lilul990• 03 апреля 2025

Мені подобається чесність Трампової політики

🥴Нам не потрібні друзі. Ми скинули бомби на Японію, і тепер вони є нашим союзником, – журналіст Fox News.

«Нам доведеться спалити кілька мостів з Данією, щоб взяти Гренландію».

Нє ну а шо, нашо ці розказні про справедливий мир, міжнародне право і велику цінність міжнародних угод. Ми жили в брехні

Тепер всьо чесно.
Мимо_шла• 03 апреля 2025
Сумасшедший дед 2
Мимо_шла• 03 апреля 2025
От это хуйло так же думает.
Ой, та пройдёт 100 лет и всё забудут кровавые подробности, а он будет в истории как хуйло завоеватель.
Тьфу
LudaSHS• 03 апреля 2025
Знайшли чесного....
І приклад наслідування і вподобань.
автор lilul990 • 03 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Знайшли чесного....
І приклад наслідування і вподобань.
Та ладна. Сша і раніше такими були, В´єтнам помне, просто зараз того не скривають
Love_Love_Love_• 03 апреля 2025
Шикарна в нього політика , машини і будинки вде дорожчають на 25% і так будинки з гамна і палок від 1000000 стартували, тепер будуть від 2
LudaSHS• 03 апреля 2025
Ответ дляlilul990
СНе це про чесність
От зовсім. Є типу дипломатія і стратегія, хитрість, балансування, викручування . А є типу трампізм. Перше на основі професіоналізму, навичок, розуміння, логіки, мудрості десь , друге генератор заради своїх цілей, заради Его і спонсорів , т д
Ви скажіть, що в нього ще крута чесна політика по тарифам. І що його команда формулу ту Не з потолку взяла. Генії сучасності.
Сам путін генієм вважає його. Не хухри мухри!
Pole• 03 апреля 2025
Ответ дляМимо_шла
От это хуйло так же думает.
Тьфу
Але ж гітлера не забули, і пам´ятають криваві подробиці (рашка- в першу чергу...)
Мимо_шла• 03 апреля 2025
Ответ дляPole
Только потому что его раздавили в конечном итоге.
А если бы Германия осталась с частью завоёванных стран,то помнили бы его по другому
TANYA 0 0 0 0• 03 апреля 2025
Вони як два гопніки які хочуть один одного наї....и і мати з того вигоду. Тіпа ти там твори що хочеш, а я тут собі заберу що хочу, все одно що нам хто зробить
Клементина• 03 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це точно!
Я раніше дивувалась чому після пожеж а Лос Анджелесі на згарищах просто купка попелу і все. Ну ще може цегляна труба стирчить.
А потім взнала, що оті дорогезні красиві будинки із якихось тирсоплит побудовані, тому і горить все швидко і повністю.
ПадаюВреверансах• 03 апреля 2025
Ответ дляМимо_шла
Він собі погану репутацію здобув оцією зацикленістю на євреях, тим і запамятався, як кривавий вбивця.
Хоча, насправді був дуже талановитим верховнокомандуючим, оратором, політиком, письменником, художником.
А в пам´яті Гітлер-євреї
Аnnеt• 03 апреля 2025
с Гренландией вообще какой-то тэшак. чем от хуйла отличается?
ПадаюВреверансах• 03 апреля 2025
Ответ дляМимо_шла
Сумасшедший дед 2
Сказала б моя баба намаханий
Svetrise• 03 апреля 2025
а раньше значит не понимали.
печеньки и булочки были вкусными.
а кто мешал читать, думать не общим сознанием стада, а своим.
почитать хотя бы понятие что такое гегемония и ее принципы.
вы не написали главного, то агентство что Трамп закрыл сделало успешным псевдореволюции во многих странах типа за «демократический» строй и принципы народовластия.
и как вам такое «народовластие» у нас?
Манула• 03 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
Поки лише тим, що ще не почав кроваву бійню ...
Lika1019• 03 апреля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
А в пам´яті Гітлер-євреї
Вы постеснялись такому талантливому человеку применить слово Холокост? Ну да, всего лишь невинная зацикленность была. Это чудовище евреев, поляков тысячами в газовых камерах убило, а вы о талантах его поете
Клементина• 03 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
Мені ще така кепка від гренландців сподобалась
Клементина• 03 апреля 2025
Ответ дляSvetrise
а раньше значит не понимали.
печеньки и булочки были вкусными.
и как вам такое «народовластие» у нас?
Народовластие у нас було повністю нормальне. Поки пуйло не напало.
Pole• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Креативно)
Svetrise• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
у вас это где- там где у вас гос служба или батальон информ войск?
Missis Виктория• 03 апреля 2025
Ответ дляМимо_шла
От это хуйло так же думает.
Тьфу
Он не только так думает, он это прям озвучивает, в том же интервью карсону он так и сказал, что все всё забудут и будут вместе

Очень актуальная картинка
Клементина• 03 апреля 2025
Ответ дляSvetrise
Ни то, ни другое! Я обычный гражданин Украины.
В том, что происходит сейчас виновато пуйло, а не США и майдан. Просто на рашке кому-то не жилось спокойно без Украины. Империя без Киева не та…
Svetrise• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
конечно, я только добавлю к словам обычного гражданина еще это:
Те, що я презентую, — це не просто моя програма. Це мої цінності. Це те, у що я вірю і чому готовий служити.
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.

Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження.

Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт — за 15 хвилин, а проголосувати на виборах – за одну секунду, в Інтернеті.

Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».

Де в молодої сім’ї є один клопіт — обрати квартиру в місті чи заміський будинок.

Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери — реальні строки.

Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.

Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.

Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.

Де дороги є, а дурнів — немає.

Це — Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.

Україна, в яку повертаються.

Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта — знати і поважати.

Україна, з якої не поїдуть наші діти.
Любовь Вадимовна• 03 апреля 2025
Ответ дляSvetrise
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.

Де дороги є, а дурнів — немає.

Україна, в яку повертаються.

Україна, з якої не поїдуть наші діти.
так то ж Україна мрії, а реальність і мрії це дві великі різниці
Клементина• 03 апреля 2025
Ответ дляSvetrise
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.

Де дороги є, а дурнів — немає.

Україна, в яку повертаються.

Україна, з якої не поїдуть наші діти.
І що???
Це Зеленський хотів війну?
Це він напав? чи що ви хочете сказати, цитуючи Зе?
Не виконав обіцянок? Ну, звісно не очікував, що на нас кончена русня нападе (хоча, мав би)
Тільки до чого тут США і майдан?
катерина12009• 03 апреля 2025
Чому нема закону щоб пенсів до керівних державних посад не допускали? 😅 Бо то біда. Ну і нариків.
Svetrise• 03 апреля 2025
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
точно! краина мрий это где то там в фильме слуга народа, а здесь уже реальность для народа, которая оказалась хуже чем можно было представить.
Наодинцi• 03 апреля 2025
До Трампа начало масштабной 3 мировой казалось чем-то бредовым. Но пришло онО и сейчас это кажется вполне реальностью и в обозримом будущем.
Olvia1987• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Як це?
Olvia1987• 03 апреля 2025
Ответ дляSvetrise
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.

Де дороги є, а дурнів — немає.

Україна, в яку повертаються.

Україна, з якої не поїдуть наші діти.
Талантлив чертяка