sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Другое
anonim_93
Не виправдовуюсь• 04 апреля в 14:34

Що це за новинка? Прислали ось таке в повідомленні.

Раніше наче такого не було. Мабуть, хочуть, щоб сплачували якийсь відсоток зі всіх угод?
показать весь текст
attached-photo
like 5
72 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_212
Напланетянка• 04 апреля в 16:04
61
Ответ дляПосле 18
Ви в цьому впевнені? Ви подивіться на людей, які всі стали злі. От запитує хтось за річ на тій шафі, пишу що є, надаю фото, відповідаю адекватно, через три дні прилітає що вашу річ деактивовано бо її нема в няавності. Це ж та людина яка цікавилась річю коли її запитує шафа чи було в наявності то ліпить що не було. Питання, нахіба? Так само і на лохі будуть запитувати в покупця чи вдалось купити, той буде ліпити що так, аби комісію здерли з продавця.
а, в мене таке саме, спочатку гадала що то боти, але потім зрозуміла алгоритм, коли сама хотіла щось купити, знайшла тільки на Шафі та ще й у трьох продавців, запитала у всіх, хто перший відповів тому одразу заплатила, а про решту прийшло запитання від Шафи чи був товар у наявності, я написала що був, а хтось пише що нема, хоча запитує іншу річ

у мене так багато разів було, вже перестала психувати, просто піднімаю знову річ
anonim_212
Напланетянка• 04 апреля в 16:05
62
Ответ дляНиколай-b526
вы в переписке писали свои данные, но сделки по олх доставке не было и пришел этот опрос? верно?, обявление деактивировали?
ну у мене бізнес-оголошення наприклад, то я б дуже здивувалася, якщо б його деактивували, воно мало того що бізнес, ще й в топі за гроші стоїть
anonim_212
Напланетянка• 04 апреля в 16:05
63
Ответ дляБешене сарі
я покупатель, да писала, олх-доставку не оформляла, объявление активно
дивно
anonim_105
ПотеряласЯ Я...• 04 апреля в 16:05
64
Ответ дляНапланетянка
так він і є платний!))) то у Вас оголошень просто мало, у мене 1000 шт, плачу за них
Продается что то?
anonim_212
Напланетянка• 04 апреля в 16:06
65
Ответ дляPrervana
Ну так а фигли ты, покупатель-колупатель бесплатно шаришься по торговой площадке. Разговоры разговариваешь. За пользование ресурсом платить надо!
Вот и ищут возможности сделать коммуникацию и пользование ресурсом платными
на олх й без того вже все платне, я з ними час від часу сварюся бо задовбали, мало того що платні оголошення, вкидаю купу грошей ще в топ-оголошення, так ще й % плати окремо, офігіли вкрай
heart 1
anonim_212
Напланетянка• 04 апреля в 16:08
66
Ответ дляOxsi10
а тепер уявіть, ви з людиною переписивулися, про щось домовлялися, потім та людина не захотіла, чи ще щось. а їй приходить првідомлення і вона підтвержує, що домовились, то з продавця шкуру здирать будуть,ого го.
я вам більше скажу, у мене було таке на Клумбі, там не показується телефон, але у мене було написано що є самовивіз, дала телефон, лохушка, покупець не приїхав, так я ще модеру доводила що не верблюд ще й покупця заставила писати, кажу ну вас нафіг, мало того що ви в мене не купили, з мене ще й комісію зняли марно

то насправді ж не покупець винен, а дурнуватий майданчик
like 1
anonim_212
Напланетянка• 04 апреля в 16:11
67
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Продается что то?
то нічого не продається, то раптом щось нагребуть прям, тут хвилями якось, таке враження, що десь дадуть точково рекламу, то й продається
anonim_207
ИграйМойГормон• 04 апреля в 16:14
68
Ответ дляПосудомойка
Эххх! А помните времена? Емаркет, который потом перешол в Сландо а из сландо уже в ОЛХ. Помните как поначалу там продать можно было даже навоз ! Весь хлам улетал просто на ура. Я не успевала посылки отправлять. Потом появились мошенники а потом и ОЛХ оборзел, стал лимиты устанавливать. Платные услуги, а теперь вообще жесть.
Но и продаж нет. Умирает сайт потихоньку. А были времена - 2012-2016
Я с 2007 года там анкету имею) застала еще сландо))
anonim_164
Фея_3уровень• 04 апреля в 16:27
69
Ответ дляНапланетянка
кому перестати? я як продавець тільки за, щоб мені одразу на ФОП оплачували)
Як же не вигуляти біле пальто )
На сайті не тільки ФОП.
Якщо я продаю свій проліт раз на рік дешевше ніж купувала, я маю фоп реєструвати й податки платити?
anonim_69
Почемучка• 04 апреля в 16:42
70
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Ого! Мені два запитання може в продовж року прийти, а може і не прийти. Про продажі взагалі мовчу.
anonim_69
Почемучка• 04 апреля в 16:43
71
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Хіба Клумба ще існує??? Оце так здивували...
anonim_45
После 18• 04 апреля в 16:44
72
Ответ дляНапланетянка
а, в мене таке саме, спочатку гадала що то боти, але потім зрозуміла алгоритм, коли сама хотіла щось купити, знайшла тільки на Шафі та ще й у трьох продавців, запитала у всіх, хто перший відповів тому одразу заплатила, а про решту прийшло запитання від Шафи чи був товар у наявності, я написала що був, а хтось пише що нема, хоча запитує іншу річ

у мене так багато разів було, вже перестала психувати, просто піднімаю знову річ
а мене це дратує. Витрачаєш час, спілкуєшся, а через раз прилітає ця деактивація. Було раз що я людині надала інфу, фото, відписує мені ’дякую’ і одразу деактивація цього товару. От для чого так робити? То я не здивуюсь коли на олх будуть тиснути що купили товар щоб прод заплатив комісію.
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff