Ответ дляАльфасамка
жінки такі як і усюди, сруть, жруть, сцуть, фригідні, деякі трахаються
Ні,в Європі,особливо в Німеччині,все набагато простіше.Люди попроще,хоть і живуть багатше набагато.Чого тільки варто що в них - Проще лица.Багато чого можна віддати за знайомство з простими людьми...
Альфасамка• 03 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
їаїа попроще, такі прості як двері
Ответ дляАльфасамка
Люди там не такі озлоблені.
Ответ дляАльфасамка
їаїа попроще, такі прості як двері
Так в простоті і краса.А не в тупих застивших мінах на лиці.
Альфасамка• 03 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
та не прості вони, а хворі і фригідні
Ксенияяяяя• 03 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ну я щиро співчуваю Вашій міні, але не усіх по собі судити
Ответ дляАльфасамка
та не прості вони, а хворі і фригідні
Ось хлопець знайшов собі Німку і щасливий з нею.Приємна весела дівчина,не схоже що вона фригідна чи ненормальна
Альфасамка• 03 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
не думаю. Закулісся покажіть
Ответ дляАльфасамка
не думаю. Закулісся покажіть
Може бути.Але чому ви вважаєте що обов´язково все має бути дуже погано
?