НеГолосую• 04 апреля 2025

Motorola Edge 50 Neo. Цікавлять відгуки

У кого такий телефон, як він вам?
Шукаю щось на андроїді голому до 300 євро. Маю моторолу зараз, то в принципі мені моторола ок
Кнопкотиць• 04 апреля 2025
Обирала між 50 Neo та Edge 50 fusion. Обрала 50 фьюжн для себе, а дитині взяла Нео, тому що у фьюжн екран водоспад, але в 50 нео екран дуже сплдобався-яскравий, та меньший по розміру, у руці лежить дуже гарно. Екран в нео за якоюсь новою технологіею. Батарея тримає день. У роботі сбодобався, якщо б заваз обирала б, то взяла б Нео.
автор НеГолосую • 04 апреля 2025
Ответ дляКнопкотиць
Дякую
Peggy• 04 апреля 2025
В мене теж 50 нео. Задоволена розмром, батарея день тримає
В комплекті іде чохол.
Камера гарна.
Пешеходик• 04 апреля 2025
Ответ дляКнопкотиць
А якою галереєю користуєтеся? Купила чоловіку такий, а тепер йому все не звично, галереї взагалі немає
Я погнала• 04 апреля 2025
Не подобається камера.Все інше - Ок
Я погнала• 04 апреля 2025
Ответ дляПешеходик
То скачайте яку хочете.
Я користуюсь Гугл фото,яка там встановлена з коробки.
Яичница с беконом• 04 апреля 2025
Motorola g85 просто бомба
Пешеходик• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ погнала
То скачайте яку хочете.
Скачували різні, там кожну секунду реклами, а Гугл фото йому не зручно
Я погнала• 04 апреля 2025
Ответ дляПешеходик
.
Я погнала• 04 апреля 2025
Ответ дляПешеходик
Можна обрати без реклами,або трохи заплатити,і скачати платну галерею десь до 150 грн.Там і реклами не буде,в будуть непогані інструменти обробки фото-відео.
Але спочатку качайте пробну демо версію.