Teonaa• 04 апреля в 07:43
Напишіть чому так циклить на мобілізаціі і немає ані запаху перемоги? 4й рік…
Ніко, напишіть компетентну думку? Стільки прстійно змін, нововведень, переставлять і перпливань…мобілізація так, мобілізація сяк, по 10 разів підтвердити критичність - ну самі ж іі роздали кому попало при цьому! (А чи це не робиться циклічно саме з метою посторного заробітку?);
Потім. Чи Ви не вважаєте, що сенс війни у тому, щоб вона саме йшла? Для трампів, для путіних, для…..? І що буде наявна моб., або відсутня - це не змінить нічого?
І що нас вкотре хочуть облапошити (або вже…бо я давно не слідкую за угодою про копалини…).
І таке питання. Будапешт. Сказали що він, договір, неправильно якось складений. Тоді чого ми не претендуємо на повернення ядерки, раз уж договір якби не зовсім відповідає юридичним нормам?
Ядерка б зупинила це. А мобілізація - це ресурс «продовження», не припинення.
Ответ дляTeonaa
То перевірка телефона - це вже до сексуального насилля прирівнюється?
Ви неуважно читали, автор писала,що на окупованих територіях ’освободителей’ навіть не видно. Цікаво, а у Вас на неокупованій частині України скільки раз документи і телефон перевіряли?
ЕваАдамівнаРайська• 04 апреля в 11:01
Ответ дляНіка Найз
Во первых США не все говорят, что делают
Во вторых за нами ЕС, а это не шутки
Мені б вашу віру.
виктория7аас• 04 апреля в 11:08
Ответ дляok1904
Я читала що то все бравурні заяви про повернення амер компаній. Треба не забувати, що рашка націоналізувала власність амер компаній, що припинили роботу в рашці...таке світ грошей не поощає
Ошибки перевода ,дмитриев сказал что американские компании готовы занять ниши освобожденные компаниями ЕС ,и это так, на место ушедшего Фольксвагена вполне дженерал моторз может претендовать ,а дженерал электрик нишу Сименса ,
Ответ длявиктория7аас
Ну і далі коментарі експертів, що вдруг знову зміниться вектор в політиці, то націоналізують легко і просто, тому туди немає сенсу заходити американцям і вони це розуміють
Ответ дляowl62
Я автор і є
Ніскільки не перевіряли. Тут перевіряльників немає. Але буряти там нікому ноги не роздвинають, нікому не лізуть під спідниці. Ця лякалка вже теж порядком набридла. Ну що баряти? З 2022 року там як дила так і живе сестра подруги. І мама їх. І батько. Типу я не знаю про що говорю
Natal_ka91• 04 апреля в 14:20
Ответ дляНіка Найз
Во вторых за нами ЕС, а это не шутки
За нами ЄС, поки їм вигідно щоб в нас була війна.
О писала вранці- Дмітрієв і його спіч одне
Американці- інше
Рубіо наговорив
’’⚡️Про готовність рф закінчити війну ми дізнаємося найближчими тижнями — Рубіо заявив, що українська сторона показала готовність припинити цю війну
Якщо вони (росія) просто тягнуть час – США переглянуть свою позицію. Трамп не братиме участі у нескінченних переговорах.
Я нічого не чув про прямі авіаперельоти між рф та США, – Рубіо усі заяви переговорника путіна Дмитрієва та додає, що це неможливо через діючі санкції.
Рубіо натякнув, що на росію чекають санкції, якщо вона не буде готова до миру.’’’
Американці- інше
Рубіо наговорив
Ответ дляLudaSHS
Американці- інше
Рубіо наговорив
Американці- інше
Рубіо наговорив
Санкціями Америка лякає рашку з 2022 року...
виктория7аас• 04 апреля в 16:14
Ответ дляok1904
При умелом вхождении в бизнес никакая национализация не страшна .ну национализировали долю в уставном капитале ,это акции это просто бумаги даже произвоственные цеха как правило в арендеи оборудование в лизинге ,самое ценное торговый знак ,а его не национализировать.Просто страшное слово национализация а на деле пшик ,сколько Украина кидала инвесторов с Мотор сич Кременчуг НПЗ ,южмаш под видом национализации и пшик в оконцовке
Ответ дляGaleTTa
Да просто нас юзают все кому не лень в своих целях) а нам здесь впаривают борьбу века с вытащенным вновь из шкафа патриотизмом) ядерку нашим обезьянам у власти? О нет
В Германии я встретила афганца, у него жена украинка. Я его расспрашивала об Афганистане, он там не живет 20 лет. Понятно что это образованный человек с европейским мышлением. Я спросила его, почему в Афганистане всегда война, по его мнению. И он сказал «потому что лезут все, кто туда не должен лезть, во внутренние дела». Тогда я не поняла, а сейчас я понимаю, что он имел ввиду. Особенно когда Америка с рашкой за нашей спиной начали договариваться
sunshine0610• 04 апреля в 17:22
Ответ дляНіка Найз
Сегодня надо думать не о том, какая власть и какая коррупция, а как сохранить Украину! После войны будем с властью разбираться!
После войны их и след простынет
Ответ длявиктория7аас
Як могла Україна кидати інвесторів з Мотор Січ, коли ще приКучмі підприємство мало приватного бенефіціара, то саме з Кременчуцьким НПЯз, давно не власність держави . За
Південь.маш...ну взагалі стратегічне підприємство, надували щоки , показуючи важливість, а інвестувати толком не було в що.
Ответ дляTeonaa
Я автор і є
У мене перевірили один раз, в травні 22р., паспорта не було, я показала права, виявилось достатньо. Як я зрозуміла, в тому будинку ЗСУ шукали диверсантів, я просто проходила мимо. Про Запоріжську область-це слова моєї однокласниці, що треба скрізь ходити з документами, перевіряють телефон просто так на вулиці. Всі питання краще вирішити до обіду, бо після обіду ’освободітелі’ майже всі п*яні, мало що може трапитись при спілкуванні з п*яними кацапами. Дуже погано з ліками, особливо з інсуліном
Ответ дляok1904
Це не про це
Річ про неможливість авіасполучення через санкції заходу
Там Рубіо багато набалакав
▪️Нам нужно получить ответ. Чтобы говорить о чём-то - нужен предмет. Не могут быть переговоры о переговорах. Если вы заинтересованы в мире - вы прекращаете боевые действия. Если вы выдвигаете условия для прекращения войны - это должны быть разумные условия, не какие-то сумасшедшие вещи. Если вы не заинтересованы в мире - вы тянете, ищете оправдания, и Америка не дать себя втянуть в это.
▪️[Россия бьёт по украинской энергетике] Это плохой знак. Мы хотели полного прекращения огня, но россияне не согласились на это, они захотели частичное. Мы согласились на частичное, потому что это лучше, чем ничего. Поэтому мы хотим полного прекращения, потому что при частичном всегда будут разговоры, кто куда бьёт. Если Россия не захочет мира, мы хотим это понять как можно раньше.
Там Рубіо багато набалакав
Natal_ka91• 04 апреля в 18:28
Ответ дляНіка Найз
А чого б зараз ні? Скільки через ту корупцію вмирає хлопців на передовій? Після війни тут нікого не залишиться з них, на вкрадені будуть шикувати
ReintTycha• 04 апреля в 19:57
Ответ дляok1904
Якби там не було. росія- світовий лідер, з яким рахуються .. і вправі диктувати правила навіть трампу. На жаль.
Зкленському потрібно було повчитися у Лукашенка, мудрого таракана. І не було б війни і мільйонів жертв
ReintTycha• 04 апреля в 20:04
22 рік.
Десятки відео з колонами танків в сторіс українців , які їдуть в Україну. І,ніби заблудилися..
А пан Президент каже, все супер
Ніхто не знав про війну?
А пан Президент каже, все супер
Ніхто не знав про війну?