Бринзолетта• 28 февраля 2025
Занадто активний німець.
Доброго ранку.
Дівчата, спростуйте або підтвердить мою стурбованість, будь ласка. Я 1,5 року за кордоном з двома дітьми, вільна жінка. Вчу мову, інтегруюся та вже шукаю роботу. Вирішила паралельно знайомитися, щоб якщо повезе- був варіант залишитися в країні. Я не в Німеччині, але познайомилась з німцем, який вже давно громадянин тієї держави, де ми живемо.
Ми знайомі лише місяць, але якимось дивним чином якось все занадто гладко конектиться. Наче дуже підходимо один одному просто у всьому. Крім того він турботливий, уважний та зацікавлений...
Але для мене це все якось дивно. Мене лякає що він вже каже "я знайшов свою жінку". Він запрошує у березні до його батьків щоб знайомитись. Такого просто не може бути так швидко.
В нього будинок, машина, гарна робота та немає дітей. Не старий, 39 років. А я? У чужій країні та двоє дітей підлітків. В мене вже нічого немає.
Так, я мріяла б знайти когось такого...але то мала б бути більше моя зацікавленість в ньому. Але поки виглядає що більше зацікавлений він. Але чому? Що може бути не так?
ГонУрова дівка• 28 февраля 2025
Всі мужчини , які не були одружені ,такого віку мають тараканів в голові, от тільки питання якого розміру ці таракани.
Найщасливіша• 28 февраля 2025
Мне кажется это национальная черта немцев, в свое время когда я знакомилась и по работе, в командировках и на СЗ с немцами, они чуть ли не с первого свидания говорили, что я им очень нравлюсь и они могут себе представить брак со мной🫣
И муж будущий так говорил, на 2м свидании сделал предложение
но он мне и сам сильно понравился.
Мурзилка• 28 февраля 2025
Просто наши женщины ( большинство) не ценят себя. И более-менее нормальное отношение и интерес со стороны нормального мужчины - воспринимается как что-то ВАУ!
Треба ось так• 28 февраля 2025
Ну ви ж маєте голову на плечах і аналізуєте його дії зі словами
Чому обов´язково має бути щось не так чи якийсь подвох?
Просто насолоджуйтеся процесом в побачите чи вийде щось з цього
Поки ви ведете себе як агент спецслужби на завданні, а не вільна жінка в пошуку кохання
Бринзолетта
• 28 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
но он мне и сам сильно понравился.
Мені теж він дуже подобається. В мене таких ніколи не було. Високий добряк трошки у тілі, але не товстий зовсім. І сміх такий комфортний. В мене завжди були дрібні хлопці з комплексами з якими я часто почувала себе якоюсь не такою. А тут дарує відчуття поваги та що я ’королева’. Ви щасливі у шлюбі?
мегамоСГ• 28 февраля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
39 для німця( для більшості європейців), все одно що для нашого 25. Це не той вік, що можно судити ’ неодружений значить щось не так’
Бринзолетта
• 28 февраля 2025
Ответ дляТреба ось так
Хтось не при собі? Клоунів ліпити до чого?
Мурзилка• 28 февраля 2025
Ответ дляБринзолетта
Вот о чем я и писала выше. У Вас были непонятные отношения, где Вы наверняка бегали за разными ушлепками. А оказалось, что может дать иначе. Что Вы достойны нормального отношения к себе, но для Вас нормальное отношение уже что-то фантастическое и Вам страшно. Наслаждайтесь любовью и не думайте о всякой фигне.
Organic• 28 февраля 2025
Ответ дляБринзолетта
И рыгает во всех темах))))
По теме: знакомить собирается. У вас роман?
мегамоСГ• 28 февраля 2025
По темі, бажаю , щоб не було разочарування.Але, є багато історій, коли все складається добре.В мене вже більше 1,5 роки стосунки, де я почуваю себе королевою з першого дня знайомства і до сьогодні
Найщасливіша• 28 февраля 2025
Ответ дляБринзолетта
Да))
Я нашла кого искала, и внешне и по личностным качествам. Ну и я всегда интересовалась только обеспеченными мужчинами.
Вы и на это смотрите - есть ли у вашего избранника недвижимость, если кредитная, то сколько лет ему ещё выплачивать, есть ли в его доме место для ваших детей моральное и физическое, какую финансовую модель семьи он видит если сделает предложение вам, короче, будьте не только романтически влюблённой, а ещё и рациональной женщиной)
ГонУрова дівка• 28 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
Я живу в Німеччині в селі. Так от, у нашому селі взагалі немає адекватних не одружених німців в такому віці. Ті хто є- мають проблеми ( алкоголь, психіка). Крім того, багато спілкуюся з німцями, в них тут ’інститут сім´ї ’ . В ще, вони дуже вимогливі до тих, кого беруть заміж . Це наші можуть взяти голу, босу і у віночку, там здебільшого шукають собі рівню. Розлучитися в Німеччині дуже складно і дорого, тому це рішення у них дуже виважене, а не спонтанне. Тому раджу придивитися, чи нема там якихось прихованих мотивів. Щоб не вивіз в яке рабство, замість батьків.
Крайня невістка• 28 февраля 2025
секс) что тут думать, вы ему очень нравитесь в этом плане как женщина. Все
Железобетон• 28 февраля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Як варіант пригледів собі Ваших дітей.
Збоченців багато.
Теж про це подумала...Педофіли можуть вичікувати роками заради дитини...і ризикувати життям і свободою заради свого бажання. Не факт, що в вас такий звичайно! Але перевірити треба і понаблюдати.
Бринзолетта
• 28 февраля 2025
Ответ дляOrganic
И рыгает во всех темах))))
Ну поки що ми зустрічаємося. Він вже хоче жити разом. Але я зараз на соціалі і сказала що тільки коли знайду роботу, тоді ми поговоримо про мій з дітьми переїзд. А так він вже допомогає у деяких речах.
Найщасливіша• 28 февраля 2025
Ответ дляБринзолетта
Жить вместе не соглашайтесь, в случае чего куда вы съедете?
И финансовых обязательств у него перед вами без брака не будет.
Вы лучше в отпуск слетайте, он вас куда-то приглашал? На выходные ездите в короткие поездки? Оцените мужчину как платежеспособного сначала, вы выбираете, не забывайте об этом)
Бринзолетта
• 28 февраля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Так, запросив у березні до батьків, а у квітні у eifel.
Тут вже їздили в одне місто гарне, просто гуляли. Він забирав на машині та привозив, кругом сам платив.
Кокосиха• 28 февраля 2025
Слушайте, откуда мы знаешь что с ним не так? Или все так на самом деле? Историй миллион в жизни...
Ну хотите давайте его контакты сюда, мы будем с ним общаться, узнавать что за человек
Пишна молодиця• 28 февраля 2025
Чому не може, може. Німецькі жінки жахливі, недоглянуті, погано виглядають. Більшість українок в Німеччині повиходили заміж дуже швидко. Тим більше, він знайомить вас з батьками, це серйозні наміри. То, що він неодружений до такого віку - це нормально, німці пізно зараз одружуються. Жити разом звісно почекайте, проводьте частіше разом вихідні, щоб придивитися до нього.
Моя улюблена страшко• 28 февраля 2025
Так це занадто швидко. Дуже часто так себе поводять аб´юзери: з першої секунди люблю-не можу, знайомлять з батьками та ін.
Я розумію, вам хочеться кохання, але не поспішайте.Придивляйтеся до його побуту, звичок, друзів. Як він ставиться до ваших дітей?
Моя улюблена страшко• 28 февраля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Ви в курсі, скільки коштує розлучення в Німеччині?
Ждушечка• 28 февраля 2025
У меня знакомая вышла замуж в Швейцарии. Он работает в Америке. Сейчас они там( NY). Я ее про себя называю Ассоль)) Ей 42г, маленького роста, без наколотых губ и сисек. С морщинками, абсолютно нормальный живой человек🙂. Взрослая дочь.
До этого брака был муж-шизик, после тоже идиот. И вот такая жизнь непредсказуемая. Теперь она-абсолютно счастлива. Вот так бывает.
ГонУрова дівка• 28 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я там вище писала, що через це до одруження серйозний підхід ,а не беру що бачу
Пишна молодиця• 28 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
А ще й після розлучення майно та пенсійні внески навпіл, подумаєш тищу разів
Пацан к успеху шел• 28 февраля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Свята правда