lilul990• 03 апреля 2025

Мені подобається чесність Трампової політики

🥴Нам не потрібні друзі. Ми скинули бомби на Японію, і тепер вони є нашим союзником, – журналіст Fox News.

«Нам доведеться спалити кілька мостів з Данією, щоб взяти Гренландію».

Нє ну а шо, нашо ці розказні про справедливий мир, міжнародне право і велику цінність міжнародних угод. Ми жили в брехні

Тепер всьо чесно.
Svetrise• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
І що???
Це Зеленський хотів війну?
Це він напав? чи що ви хочете сказати, цитуючи Зе?
Не виконав обіцянок? Ну, звісно не очікував, що на нас кончена русня нападе (хоча, мав би)
Тільки до чого тут США і майдан?
в смысле? напал на коррупцию или возглавил?
пополнил себе и своей команде миллиардные счета?
создал пропасть между богатыми и бедными, нагрузив бюджет непомерными зарплатами как своими так и всех этих власть имущих.
сделал политику безопасной, а свой глупый язык засунул в …
что сделал хорошего конкретно для народа, какой пункт из всего выполнил?
я говорю сейчас о государстве и том кто имеет высшую власть в Украине.
это тоже выполнил?

Народовладдя через референдуми

Одразу хочу запевнити — іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього.

Торгувати принципами, репутацією, країною заради збереження влади не стану. Буду чесним і відданим Україні та передам її в руки нового покоління політиків.

Хочу нагадати, що саме воля народу, висловлена на референдумі 1 грудня 1991 року, — народила Україну як державу. З того часу в нас не було референдумів, на яких народ вирішував би щось.

Мій перший законопроект: «Про народовладдя». У ньому ми разом закріпимо механізм, за яким тільки Народ України буде формувати основні завдання для влади через референдуми та інші форми прямої демократії. У сучасній Україні це повинно відбуватися із максимальним використанням новітніх технологій.
Olvia1987• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
І що???
Це Зеленський хотів війну?
Тільки до чого тут США і майдан?
Русня мешает коррупционеров сажать?От же ж всесильная
Svetrise• 03 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Талантлив чертяка
да)
это тоже перл:
Справедливість і Рівність усіх перед Законом

Справедливість — основа довіри у суспільстві. Немає довіри — немає держави.

28 років нам обіцяють суспільство рівних можливостей, натомість щоразу поділяють нас за різними ознаками. Насправді є тільки один поділ: ми і вони. Ми — це Народ України. Вони — це «політичні пенсіонери», які «кочують» із влади до опозиції, із партії в партію, і постійно створюють собі вигідне місце, прикриваючись недоторканністю.

Впроваджувати рівність та справедливість почну із себе. Мої законопроекти у цьому напрямі: «Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів»; «Про імпічмент Президента України»; «Про відкликання народного депутата України».

как надо было желать поиздеваться над народом и власти хотелось.
9556633• 03 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
СНе це про чесність
От зовсім. Є типу дипломатія і стратегія, хитрість, балансування, викручування . А є типу трампізм. Перше на основі професіоналізму, навичок, розуміння, логіки, мудрості десь , друге генератор заради своїх цілей, заради Его і спонсорів , т д
Ви скажіть, що в нього ще крута чесна політика по тарифам. І що його команда формулу ту Не з потолку взяла. Генії сучасності.
Сам путін генієм вважає його. Не хухри мухри!
Вас невозможно читать на державной, извините. Как через Гугл переводчик пишите
Клементина• 03 апреля 2025
Ответ дляSvetrise
это тоже выполнил?

Народовладдя через референдуми

То, что вы описываете у нас было при всех президентах еще до всех майданов.
Пропасть между богатыми и бедными еще Кучма создал (отец олигархата).
А в том, что происходит сейчас - виновата только рашка, начавшая войну. А никак не США , майданы и USAID
Olvia1987• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Нет.Это послемайданная фишка - платить судьям,депутатам и прочему люду служивому миллионы,типа чтобы они не брали взятки.Кому вы рассказываете?Я в Украине с момента основания этого государства живу.
Сонная Сова• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
У США тоже есть вина по сути, изначально надо было рашке по лапкам загребущим надавать, еще как они Крым отжимать начали. Или нам оружия дать столько сколько нужно и даже больше. В конце концов что мешало США сразу сказать что они Украине не помощники. А не вот это все .
Svetrise• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
в смысле? это сосед дебильный сделал заплаты и премии ежемесячные по 600000 грн? вы понимаете вообще что происходит и что это почти все деньги заемные.
у нас экономика в …
это враг зашел и пополнил ряды тцк с насильственной мобилизацией?
это он тоже сидит здесь на всех коррупционных схемах и пополняет миллионами свои счета за границей и покупает там недвижимость?
это он же разработал дебильную нац политику, что бы подвергнуть народ и страну опасности?
или вы уже в своем розовом мире нарисовали Украину возле Англии?
Клементина• 03 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ой вы прям уникум!
А мы все не живем))) Просветите нас
Olvia1987• 03 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Ой вы прям уникум!
А мы все не живем))) Просветите нас
Пожалуйста.Уже никто ничего не стесняется.Судья, который за год за декларировал около трёх млн зарплаты, не побрезговал социальной выплатой в 11 тысяч. Видимо как малоимущий.Вы на самом деле ничего не понимаете или притворяетесь? Новости Николаева🇺🇦, [03.04.2025, 20:20]
[🖼 Голова Миколаївського апеляційного суду Ігор Лівінський отримав понад 11 к грн соціальних виплат від Департаменту праці та соціального захисту населення міської ради

На посаді голови суду торік він отримав 2 мільйони 977 тисяч 496 гривень — в середньому на місяць він отримував 248 тисяч гривень. Це майже на 86 тисяч гривень більше, ніж минулого року.

Також він задекларував 11 тисяч 279 гривень соціальних виплат від Миколаївської міської ради та пенсію у розмірі 92 тисяч 856 гривень.

Готівкою голова суду зберігає 42 тисячі 400 доларів і 4 840 євро, його дружина — 8 тисяч доларів. На банківському рахунку Ігор Лівінський має 226 тисяч 354 гривні, 1 938 доларів та 490 євро.
ㅤ
Надіслати новину @niko9_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ]
Голова Миколаївського апеляційного суду Ігор Лівінський отримав понад 11 к грн соціальних виплат від Департаменту праці та соціального захисту населення міської ради

ㅤ
Надіслати новину @niko9_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ

Новости Николаева🇺🇦, [03.04.2025, 20:20]
[🖼 Фотография]
Aksinia 111• 03 апреля 2025
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
так то ж Україна мрії, а реальність і мрії це дві великі різниці
Это могла бы быть реальность, если бы хуйло в детстве удавили ...
Любовь Вадимовна• 03 апреля 2025
Ответ дляAksinia 111
вряд ли я до этого дожила бы. Даже если убрать придурковатого соседа наши власть имущие препятствовали бы этому изо всех сил
LudaSHS• 04 апреля 2025
Ответ для9556633
Не читайте)
Argesha• 04 апреля 2025
Теж ненавиджу брехню.
І тішуся, що нарешті речі називають своїми іменами. Хоча, звісно, любителів жити в світі розових поні це не влаштовує, їм і далі б вірити в перемогу, вступ до нати і всеє оте.