Teonaa• 04 апреля в 07:43
Напишіть чому так циклить на мобілізаціі і немає ані запаху перемоги? 4й рік…
Ніко, напишіть компетентну думку? Стільки прстійно змін, нововведень, переставлять і перпливань…мобілізація так, мобілізація сяк, по 10 разів підтвердити критичність - ну самі ж іі роздали кому попало при цьому! (А чи це не робиться циклічно саме з метою посторного заробітку?);
Потім. Чи Ви не вважаєте, що сенс війни у тому, щоб вона саме йшла? Для трампів, для путіних, для…..? І що буде наявна моб., або відсутня - це не змінить нічого?
І що нас вкотре хочуть облапошити (або вже…бо я давно не слідкую за угодою про копалини…).
І таке питання. Будапешт. Сказали що він, договір, неправильно якось складений. Тоді чого ми не претендуємо на повернення ядерки, раз уж договір якби не зовсім відповідає юридичним нормам?
Ядерка б зупинила це. А мобілізація - це ресурс «продовження», не припинення.
Perfect look• 04 апреля в 10:20
Ответ дляTeonaa
Ну це зашквар - починати робити-відновлювати , коли війна четвертий рік йде, коли вже тищі людей в землі лежать…ім вжеине треба те відновлення, ім нічого вже не треба. Невчасно. Пізно я б сказала. А ще ж на це не один день/рік треба! Ну зато всі на службу, заклики ці нескінчені, пожить не дають поки живем! Ні поїхать нікуди , ні з дома нос лишній раз висунуть! Ну піде 5 млн різко на службу, в тому числі жінки! Припиниться мобілізація (в ефірі) і думаю ні! А побити що бадемо ці 5 млн? Просто? Знаходитися «десь» неозброєні голі босі і збори оголошувати?!?! Ну що за брєд? Ну ви мою думку розумієте ? Спростуйте щось хоч? Ну де я не так кажу , пальцем покажіть? Ну бо я не маю жодного розуміння!
Индейцы 2.0
Зачистка земель от коренного населения и подмятие этих земель ( ресурсов) под себя .
Perfect look• 04 апреля в 10:22
Ответ дляNYC
При этом в других источниках пишут что Израиль от США + Германия получил ща время своего существования 140-160 млрд.
Есть источники которые говорят, что Украина от сша получила 300 млрд помощи.
При этом многие войны Израиль выиграл без помощи США( ща независимость, судного дня, 6 дневную)
Чтоб на тебя не напали или если уже напали, то ты мог защититься, нужна сильная армия и оборона, что было у нас ? Сплошная коррупция, развал армии и оборонпрома. Кто это допустил ? Сами же украинцы.
Perfect look• 04 апреля в 10:24
Ответ дляmusilda
Совершенно верно - не уважают и не просто так.Как с папуасами,знают ,что все сдадут и продадут с потрохами,дело времени
было изначально ясно, что это сговор раши и штатов, теперь сидят и потирают руки, чтоб побыстрее забрать добычу ( земли и ресурсы)
ЕваАдамівнаРайська• 04 апреля в 10:56
Купили оно якусь хєрню в Болгарії. Якої вам ще ядерки не вистачає?
ЕваАдамівнаРайська• 04 апреля в 10:59
Ответ дляНіка Найз
Мои прогнозы еще 3-5 лет войны такой интенсивности как сейчас!
От тільки БЕЗ допомоги США. Невідомо скільки ми протримаємось