Манка Я• 03 апреля в 16:28
Як вам вірш?
Оцініть будь ласка
Горня капучіно• 03 апреля в 17:26
Графоманія
Таке враження, що просто підбиралися римовані слова «покрасівше», які разом не мають змісту
Проте тексти багатьох сучасних «пісень» саме за таким принципом і пишуться))
МЧСница• 03 апреля в 17:28
Слишком много всего намешано (правильно выше сравнили с винегретом), ну и не соблюдается размер строк.
Манка Я
• 03 апреля в 17:54
Ответ дляГорня капучіно
Графоманія
Ну знаєте така критика по типу : «таке враження , що…» абсолютно не є конструктивною для мене. Якщо цей вірш справляє на вас таке враження, то це особисто ваша думка .
Манка Я
• 03 апреля в 17:54
Ответ дляМанкоголік
Вірш гарний і цікавий. Це ви написали?
Друг