Нічого.
Просто цей ’вірш’ художньої цінності має рівно стільки ж, скільки мали мої домашки про грибочки.
автор Манка Я • 03 апреля в 16:44
Ответ дляЦирк на дроті
Нічого.
Ну це ваша суб’єктивна думка, по суті - ви нічого не сказали
Пугачиха• 03 апреля в 16:47
Це ШІ писанина?
Цирк на дроті• 03 апреля в 16:48
Ответ дляМанка Я
По суті все написано було у першому моєму коментарі.
Автор нічого не знає ані про розмір, ані про банальні правила складання вірша.
Про смислове навантаження вже дівчата раніше писали, там інформації достатньо.
Дівчині могло сподобатися просто як знак уваги, що писали для неї. Так само, якщо б хлопець для неї виростив, скажімо, декілька тюльпанів на підвіконні.
автор Манка Я • 03 апреля в 16:53
Ответ дляЦирк на дроті
Омар Хайям знав усі ці банальні правила про складання вірша? Семенко знав? Ну ви серйозно? Вірш гарний і написаний з душею - і це перш за все
Любительница• 03 апреля в 16:54
Гарний вірш
Цирк на дроті• 03 апреля в 16:55
Ответ дляМанка Я
Омар Хайям був математиком і рубаї писав для себе, нікому не показував, їх після його смерті знайшли і вирішили надрукувати.
Семенка не знаю.
Мати тріля• 03 апреля в 16:58
Ответ дляМанка Я
Погоджуюсь це як пластилінові тюльпани що роблять в садочку для мами
все по ГОСТу!• 03 апреля в 17:00
Можно уточнить - а рыбак плывет следом за лодкой вплавь? И поэтому грустит?
Цирк на дроті• 03 апреля в 17:02
Ответ дляМати тріля
Воно? ;)
Верочка 100%• 03 апреля в 17:02
аж занадто перебір, щось типу ’я надену все лучшее сразу’. Я в юності теж таким зловживала, мені здавалося що чим більше я напхаю у вірша алегорій та порівнянь, тим крутіше буде виглядати. Ну і щодо розміру - так, зараз модно його порушувати, але це треба вміти робити. Ну ось як абстракція - здавалось би це просто наляпати фарбу на полотно, ніяких художніх правил, ніяких тонкощів. Але в тисячі людей вийде просто мазанина, а в одиниць - гармонійна картина.
Не служанка• 03 апреля в 17:12
Винегрет
Не служанка• 03 апреля в 17:14
Ответ дляТоска в носках
А Бетховен-то при чем)? Кто понял))?
Бетховен в гробу переворачивается 😂