Сегодня я не я• 04 апреля в 00:38

Артек, Пуще Водица, отзывы?

Здравствуйте.
Напишите пожалуйста отзывы, чьи дети там были . Благодарю
В моїй хаті моя правда• 04 апреля в 00:40
Від Артека залишилася лише назва, на жаль
мадамГрицацуева• 04 апреля в 00:53
Ми там були для ознайомлення ще до війни. Грусть-пєчаль... Так, дітей багато. І наче якісь активності проводяться. Але ж совок совком...
Не любовница• 04 апреля в 03:26
Пуща-Водица.
Цигарний шланг• 04 апреля в 07:14
Я когда-то мальчика из дет дома туда возила( чисто на такси туда, оставить и назад) то по виду совдепия во всей красе… это было 20-21 год
Кондуктор троллейбуса• 04 апреля в 09:47
Особисто не була, але по безкоштовних путівках їздили діти знайомих. Зі слів дітей - все сподобалось. Деякі виявили бажання поїхати повторно. Зрозуміло, що там не рівень Буковелю, але ж у всіх різні вимоги до комфорту.