Подтяжка• 03 апреля 2025

Який твір в українській літературі найбільш сумний, на вашу думку?

Любительница• 04 апреля 2025
Новели Стефаника.
Особливо вразила ’Катруся’. Про хвору дівчинку, дочку наймитів. Вона помирає, а батьки їй дорікають, что всі гроші витратили на її лікування, в борги влізли, а вона не видужує і не помирає. Типу скільки ж вона має з них знущатися. . Але вчителька нам втірала, що то не батьки погані, а життя в них важке
Басина• 04 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Володимир Винниченко ’ Федько халамидник’
Так(((
Басина• 04 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Да ужас, он сейчас в школьной программе ?
Ага...
Біле пальто• 04 апреля 2025
Всі.
Цветочница• 04 апреля 2025
Лісова пісня завжди дуже рвала мені серце
Були колись на розкішній виставі в театрі Курбаса у Львові, то взагалі обридалася
Діти підземелля
Новина Стефаника
Лимерівна
Та купа їх, реально важко не сумний знайти(
Та прям багіня• 04 апреля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Теж згадала саме про цій твір
Та прям багіня• 04 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
А в каком классе ?
Раньше его не читали в школе.
Читали. В мене враження за школи залишились. Досі пам’ятаю
Викликаю на дебати• 04 апреля 2025
Тяжело вспомнить что-то позитивное, а депрессивные- почти все.
жижифреймут• 04 апреля 2025
Они все грустные. По крайней мере, те что читали в школе.
Булку Дай• 04 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Непонятно, за что над детьми в школе так издеваются, заставляют эту муть читать. Видимо, чтоб навсегда отбить охоту к книгам
Сніжок Сніжанівна• 04 апреля 2025
«Жовтий князь» Василя Барки. В юності прочитала. Враження на все життя. Стоїть книга на полиці, а я навіть глянути в її сторону не можу.