Teonaa• 04 апреля в 07:43

Напишіть чому так циклить на мобілізаціі і немає ані запаху перемоги? 4й рік…

Ніко, напишіть компетентну думку? Стільки прстійно змін, нововведень, переставлять і перпливань…мобілізація так, мобілізація сяк, по 10 разів підтвердити критичність - ну самі ж іі роздали кому попало при цьому! (А чи це не робиться циклічно саме з метою посторного заробітку?);
Потім. Чи Ви не вважаєте, що сенс війни у тому, щоб вона саме йшла? Для трампів, для путіних, для…..? І що буде наявна моб., або відсутня - це не змінить нічого?
І що нас вкотре хочуть облапошити (або вже…бо я давно не слідкую за угодою про копалини…).
І таке питання. Будапешт. Сказали що він, договір, неправильно якось складений. Тоді чого ми не претендуємо на повернення ядерки, раз уж договір якби не зовсім відповідає юридичним нормам?
Ядерка б зупинила це. А мобілізація - це ресурс «продовження», не припинення.
SantaMonika• 04 апреля в 09:30
Ответ дляКлементина
Ага! Третій в світі ядерний потенціал.
Я розумію, що на нас дуже тисли.
Тіж США перелякані були. У якоїсь бідної України і така зброя. У нас тоді крім ядерки, ще до фіга всього було: і ракети, і літаки. І людей 52 млн!
Але як віддавати, то вже в обмін на щось суттєве. А не отой папірець.

Зараз схоже з копалинами. Я не розумію, навіщо нам цей договір, якщо ми по ньому все віддаємо, а взамін нічого не отримуємо. Але Трамп тисне. Все як тоді…
І ПВО, одне з найкращих в Європі
Було ( так
LudaSHS• 04 апреля в 09:31
Ответ дляКлементина
Ага! Третій в світі ядерний потенціал.
Я розумію, що на нас дуже тисли.

З Трампом треба грати в ігри, бо залежні, розвідка і зброя виділена при Байдені ще не прийшла
Якби дійсно гарний інвестиційний договір, що має на мету прогрес тут. В щоб юридично було все перевірено і вичитано, і щоб саме українцям було вигідно, це складна робота.
tala-li• 04 апреля в 09:33
Тому що...
’Дружина підозрюваного ексрадника ОП Шила придбала нерухомості у Дубаї на $4 млн – Радіо Свобода’
Aesonne• 04 апреля в 09:34
Ответ дляT_Sp
Удалено администрацией...
А вы видимо перед африканцами и прочими туземцами, которых сюда завезут после того, как украинских мужчин перебьют?
Или ваш глас из-за кордона и вы там уже присели на немецкий?
Selena-8b15• 04 апреля в 09:35
Ответ дляTeonaa
А мобілізація нас врятує?
Я ж і питаю що? ШО робиться в глобальному сенсі крім неї?
Никто нас не спасёт, кто остался здесь, тот уповает на провидение
musilda• 04 апреля в 09:35
Ответ дляTeonaa
Ну я про те і кажу - вихід з безвиходу! Ви влучно написали. Україну не поважають на міжнародній арені. Що тоді, що зараз, що потім. Розвели раз, розвели хтозна скільки взагалі разів, і зараз розводять про ті копалини - прямим текстом говорячі - гарантій не буде. Ну тобто будапешт - віддали своє, гарантії з натяжкою отримали. Але тут же за сплачені нами гарантіі (за будапештом) нам кажуть віддайте ресурси - тобто двічі за ті гарантіі (я маю на увазі їх металолом - стару зброю в мізкрній кількості) ми маємо платити. І при цьому результату немає! І не буде(?)
Совершенно верно - не уважают и не просто так.Как с папуасами,знают ,что все сдадут и продадут с потрохами,дело времени
Ніка Найз• 04 апреля в 09:35
Ответ дляTeonaa
Неправильне питання.
Методи, які проти цього застосовують - не матимуть в результаті завершення, і загроза ваших вшивих бурятів - буде надалі, де ся ти лі ття ми
автор Teonaa • 04 апреля в 09:35
Ответ дляok1904
Ти мені про дрони розказати хочеш? Я бачу на власні очі, а не з новин. І далі буду повторювати: ще рано казати, про відновлення ВПК, якраз не на дальнобійні БПЛА, не на ракети і не на авіацвю зараз іде
акцент у нашому ВПК.
НЕ на перелічене?! Я вірно зрозуміла Вас?
Але це ж основне!!!
А на що йде? Секретно???
Я бачу що акцент іде на одну мобілізацію. А сенсу я нічкого в цьому не бачу! Я розумію що заяви з фронту що того нема, того нема…що це все фейки наших ворогів (сарказм), і що без «відкриваємо новий збір на…» ми б прекрасно себе чухали (теж)..але раптом цеивме ж таки правда. Хоч частково!
Ніка Найз• 04 апреля в 09:36
Ответ дляTeonaa
Хто іі зна
Мені вже очі болять від іі мобілізацій. Як папуга, одне слово вивчила, і пхає кожен день. Мене в принципі тошнить від цього слова, ще й тут бачити в такій кількості
musilda• 04 апреля в 09:37
Ответ дляok1904
Що значить не поважають? Поважають. Ми в війні 4й рік! Були б слабкими, то у Львові триколор на ратуші майорів. Коли і де зупинили фашистів пам´ятаєте ? А зараз зброя набагато потужніша в противника, Україна тримає оборону
Уважают ...как испытательный полигон и утилизатор ненужного металлолома,у всех свой интерес есть и как следствие большой дерибан
Ніка Найз• 04 апреля в 09:37
Ответ дляTeonaa
Доречі на окупованих - ноги перед ними не розлаинають. Може навіть не бачать їх в принципі
Ніка Найз• 04 апреля в 09:37
Ответ дляTeonaa
Ну як. Мобілізацією ж
Может треба договарюватись
Selena-8b15• 04 апреля в 09:39
Ответ дляНіка Найз
Может треба договарюватись
От это вы вездесущая)
автор Teonaa • 04 апреля в 09:41
Ответ дляLudaSHS
Ок
Оксана, не має в нас впк і виробництва нічого

Я не пишу про відновлення до рівня, я пишу про початок програм різних.
Я розумію що все зараз більше на фронтові потреби, перше це снаряди і рсзо по троху типу богдани
Але і інші напрямки - початок
Ну це зашквар - починати робити-відновлювати , коли війна четвертий рік йде, коли вже тищі людей в землі лежать…ім вжеине треба те відновлення, ім нічого вже не треба. Невчасно. Пізно я б сказала. А ще ж на це не один день/рік треба! Ну зато всі на службу, заклики ці нескінчені, пожить не дають поки живем! Ні поїхать нікуди , ні з дома нос лишній раз висунуть! Ну піде 5 млн різко на службу, в тому числі жінки! Припиниться мобілізація (в ефірі) і думаю ні! А побити що бадемо ці 5 млн? Просто? Знаходитися «десь» неозброєні голі босі і збори оголошувати?!?! Ну що за брєд? Ну ви мою думку розумієте ? Спростуйте щось хоч? Ну де я не так кажу , пальцем покажіть? Ну бо я не маю жодного розуміння!
ok1904• 04 апреля в 09:42
Ответ дляmusilda
Ви звідки так цинічно пишете?
ok1904• 04 апреля в 09:44
Ответ дляTeonaa
Чи омк Ви вважаєте, що наше ВПК було повністю обнулене перед війною? Це не так заводи працювали, задачі поставлені МО перед ними виконували
NYC• 04 апреля в 09:46
Ответ дляLudaSHS
При чому тут укр новини?
Costs of War університету Брауна,
Ізраїль є найбільшим отримувачем військової допомоги США в історії.
https://apnews.com/article/israel-hamas-war-us-mil...

Там
’, отримавши 251,2 мільярда доларів США з поправкою на інфляцію з 1959 року, йдеться у звіті.

Незважаючи на це, 17,9 мільярда доларів, витрачених із 7 жовтня 2023 року, у доларах з поправкою на інфляцію, є найбільшою військовою допомогою, надісланою Ізраїлю за один рік. США взяли на себе зобов’язання щорічно надавати Ізраїлю та Єгипту мільярдну військову допомогу, коли вони підписали мирний договір 1979 року за посередництва США, а також угоду, укладену з адміністрацією Обами, яка встановила щорічну суму для Ізраїлю в 3,8 мільярда доларів до 2028 року.

Допомога США з початку війни в Газі включає військове фінансування, продаж зброї, щонайменше 4,4 мільярда доларів у вигляді вилучення із запасів США та передачу використаного обладнання.’’

Це як би нам тільки київській обл виділяли
І при цьому, Ізраїль ніхто не розброював.
При этом в других источниках пишут что Израиль от США + Германия получил ща время своего существования 140-160 млрд.
Есть источники которые говорят, что Украина от сша получила 300 млрд помощи.

При этом многие войны Израиль выиграл без помощи США( ща независимость, судного дня, 6 дневную)
SantaMonika• 04 апреля в 09:47
Ответ дляTeonaa
Я вашу думку розумію
Але, що ви пропонуєте ? Не розумію
Ви можете виїхати і не йти на фронт
Або жити вдома, поки ще наші військові захищають Україну
Іншого виходу не має
Argesha• 04 апреля в 09:48
Ответ дляT_Sp
Удалено администрацией...
Як же задовбала ця упорота маячня...
Вже 20% країни під рос контролем.... Яка ще глубінка і буряти........
автор Teonaa • 04 апреля в 09:48
Ответ дляok1904
Це різне. Ви говорите про людеф, про військовтх; про кацапів, які лоханулися і взяли в 2022 200тис замість 1млрд орків на наступ. Або про неспроможного ні на що кацапа, слабкого, озброєного старьем,
А я кажу про міжнародні відносини. Ну типу якби росія атакувала польшу. Наприклад. Францію. Ізраіль. Як отхватили б (хоча не факт😳, дивлячись на те нато). Я розумію - там альянс і це інше. Але хоча б дати все в 2022 році, щоб приблизно було схоже на будапештське моральне запевняння - ну можна ж було. І сказати путіну щось вняте, і підкріпити це діями, які хрест ставили б на іі нафто бізнесу. Щоб було ясно - не претендуй на Україну, вона - НАШ партнер, хоч і не нато. Хочеш щоб стало нато - візьмем в нато, так що пшел вон.
ok1904• 04 апреля в 09:48
Ответ дляSantaMonika
Я вашу думку розумію
Але, що ви пропонуєте ? Не розумію
Ви можете виїхати і не йти на фронт
Іншого виходу не має
Пропонує панікувати.
SantaMonika• 04 апреля в 09:49
Ответ дляok1904
Пропонує панікувати.
На 4 рік війни
ok1904• 04 апреля в 09:50
Ответ дляTeonaa
От звідки Ви знаєте, що відбувається в тому НАТО, а може Україні туди і не треба? Україна воює самостійно! Як починала воювати, так і воює.
ok1904• 04 апреля в 09:50
Ответ дляSantaMonika
На 4 рік війни
може вже пора, я не знаю.
автор Teonaa • 04 апреля в 09:52
Ответ дляХомякПавлова
Дайте людям помечтать.Они уявными бонбами уже москву закидали,путина убили,и перемогли.
Я не мрію на це, і з першого дня війни чуть лі не кажу, що ми (в повноцінному сенсі) - безсилі. Ми можемо лише стримувати від умовних бурятів, роками. І да, на це треба мобілізація, дійсно. Бо на сотню вбитих бурятів лягає в землю “х” українців! Ікс. Певна кількість. Людей.
Але якщо ми всі розуміємо що ніяких бомб на москву не буде ніколи - то висновок? Нам пропонують лише те стримування : 100:х. Сотня поділена на ікс. Помиляюся?
LudaSHS• 04 апреля в 09:57
Ответ дляTeonaa
Я б воліла щоб воно у нас все давно було, а з 2014 ще більш напрямків відкрили і працювали над обороноздатністю.
Все пізно,
Всім все пізно доходить, і нашим , і тим же з Ес. Сша зовсім кульбіт зробили.
Жити не дасть рашка, як би не хотілося абстрагуватися. Якщо навіть у родини чоловічої статі- бронь, відстрочка, все одно в цій каші. Тупик
В мене таке враження, що як закінчити війну на знає вже ніхто, якщо там хтось вірить в план трампа, хай буде для спокою комусь.
Сонная Сова• 04 апреля в 10:00
Ответ дляLudaSHS
Все пізно,
Нашим не доходит, абсолютнейше. Как воровали и тянули с бюджета все что могли так и тянут. Как ловили мужиков везде, так и ловят, не смотря на бронь или отсрочку.
LudaSHS• 04 апреля в 10:04
Ответ дляСонная Сова
Ну корупція, і несправедливість. Війна ще посилює, і деякі кадри хто був нічим стають чимось.
Не знаю чи спрацював би той рецепт - уряд національної єдності. Чи знову граблі.
Я до чого то писала, не має іншого шляху ніж розвиток Впк.
Зараз навіть мирні, так звані країни , роблять висновки і всі , бо світ змінюється.
А нам би компетентні кадрів в різні сфери, але як ,і де.

Мені інколи вважається , що ми пройшли той шлях і перший опір дали, вопреки так сказать, а не з допомогою
автор Teonaa • 04 апреля в 10:08
Ответ дляКлементина
Повернення ядерки
Хто її має повернути? - рашка боєголовок відсипить? Чи США?
Да. То був не договір, де прописана відповідальність і ратифіковано в парламентах, а папірець про наміри.
Я не знаю, куди дивилась і про що думала українська сторона, підписуючи це. Але ми золото поміняли на дзеркальце.
Зе вже таких меморандумів з усією Європою напідписував. Толку з того?

Зараз сподіваюсь, підписуючи договір про копалини, вони не підпишуть якусь кабалу… Бо в такому разі, я також не розумію на фіга нам це, якщо США все одно вже припиняє допомогу. То навіщо їм ще копалини віддавати?
Ви мене трохи поверхово зрозуміли. Ясно що повернення ядерки не буває такого) ні технічно, ні логічно, ніяк)
Спробуйте підкключити щось типу уяви , в ситуаціі яка є смертельно небезпечною. Ну типу як приклад до кулькову (шарікову ручку) - звичайноюу ручку. На Вас біжить ворог, позаду Вас - червона кнопка. І Ви володієте навичками рукопашного бою, і зброї нема. Ваша єдина можливість - це дизорієнтувати ворога, і скориставшись єдиною влучною секундою - встромити ручку йому в око. Якщо цього не зробити - він вас знищить і натисне кнопку.
Так і тут - не ситуація , а уява, яку треба включити. ядерку повернути не можна. Але нам потрібна конкретна річ для стримання. І от переговори вести з цієї позиції. Що можна? Можна віддати копалини - але лише на сході і з умовою заходу туди сша цього ж року. Це був би буфер. Вони заробляють, путін не лізе. Скорочуєть фронт, зсу концентрується на півн-сході. Схід - охороняє первна кількість військових сша ( захищає видобуток копалин американцями від зайобів росіі); далі; нато не можна бо путін обідиться і самоспровокується на свєрхескалацію, добре. Зробити блок-триумверат Норвегія-Україна-Балтія(хтось на вибір), (але щоб хтось був з ядерною, може приклади погані, я не розбираюся хто має ядерку) - і все, новий союз, нові умови відносин із росією - обговорення умов на 20 років. Анархія? Хаос? Да. Але типу у нас зараз не анархія. І не хаос.
Я веду до того, що якщо Україна , українськи дипломати і президент ставлять во главу угла лише мобілізацію, то на цій країні можна ставити самі зрозуміли що. І явно не ставати тим ресурсом, про який тема. От і все.
Perfect look• 04 апреля в 10:14
Ответ дляLudaSHS
Ви шукаєте вихід з безвиходу?
З будапештським меморандумом нас розвели, там не має гарантій, і це не договір що ратифікований їх парламентами, на жаль. Тому є моральноЕтичне право вимагати допомогу і дій у Бритів і Сша, бо вони винні. Але не юридичне. Про рашку вже не кажу
Сейчас нас Штаты точно также разводят на ресурсы и кто им помешает ?
Откажемся, то сдадут пуйлу.
Так же и по ядерке было - добровольно принудительная сдача.