Teonaa• 04 апреля в 07:43

Напишіть чому так циклить на мобілізаціі і немає ані запаху перемоги? 4й рік…

Ніко, напишіть компетентну думку? Стільки прстійно змін, нововведень, переставлять і перпливань…мобілізація так, мобілізація сяк, по 10 разів підтвердити критичність - ну самі ж іі роздали кому попало при цьому! (А чи це не робиться циклічно саме з метою посторного заробітку?);
Потім. Чи Ви не вважаєте, що сенс війни у тому, щоб вона саме йшла? Для трампів, для путіних, для…..? І що буде наявна моб., або відсутня - це не змінить нічого?
І що нас вкотре хочуть облапошити (або вже…бо я давно не слідкую за угодою про копалини…).
І таке питання. Будапешт. Сказали що він, договір, неправильно якось складений. Тоді чого ми не претендуємо на повернення ядерки, раз уж договір якби не зовсім відповідає юридичним нормам?
Ядерка б зупинила це. А мобілізація - це ресурс «продовження», не припинення.
owl62• 04 апреля в 10:20
Ответ дляlekon-lekon
Поки на ядерну державу ніхто не нападав. Чи ви вважаєте, що тільки для України ядерка б не працювала?
Як це ніхто? А Україна на курську і бєлгородську області?
Perfect look• 04 апреля в 10:20
Ответ дляTeonaa
Ну це зашквар - починати робити-відновлювати , коли війна четвертий рік йде, коли вже тищі людей в землі лежать…ім вжеине треба те відновлення, ім нічого вже не треба. Невчасно. Пізно я б сказала. А ще ж на це не один день/рік треба! Ну зато всі на службу, заклики ці нескінчені, пожить не дають поки живем! Ні поїхать нікуди , ні з дома нос лишній раз висунуть! Ну піде 5 млн різко на службу, в тому числі жінки! Припиниться мобілізація (в ефірі) і думаю ні! А побити що бадемо ці 5 млн? Просто? Знаходитися «десь» неозброєні голі босі і збори оголошувати?!?! Ну що за брєд? Ну ви мою думку розумієте ? Спростуйте щось хоч? Ну де я не так кажу , пальцем покажіть? Ну бо я не маю жодного розуміння!
Индейцы 2.0
Зачистка земель от коренного населения и подмятие этих земель ( ресурсов) под себя .
Perfect look• 04 апреля в 10:22
Ответ дляNYC
При этом в других источниках пишут что Израиль от США + Германия получил ща время своего существования 140-160 млрд.
Есть источники которые говорят, что Украина от сша получила 300 млрд помощи.

При этом многие войны Израиль выиграл без помощи США( ща независимость, судного дня, 6 дневную)
Чтоб на тебя не напали или если уже напали, то ты мог защититься, нужна сильная армия и оборона, что было у нас ? Сплошная коррупция, развал армии и оборонпрома. Кто это допустил ? Сами же украинцы.
owl62• 04 апреля в 10:24
Ответ дляНіка Найз
У них за спиной КНДР и Иран!
Там США собирались Иран бомбить, кацапьі переживают
Perfect look• 04 апреля в 10:24
Ответ дляmusilda
Совершенно верно - не уважают и не просто так.Как с папуасами,знают ,что все сдадут и продадут с потрохами,дело времени
было изначально ясно, что это сговор раши и штатов, теперь сидят и потирают руки, чтоб побыстрее забрать добычу ( земли и ресурсы)
NYC• 04 апреля в 10:35
Ответ дляPerfect look
Полностью согласна.
Ніка Найз• 04 апреля в 10:35
Ответ дляowl62
Уже разбомбили или я проспала?
Ніка Найз• 04 апреля в 10:36
Ответ дляowl62
100 проц факт ядерной доктрины Раши уже пройден и уже давно!
NYC• 04 апреля в 10:39
Ответ дляНіка Найз
Уже разбомбили или я проспала?
Готовятся.
Ніка Найз• 04 апреля в 10:40
Ответ дляNYC
Готовятся.
Ниче нового! Готовимся неделю! Потом обращение к миру 5 мин и аминЪ!
owl62• 04 апреля в 10:41
Ответ дляTeonaa
Доречі на окупованих - ноги перед ними не розлаинають. Може навіть не бачать їх в принципі
Ви з Запоріжської області? І у Вас ’освободітелі’ ніколи не перевіряли телефон по дорозі в магазин?
Ніка Найз• 04 апреля в 10:41
Ответ дляNYC
Готовятся.
Интересно! А почему бы Израилю не применить свое СЯО и разнести всех арабов на молекулы по пустыне и жить спокойно?
NYC• 04 апреля в 10:41
Ответ дляНіка Найз
Ну вообще то такие операции за неделю не готовятся.
Ніка Найз• 04 апреля в 10:42
Ответ дляNYC
Ха! Интересно опять! А вдруг внезапное нападении терроров, а мы еще кнопки не нажали в самолетах?
Ніка Найз• 04 апреля в 10:43
Ответ дляowl62
NYC• 04 апреля в 10:44
Ответ дляНіка Найз
Зачем всех? Не все арабы враги нам. И Иран это не арабы, Иранский народ хорошо относится к Израилю.
Ніка Найз• 04 апреля в 10:44
Ответ дляNYC
Ну хотя бы по ХАМАСу то можно было бы в труху?
owl62• 04 апреля в 10:46
Ответ дляtala-li
Тому що...
’Дружина підозрюваного ексрадника ОП Шила придбала нерухомості у Дубаї на $4 млн – Радіо Свобода’
І що? На ту нерухомість наклали арешт?
автор Teonaa • 04 апреля в 10:49
Ответ дляowl62
То перевірка телефона - це вже до сексуального насилля прирівнюється?
NYC• 04 апреля в 10:51
Ответ дляНіка Найз
Главари их сидят в Катаре.
И в Газе наши заложники, их тоже убить?
Ніка Найз• 04 апреля в 10:53
Ответ дляNYC
Главари их сидят в Катаре.
И в Газе наши заложники, их тоже убить?
По главарям бахнуть! Иначе получается нафига оно нужно то СЯО если тут его мало, тут его много, а там не можна!
owl62• 04 апреля в 10:54
Ответ дляНіка Найз
Уже разбомбили или я проспала?
Только собираются, Иран на всякий случай закрьіл небо
NYC• 04 апреля в 10:56
Ответ дляНіка Найз
В Катаре?
ЕваАдамівнаРайська• 04 апреля в 10:56
Купили оно якусь хєрню в Болгарії. Якої вам ще ядерки не вистачає?
Ніка Найз• 04 апреля в 10:57
Ответ дляNYC
В Катаре?
У терроризма нет границ и национальности!
owl62• 04 апреля в 10:57
Ответ дляNYC
А те иранские ракеті, которьіе США помогало сбивать в прошлом году, тоже признак хорошего отношения?
Ніка Найз• 04 апреля в 10:57
Ответ дляowl62
Это видимо ракеты любви!
Ніка Найз• 04 апреля в 10:58
Ответ дляNYC
В Катаре?
Ваши посты косвенно подтверждают мой тезис о том, что применения СЯО больше никогда не будет!
ЕваАдамівнаРайська• 04 апреля в 10:59
Ответ дляНіка Найз
Мои прогнозы еще 3-5 лет войны такой интенсивности как сейчас!
От тільки БЕЗ допомоги США. Невідомо скільки ми протримаємось
Ніка Найз• 04 апреля в 11:00
Ответ дляЕваАдамівнаРайська
Во первых США не все говорят, что делают
Во вторых за нами ЕС, а это не шутки